18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
PsikutaBezS Wczoraj 12:59 6
A po kosztownym leczeniu trafi do psychologa...
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 Wczoraj 13:14 16
Za każdym razem gdy oglądam podobne filmiki przypomina mi się historia z przed kilku lat kiedy przejechałem WV t4 kundla .
Stałem na światłach po zmianie na zielony ruszyłem , zaraz po tym auto podskoczyło i usłyszałem skowyt jak na filmiku wysiadłem z auta i juz słysze leci ... Bambistka zajebana że co ja robie psa przejechałem wyzywa mnie od debili ,że dzwoni po Policję . Psa nie widziałem bo nie miałem jak zobczyć idealnie wpasował się pod zdrzeżak . Po chwili patrzę a kobita podchodzi i wyciaga ręke do tego psa ... Pies rozszarpał jej pół dłoni zanim zdążyłem dobiec chwilę pozniej zdechł .
Taka przestroga jak by ktoś chciał pomóc w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
BlackSadolRazor Wczoraj 13:42 1
Duczki1234 napisał/a:

Za każdym razem gdy oglądam podobne filmiki przypomina mi się historia z przed kilku lat kiedy przejechałem WV t4 kundla .
Stałem na światłach po zmianie na zielony ruszyłem , zaraz po tym auto podskoczyło i usłyszałem skowyt jak na filmiku wysiadłem z auta i juz słysze leci ... Bambistka zajebana że co ja robie psa przejechałem wyzywa mnie od debili ,że dzwoni po Policję . Psa nie widziałem bo nie miałem jak zobczyć idealnie wpasował się pod zdrzeżak . Po chwili patrzę a kobita podchodzi i wyciaga ręke do tego psa ... Pies rozszarpał jej pół dłoni zanim zdążyłem dobiec chwilę pozniej zdechł .
Taka przestroga jak by ktoś chciał pomóc w takiej sytuacji



Darowanemu kundlowi ręki przy śmierci się nie podaje.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Wczoraj 13:58
PsikutaBezS napisał/a:

A po kosztownym leczeniu trafi do psychologa...



Na NFZ
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 14:17 2
Psy się szybko uczą następnym razem nie będzie się kładł pod samochód
Chyba że to lubi
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 15:54 1
N drodze się nie leży.
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 19:04 3
SprytnySkurwiel napisał/a:

Na NFZ

Psy tak długo nie żyją.
Zgłoś
Avatar
Clairvoyant Wczoraj 20:22 1
Pies go jebał
Zgłoś
Avatar
WeldAttack Wczoraj 21:56
Niby jakieś kundle jebane a ten drugi nie rozjechany najpierw podbiegł do poszkodowanego obadał go i potem zbadał dokładne miejsce tragedii jego ziomka z bliska tak jak umiał,człowieka żadnego tu nie widzę,kurtyna.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Dzisiaj 2:41
Duczki1234 napisał/a:

Za każdym razem gdy oglądam podobne filmiki przypomina mi się historia z przed kilku lat kiedy przejechałem WV t4 kundla .
Stałem na światłach po zmianie na zielony ruszyłem , zaraz po tym auto podskoczyło i usłyszałem skowyt jak na filmiku wysiadłem z auta i juz słysze leci ... Bambistka zajebana że co ja robie psa przejechałem wyzywa mnie od debili ,że dzwoni po Policję . Psa nie widziałem bo nie miałem jak zobczyć idealnie wpasował się pod zdrzeżak . Po chwili patrzę a kobita podchodzi i wyciaga ręke do tego psa ... Pies rozszarpał jej pół dłoni zanim zdążyłem dobiec chwilę pozniej zdechł .
Taka przestroga jak by ktoś chciał pomóc w takiej sytuacji



Bardzo kurwa dobrze!!! Dziena za tą historię, multum satysfakcji! Jak ja nienawidzę wszystkich tych pierdolonych nieodpowiedzialnych skurwysynów, którzy nie pilnują swoich gówniaków, czy pchlarzy a potem pretensje do całego świata bo coś się stało. Mam nadzieję, że rączunia już nie wróciła do dawnej formy, pies ją jebał!

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś