18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pablo 2013-03-26, 22:35 1
@ up dokladnie mam 4 letniego amstaffa, i zaden z innych psów nie jest tak towarzyski dla dzieci i opiekunczy zarazem. Wiec przestancie winic i pierdolic narzekajac na zwierze. Foczka zajebana, trudno - pies ja zagryzl i obejrzalem to na portalu do tego stworzonym.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-26, 23:13
Zabić szczekacza bo groźny i niebezpieczny.
Zgłoś
Avatar
AdekZbójnik 2013-03-27, 0:01
przede wszystkim to pies tego typa, chyba on go odciągnął i zabrał? wiec co pierdolicie że glupia szmata, te głupie szmaty chciały pomóc jebane cwele. myślcie kurwa. potem zdziwieni że dymają nas tuski i inne

tej typiary*
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-03-27, 0:09
Psa do odstrzału a ten gosc własciciel do paki na dlugie lata, zamiast psa w jaja kopnac z calej sily, albo przyjebac w nochala to sie ciapciaja z nim. Ja to bym mu odrazu buta na ryj sprzedal, a tak zagryzl kutas biedna foke : /....
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2013-03-27, 0:16
lasyk napisał/a:



Ty pustaku. Mówisz o instynkcie łowieckim tak? A co to kurwa mać dziki wilk albo tygrys jest, że takowy instynkt dla ciebie to normalka? Tym bardziej potwierdzasz, że coś co jest dzikie, nieokiełznane nie powinno być domowym pupilkiem. Bociano debilu i inne dzikie zwierzęta polują po to, żeby przeżyć, bo tak jest stworzona natura. Łańcuch pokarmowy mówi ci to coś?


Weź nie pierdol napinaczu ja mam a w zasadzie córa West Highland White Terriera i ta mała wsza wyłapała wszystkie krety nornice i ukręciła łby każdej kurze jaka wystawiła łeb przez siatkę zagrody jeść co ma generalnie to całkiem sympatyczne bydlątko więc kurwa powiedz mi co to jak nie instynkt łowiecki taki naturalny rusza się to to wpierdolę ... ja go kretów nie uczyłem wpierdalać ani łbów kokoszką upierdalać. Jest tak jak mówiłem pies nie jest winny tylko właściciel. A tobie solidny kawał szkła w dupsko

Pablo napisał/a:

@ up dokladnie mam 4 letniego amstaffa, i zaden z innych psów nie jest tak towarzyski dla dzieci i opiekunczy zarazem. Wiec przestancie winic i pierdolic narzekajac na zwierze. Foczka zajebana, trudno - pies ja zagryzl i obejrzalem to na portalu do tego stworzonym.


Daj se spokój tu wypowiadają się sami właściciele sztucznych pochew. A psa widzieli tylko przez okno .... albo w przerwach podczas masturbacji
Zgłoś
Avatar
-Sparky Sharky- 2013-03-27, 4:13
To skurwysyństwo atakuje dosłownie wszystko. Od kotów począwszy, przez ludzi, na koniach skończywszy. Jest tutaj zajebisty filmik o tym, jak kończy to gówno po ataku na konia:
KLIK!
Szkoda, że większość ofiar nie może się tak obronić. Co racja to racja, instynkt robi swoje, po części winni są właściciele, ale i tak nie cierpię tych psów.
Zgłoś
Avatar
Pablo 2013-03-27, 7:38
kamil-c napisał/a:


Weź nie pierdol napinaczu ja mam a w zasadzie córa West Highland White Terriera i ta mała wsza wyłapała wszystkie krety nornice i ukręciła łby każdej kurze jaka wystawiła łeb przez siatkę zagrody jeść co ma generalnie to całkiem sympatyczne bydlątko więc kurwa powiedz mi co to jak nie instynkt łowiecki taki naturalny rusza się to to wpierdolę ... ja go kretów nie uczyłem wpierdalać ani łbów kokoszką upierdalać. Jest tak jak mówiłem pies nie jest winny tylko właściciel. A tobie solidny kawał szkła w dupsko

Daj se spokój tu wypowiadają się sami właściciele sztucznych pochew. A psa widzieli tylko przez okno .... albo w przerwach podczas masturbacji



Osiągnąłeś szczyt egoizmu jebany mormonie ^_^

Mam fotki wysyłać ?
Zgłoś