18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Taaak, wiem, zjebane prawo a nie empatia, ale kundla można pierdolnąć jakąś lagą bez dotykania dzieciaka, więc tutaj chyba nie ma takiego usprawiedliwienia. Po prostu skośne, zjebane "myślenie".


Oczywiście nie usprawiedliwia to chłopaka, który zamiast zasadzić kundlowi kopa, to grzecznie podaje mu rączki do obgryzania, melepeta i nieudacznik.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 Wczoraj 10:50 7
.

Zgłoś
Avatar
yellow87 Wczoraj 10:53 50
Jebane chinole, zamiast pomóc dziecku to jadą albo omijają, jakie to jest jebane bydło żółte.
Zgłoś
Avatar
Mewa27 Wczoraj 10:56 3
Pewnie młodego i w szkole biją
Zgłoś
Avatar
Artur_pl Wczoraj 11:00 18
Wróci do domu to jeszcze wpierdol od starego dostanie że plecak zgubił.
Zgłoś
Avatar
draxidox Wczoraj 11:02 14
Chiny i wszystko jasne... społeczeństwo modelowe jak to jeden tępy chuj niedawno powiedział na pewnym znanym zjeździe dla bogatych zjebów... macie swoje chiny, społeczeństwo kolektywne. Najlepsze, że jeszcze na tym portalu znajdą się zjeby genetyczne, które kurwa bronią tego ich kurwidołka. Jak tacy jesteście zafascynowani tą żółtą zarazą to wypierdalać tam i zostawcie sadola w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Wczoraj 11:09 5
Dzieciak ma z 10 lat i wystraszony jest chińskiego kundla..a te kundle tak samo pojebane są jak ci ludzie w Chinach.
Jakby trafił na dorosłego kitajca to by kundlowi łeb ujebał nożem a potem zrobiłby z niego zupę.
Chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
sebastian.kwiecien Wczoraj 11:13 6
Ja to tak widzę. Chłopak ogólnie lubi pieski. Więc nie chce psu krzywdy zrobić. Pieseł lubi ludzi lecz nie przepada za Chińskim chłopcem. Sąsiedzi lubią pieski i lubią chłopca więc się nie wpierdalają
Zgłoś
Avatar
Bartvons Wczoraj 11:45 3
Chinese to jednak brakujace ogniwa
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 11:57 5
@psotna_cipka wyjaśniła by tego pchlarza na biegu...
Zgłoś
Avatar
Nazhir Wczoraj 12:26 6
Ten pełny , chiński ignor po prostu mi imponuje.

I tak niech żółtek się cieszy, że to było w Chinach. W USA to murzyni podpeirdoliby mu jeszcze plecak.
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 Wczoraj 13:29 2
Nie oszukujmy się ten kundel i tak skończy na patelni więc spoko
Zgłoś
Avatar
StachuJoness Wczoraj 13:30 2
Wystarczyło by temu psu zajebać solidnego kopa w dupę

Zgłoś
Avatar
Nome Wczoraj 13:56 2
jeśli pies jest wściekły, a to całkiem możliwe, to się nie dziwię, że wszyscy trzymają się z daleka
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee Wczoraj 14:15 2
Piesek w sam raz na talerz nie poprzerastany tłuszczem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie