18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Piesek się rodzi
siwy989 • 2013-06-17, 18:54
W sumie nie wiem jak to znalazłem. Ale na pewno się tutaj nada.



Oglądać warto od początku
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-06-17, 22:32 1
siwy989 napisał/a:

@up a co wy się do niego czepiacie ? przecież kurwa prawie każdy jak ma za dużo to się pozbywa w sposób opisany przez niego, myślicie, że ktoś wyda kasę na uśpienie? pojebało was i to nieźle, ludzie kurwa nie mają na chleb i papierosy, a nagle na uśpienie znajdą



Tego się kurwa czepiają, że takie rzeczy robi się zaraz po porodzie, a nie kurwa po paru godzinach, kiedy gadzina jest już wylizana i przymocowana do mamiego cycka. Pojeb nie ma serca pozbyć się małej, ślimatej glizdy, ale czystego, futrzastego kotka to już jebnie o beton?
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-06-17, 22:49 5
LxDead napisał/a:

Ja w ostatnią sobotę odebrałem poród mojej kotki tylko po to by w poniedziałek trzepnąć nimi o beton... Spytacie się pewnie: "Dlaczego w poniedziałek?" a no serca nie miałem rozdzielać matkę z dziećmi zaraz po porodzie



Aleś ty zajebisty wypisując takie rzeczy aż promieniuje od ciebie... ...debilizmem. Brawo wygrywasz jebnięcie łbem o trzepak.
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-17, 22:50 2
LxDead napisał/a:

Ja w ostatnią sobotę odebrałem poród mojej kotki tylko po to by w poniedziałek trzepnąć nimi o beton... Spytacie się pewnie: "Dlaczego w poniedziałek?" a no serca nie miałem rozdzielać matkę z dziećmi zaraz po porodzie


Mam tylko nadzieje że za swe okrutne pozbawianie życia będzie sprowadzony na ciebie pomór tak dramatyczny w skutkach iż będziesz pragnął śmierci każdą częścią ciała gdy będziesz już wymiotować własnymi wnętrznościami, twe nędzne szczątki zostaną przeżarte przez parszywe robale. Niechaj twą duszą po wieczność zajmą się hordy wynaturzonych z samych krańców ludzkich koszmarów demony by każdą chwile spędzały na dalszym torturowaniu twego "płomienia" poprzez obdzieranie ze skóry i zanurzaniu w soli po sam czubek głowy.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-06-17, 22:58 1
Xaoss napisał/a:


Mam tylko nadzieje że za swe okrutne pozbawianie życia będzie sprowadzony na ciebie pomór tak dramatyczny w skutkach iż będziesz pragnął śmierci każdą częścią ciała gdy będziesz już wymiotować własnymi wnętrznościami, twe nędzne szczątki zostaną przeżarte przez parszywe robale. Niechaj twą duszą po wieczność zajmą się hordy wynaturzonych z samych krańców ludzkich koszmarów demony by każdą chwile spędzały na dalszym torturowaniu twego "płomienia" poprzez obdzieranie ze skóry i zanurzaniu w soli po sam czubek głowy.

a nie łatwiej było napisać: Niech Cię co noc wielki murzyński brudny chuj od tyłu zwącha?

A tak przy okazji, to nie potrzebni nam kozojebcy. Wśród swoich,jak widać po komentarzach, rośnie nam pokolenie bezrozumnych skurwieli bez wartości moralnych.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-06-18, 0:38 2
LxDead napisał/a:

Ja w ostatnią sobotę odebrałem poród mojej kotki tylko po to by w poniedziałek trzepnąć nimi o beton... Spytacie się pewnie: "Dlaczego w poniedziałek?" a no serca nie miałem rozdzielać matkę z dziećmi zaraz po porodzie



A no bywało i tak, ale tekst że nie miałeś serca od razu rozdzielać młodych mnie rozjebał A do wrażliwych: nie spinajcie dupy, po pierwsze to sadol, więc wydaje mi się że teoretycznie powinni siedzieć tu sadole a nie animalsi. Po drugie, to wierzcie mi, pierdolnięcie o beton to dla takiego kotka naprawdę kurewsko szybka i bezbolesna śmierć
Zgłoś
Avatar
Els 2013-06-18, 1:38 2
siwy989 napisał/a:

@up a co wy się do niego czepiacie ? przecież kurwa prawie każdy jak ma za dużo to się pozbywa w sposób opisany przez niego, myślicie, że ktoś wyda kasę na uśpienie? pojebało was i to nieźle, ludzie kurwa nie mają na chleb i papierosy, a nagle na uśpienie znajdą



Prawie każdy? Tak co najwyżej zachowują się jakieś patologiczne dzikusy w zapiździałych wiochach. Normalni ludzie jak nie chcą mieć problemu kociąt/szczeniąt to sterylizują zwierzęta. Jak nie stać Ciebie na życie to nie bierzesz psa, proste. No i tak, papierosy to faktycznie produkt pierwszej potrzeby.
Od małego u mnie w domu były psy, koty, papugi i co tam jeszcze i nigdy nie pozbywaliśmy się małych w taki sposób.

Lxdead żałosna próba zwrócenia na siebie uwagi, skuteczna, ale tylko wyszedłeś na debila. Musisz mieć smutne życie, ze szukasz poklasku w internecie.
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-06-18, 1:55
Wujek zawsze daje sąsiadowi małe koty... ale jeszcze żadnego u niego nie widziałem, ciekawe co z nimi robi ?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-06-18, 2:06 3
LxDead napisał/a:

Ja w ostatnią sobotę odebrałem poród mojej kotki tylko po to by w poniedziałek trzepnąć nimi o beton... Spytacie się pewnie: "Dlaczego w poniedziałek?" a no serca nie miałem rozdzielać matkę z dziećmi zaraz po porodzie



lepiej do wody xd
się czepiacie miętkie fiuty z bloków, ja pierdole...mieszkasz na wsi kot łazi gdzie chcę i ktoś ma niby wydawać na usypianie małych ? Jak Kotka się koci średnio 3 razy w roku ... weźcie się ogarnijcie i nie pierdolcie głupot...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-18, 2:11 1
up to się głąbie sterylizuje albo nie trzyma zwierząt jeżeli nie umiesz utrzymać samego siebie
Zgłoś
Avatar
SnakeDevil 2013-06-18, 2:40
Moja podobnie robiła, tyle, że po siódmym szczeniaku już nie miała siły odgryzać pępowiny i próbowała ją odrywać przytrzymując małego łapą.
Efektem tego było rozerwanie jednemu brzucha...
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-06-18, 12:26
Cytat:

Ja w ostatnią sobotę odebrałem poród mojej kotki tylko po to by w poniedziałek trzepnąć nimi o beton... Spytacie się pewnie: "Dlaczego w poniedziałek?" a no serca nie miałem rozdzielać matkę z dziećmi zaraz po porodzie


No właśnie przyznałeś się do przestępstwa pajacu. Miłego spotkania z sądem życzę.

A dla pajaców którzy nie ogrniają, skoro cie kretynie na zwierzę nie stać to go do siebie nie bierz.
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-18, 14:37
Obiad jem...
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-06-19, 22:00
kaktuz napisał/a:

up to się głąbie sterylizuje albo nie trzyma zwierząt jeżeli nie umiesz utrzymać samego siebie



Też nie pierdol, bo w dupie byłeś kolego. Mieszkasz na wsi, to trzymasz koty, by nie paradowały po parapetach, a latały za gryzoniami. Wysterylizujesz, to potem jest przytulak, a nie łowca.
Takie rzeczy jak mordowanie młodych, to rzecz czasami obecna i w pełni to rozumiem. Wkurwia mnie pozbawiona sensu brutalność i jeszcze paradowanie z nią w internecie.
Zgłoś