18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zwierzak30 2021-02-02, 13:31 6
zbynekmaslanka napisał/a:

Czekam na włascicieli pitbuilli z sadistica jak powiedzą, że "rozmawiąją ze swoim pieskiem i on ich kocha i lubi jeść marchewkę"



Już jest taki jeden.
Z tego tematu.

baronturbina napisał/a:

Dobra stulejarze jebani! Mój pies jest warty więcej niż wy bo: nie ujebie mnie nigdy i każdego co podskoczy zagryzie. Pies więcej warty niż czarnuch i 90% białych.



sadistic.pl/brazylijski-poligon-vt533669.htm?highlight=brazylijski+poligon
Zgłoś
Avatar
mencjusz_ 2021-02-02, 14:19 3
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być pojebanym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-02-02, 14:54 1
mencjusz_ napisał/a:

Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.



Nie rozpłacz się.
Nie ma złych psów. Są tylko źle przyprawione.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2021-02-02, 15:14 1
Rebeliant napisał/a:

Poza tym, że to pies i ma instynkt i każdy jest w stanie zaatakować człowieka, bo mu coś odjebie, nawet te "ułożone".
Psy to stadni zabójcy o zerowej moralności, bo ta jest cechą tylko i wyłącznie światłych ludzi, zatem jak w stadzie będzie ktoś słabszy, to nawet w zabawie pies stwierdzi, że ma dość i upie**oli rękę.
Każdy pies jaki ugryzie człowieka w innym celu niż w obronie własnego stada jest z miejsca do odj***nia.



Nie piszemy "tylko i wyłącznie". Albo tylko albo wyłącznie.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-02-02, 15:15
garota napisał/a:

Chow chow...jeszcze nigdy nie widziałem aby właścicielami tych psów byli normalni ludzie. Te mogolskie puchate skurwysyny są agresywne i nieprzewidywalne. I smakują nie za bardzo.



Taką parkę miała Wanda Rutkiewicz, która była akurat bardzo spoko. Raz jeden z jej psów wygryzł sobie pół uda, bo go jakoś swędziało i się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-02, 15:29
Obejszłem_system napisał/a:

Nie piszemy "tylko i wyłącznie". Albo tylko albo wyłącznie.



Dziękuję za zmobilizowanie do poszukania czegoś więcej i przeczytania tegoż.

polonistyka-uwm.wixsite.com/pogotowie-jezykowe/single-post/2018/01/02/...

Postaram się nie popełniać tego błędu w przyszłości.

mencjusz_ napisał/a:

Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.



Płytki masz rozum kolego. Pomyśl o czymś znacznie prostszym., może nawet nie zrobisz sobie zwarcia. Tę wiedzę można zdobyć bez posiadania psa, wystarczy, że sąsiad wróci z psem w deszczu obok ciebie lub też odwiedzisz znajomych psiarzy w czystych ciuchach i nie dostaniesz kapci. Co do wycierania dywanu dupskiem, to tutaj z pomocą znów cudze psy, ale także od chuja filmów, z tymi na Sadolu włącznie. Na koniec dodam, że ta wiedza jest także spisana w wielu książkach, a także jest przekazywana ustnie.
Zgłoś
Avatar
mencjusz_ 2021-02-02, 15:51 6
Rebeliant napisał/a:

Dziękuję za zmobilizowanie do poszukania czegoś więcej i przeczytania tegoż.
Postaram się nie popełniać tego błędu w przyszłości.
Płytki masz rozum kolego. Pomyśl o czymś znacznie prostszym., może nawet nie zrobisz sobie zwarcia. Tę wiedzę można zdobyć bez posiadania psa, wystarczy, że sąsiad wróci z psem w deszczu obok ciebie lub też odwiedzisz znajomych psiarzy w czystych ciuchach i nie dostaniesz kapci. Co do wycierania dywanu dupskiem, to tutaj z pomocą znów cudze psy, ale także od chuja filmów, z tymi na Sadolu włącznie. Na koniec dodam, że ta wiedza jest także spisana w wielu książkach, a także jest przekazywana ustnie.



Płytki masz rozum kolego skoro wyrażasz swoją opinię na podstawie filmów z sadola. Ani mój pies, ani pies żadnego z moich znajomych nigdy nie wycierał dupska w dywan (a przynajmniej nikt nigdy z taką nowiną do mnie nie przychodził). Jak idziesz srać to też po tobie jebie ale są do tego środki zapobiegawcze. Jeśli ty albo twoi znajomi macie problem z utrzymaniem higieny swojego psa i mieszkania to może faktycznie powinniście odpuścić sobie ich posiadanie.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-02-02, 16:51
Sierściuch do uśpienia, stara raszpla też
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-02-02, 17:31 1
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być pojebanym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Sam bym lepiej twojej starej nie opisał
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-02-02, 17:33
mencjusz_ napisał/a:

Płytki masz rozum kolego skoro wyrażasz swoją opinię na podstawie filmów z sadola. Ani mój pies, ani pies żadnego z moich znajomych nigdy nie wycierał dupska w dywan (a przynajmniej nikt nigdy z taką nowiną do mnie nie przychodził). Jak idziesz srać to też po tobie jebie ale są do tego środki zapobiegawcze. Jeśli ty albo twoi znajomi macie problem z utrzymaniem higieny swojego psa i mieszkania to może faktycznie powinniście odpuścić sobie ich posiadanie.



Pewnie kolego lubisz jak twój piesek wyliże sobie genitalia i odbyt a potem da ci buzi.
Zgłoś
Avatar
r................1 2021-02-02, 18:13
Muzykę trzeba głośniej dać
Zgłoś
Avatar
przemod5 2021-02-02, 19:42
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być pojebanym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Pojebani to są ludzie, którzy trzymają w domu amstafy i inne buliki ścierwa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-02-02, 21:40 1
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być pojebanym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Dobra skończ pierdolić, trzeba być pojebanym ,żeby mieszkć w Polsce.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2021-02-02, 22:21 1
tidies napisał/a:

Chow Chowy to właśnie kwestia wychowania psów i dania przykładu



bzdura, pierdolenie zjebów hasających o 5 rano z kundlami i srających pod oknami sąsiadów, 7 rano taki zjeb zapierdala do roboty a pchlarz zostaje sam w mieszkaniu i wyje jak wilk do księżyca w pełni, a ty musisz tego wycia słuchać bo kurwa piesek ma prawo ,a gdzie kurwa moje prawo do spokoju?
Zgłoś
Avatar
szymek10kk 2021-02-02, 22:43
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być pojebanym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Ale ty kurwa wiesz że psa się czyści, dba o niego. Dobrze że takiego zjeby jak ty nie mają zwierząt bo pewnie trzymał byś psa przy korycie na dworze przyczepionego na metalowym łańcuchu tak jak cię Ojciec trzymał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie