18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
I_am_what_I_am 2013-03-26, 10:11
dobrze skurwiel tresowany
Zgłoś
Avatar
RymOwator 2013-03-26, 10:33 1
he he moja krew.. też bym się nie ruszał jakby mnie taki złapał hehe
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-03-26, 10:33 100
Tak to jest jak się trzyma w domu pitbullowate gówna...
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-03-26, 10:45 44
Mądry piesek, grzeczny, niegroźny nie? Pojebane bydle i chuj.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-03-26, 11:00 32
utopić właściciela razem z psem.
Zgłoś
Avatar
Fajson 2013-03-26, 11:46 29
Wyjdzie taka kurwa "tempa" z psem którego nie jest w stanie utrzymać , oo patrz piesku co tu masz. Baba powinna chodzić z cziułałą na smyczny a nie kurwa z wielkim psiskiem. Potem płacze i rozpacza wielce.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2013-03-26, 11:54 10
@ lasyk sam jesteś bydle borsuku jebany. Pies po prostu się instynktem łowieckim kierował. Kurwa jak bocian wpierdoli żabę to też powiesz cipo że bociek to bydle ?? Już widzę tu opłakujące fokę zjebane cioty. Powiem tyle wpierdolił fokę to wpierdolił winić tylko trzeba właściciela psa za brak odpowiedzialności../.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-03-26, 12:00 13
kamil-c napisał/a:

@ lasyk sam jesteś bydle borsuku jebany. Pies po prostu się instynktem łowieckim kierował. Kurwa jak bocian wpierdoli żabę to też powiesz cipo że bociek to bydle ?? Już widzę tu opłakujące fokę zjebane cioty. Powiem tyle wpierdolił fokę to wpierdolił winić tylko trzeba właściciela psa za brak odpowiedzialności../.



Ty pustaku. Mówisz o instynkcie łowieckim tak? A co to kurwa mać dziki wilk albo tygrys jest, że takowy instynkt dla ciebie to normalka? Tym bardziej potwierdzasz, że coś co jest dzikie, nieokiełznane nie powinno być domowym pupilkiem. Bocian debilu i inne dzikie zwierzęta polują po to, żeby przeżyć, bo tak jest stworzona natura. Łańcuch pokarmowy mówi ci to coś?
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-03-26, 12:13 42
kamil-c,
Kit z foką, ale równie dobrze to bydle mogło chwycić trzyletnie dziecko.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2013-03-26, 13:00 3
Kurwa czepiacie się psa.. to tylko zwierze, instynktownie zajebał tę foczkę!

Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z @Suty_dziobaka
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-03-26, 13:03
Ciekaw jestem jakie by były komenty pod tym filmikiem na hardzie.
Wracając do pieska, wątpię aby był wytresowany do zagryzania fok...
Ja kiedyś tak wyszkoliłem psiaka że szczury dusił póki nie zdechły, żal że komórek wtedy nie było, piszczały skurwiele aż ciary po plerach szły a psiak nic, spokojnie dusił, zakopywałem ścierwo aby czasem ich nie pożarł, nauczył się raz dwa, zadusił odrzucił na bok i czatował na kolejnego.
Okey, żaden instynkt mordercy w nim nie kwitł, dzieciaki mogły go za ogon tarmosić a on nawet nie zawarczał...psiak był mądry jak na zwykłego kundla, nigdy łańcucha, kagańca ani smyczy nie widział.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-03-26, 13:17 4
Wiedziałem że to jakaś kurwa rasy Pitbull

Pies warty właścicieli - pies gówno to i właścicielka gówno pod kopułą ma..

Rasa do odstrzału, ewentualnie do zagazowania.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-26, 13:54 3
szczerze?
To jaki jest pies zależy tylko i wyłącznie od jego pana.
Nawet w łeb nie dostał od właściciela jak trzymał w szczękach tę fokę.
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-03-26, 14:30 2
Jeszcze nie ma 50 komentarzy to też coś napiszę Chuj wam w dupę napinacze z yorkami na chacie co robią więcej hałasu i tylko dla tego że to małe gówna można je spuszczać ze smyczy co wkurwia inne "groźne" psy, jak takie szczury biegają w tą i z powrotem szczekając jak pojebane.

A tak poważnie to żaden pies nie rodzi się z instynktem zabijania czyli wszystko zależy od właściciela jak sobie go wychowa. Tu rodzi się kolejny problem bo obrońcy zwierząt (zazwyczaj spasione świnie której nie zostały jeszcze wyjebane) twierdzą że psów nie można bić. Rozumiem nie maltretować ale jeżeli w życiu bym nie dojebał mojemu psu który jest dość szczęśliwym mieszańcem pit-bull'a z wyżłem (ciekawa mieszanka) to już dawno ujebał by mi ręce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie