18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pit Bull Terrier o imieniu Patrick był prezentem urodzinowym dla 10-cio letniej dziewczynki. Niestety po kilku tygodniach nowa "zabawka" znudziła się rodzinie i postanowili się jej pozbyć. Psiak został skazany na śmierć głodową - został zamknięty w garażu bez dostępu do wody i jedzenia. Gdy już całkowicie opadł z sił został wrzucony do kosza na śmieci i wywieziony na wysypisko. Wycieńczonego psiaka znaleźli pracownicy pracownicy wysypiska.
Dzięki szybkiej pomocy ludzi psiaka udało się odratować.













Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-22, 16:22 10
Cytat:

dobry pitbul/amstaf/bulterier to martwy bulterier



Stary cie rura od odkurzacza kocha w nocy?

Mam psy od kiedy mialem 7 lat, w tym roku adoptowalem 3 letnia suke amstaf, najspokojniejszy pies jakiego w zyciu widzialem.
Wszystko zalezy od wlascicieli i od ich "reki", agresywne debile powinny miec zakaz posiadania nawet jamnikow, to samo tyczy sie miekkich pizd, ktore dalyby sobie nasrac na glowe. A, no i takie okazy jak ty.
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-09-22, 16:27 15


Danie główne podano !
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-22, 16:30 2
Matka tej dziewczynki która dała jej tego psa jako prezent to prostytutka, a ojciec jest gównojadem w pobliskim stawie, czego oczekiwaliście po takich rodzicach ??
Zgłoś
Avatar
Introus 2012-09-22, 16:30 5
@2up

lecz się, koleś
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-09-22, 16:30 2
nie zesrajcie sie, to tylko pies.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-09-22, 16:38 24
renderblender napisał/a:

nie zesrajcie sie, to tylko pies.



Bardzo chętnie bym cię osobiście wykastrował śrubokrętem, żeby takie gówno jak ty się przypadkiem nie rozmnożyło
Zgłoś
Avatar
Szafransky 2012-09-22, 16:44 8
pesanserinusminor napisał/a:

dobry pitbul/amstaf/bulterier to martwy bulterier

dobry właściciel pitbula/bulteriera/amstafa to martwy właściciel

debile i ich pieski do gazu!



Chodź i powiedz mi to w oczy ... będzie materiał na harda jak Ci siekierę na łbie rozwalam mendo !!
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-22, 17:02
stalowyszczur napisał/a:

Stary cie rura od odkurzacza kocha w nocy?

Mam psy od kiedy mialem 7 lat, w tym roku adoptowalem 3 letnia suke amstaf, najspokojniejszy pies jakiego w zyciu widzialem.
Wszystko zalezy od wlascicieli i od ich "reki", agresywne debile powinny miec zakaz posiadania nawet jamnikow, to samo tyczy sie miekkich pizd, ktore dalyby sobie nasrac na glowe. A, no i takie okazy jak ty.



oczywiście, te psy nie mają wrodzonej agresji, tak samo z lwami, każdy powinien mieć jednego w domu, w końcu to wszystko zależy od wychowania

Cytat:

Chodź i powiedz mi to w oczy ... będzie materiał na harda jak Ci siekierę na łbie rozwalam mendo !!



a nie mówiłem, że każdy właściciel takiego pieska to zjebany dresik. chuj ci w dupę prywmitywie, idź pobrylować z ziomusiami i pieskiem pod blokiem niemyty plebsie
Zgłoś
Avatar
Ileev 2012-09-22, 17:06
ojojoj, smutne.
żartowałem. chuj mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-09-22, 17:27 1
Niema złych psów są tylko popierdoleni właściciele.
Zgłoś
Avatar
NaszaKlasa 2012-09-22, 17:44 1
963 miliony ludzi głoduje na świecie. Co pięć sekund na świecie z głodu umiera jedno dziecko. 20 tysięcy dziennie. A liczba głodujących na świecie wzrosła 0 40 milionów w ciągu ostatniego roku.

3 miliardy ludzie na świecie usiłuje przeżyć za 2 dolary dziennie. Blisko 1/4 ludzi - 1,3 miliarda - żyje za mniej niż 1 dolar dziennie. Tymczasem aktywa 358 miliarderów przewyższają łączne dochody roczne krajów, które zamieszkuje 45% ludności świata. Suma aktywów trzech najbogatszych ludzi świata jest większa, niż łączny PKB wszystkich krajów najmniej rozwiniętych.

w Wielkiej Brytanii co roku marnuje się 1,6 mln ton pełnowartościowego jedzenia, które nigdy nie trafia do klientów. Na całym świecie można to liczyć w dziesiątkach milionów

A was kurwica chyta bo jeden pies PRAWIE umarł.

Bo lepiej sie zająć tym, żeby karp nie cierpiał przy zabijaniu a nie problemem bezdomnych i głodujacych. Mam wrażenie że niektórzy traktuja swoje zwierzęta lepiej od ludzi. To jest chore!!!
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-09-22, 17:56 2
Ludzie powinni mieć prawo urządzać lincze nad takimi kreaturami - za znęcanie się nad zwierzętami. Schodziłoby się pół wsi z kamieniami i zaczynałaby się zabawa. W dwójnasób pożyteczne by to było: z jednej strony każdy by się kilka razy poważnie zastanowił nad maltretowaniem kogokolwiek, a po drugie, sąsiedzi by się integrowali.

W ogóle jestem zdania, że po prawomocnym wyroku sądu, wyrok powinien być do wyboru: ciężkie roboty (np. wycinka lasu gdzieś w Finlandii lub inna praca, której nikt nie chce wykonywać, ale jej owoce są ludziom niezbędne) minimum 10 lat (nawet za kradzież) lub sprawiedliwość z ręki ludu. Przy takim ultimatum przestępczość na pewno by spadła prawie do zera.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2012-09-22, 19:34
ludzie są moralnie odpowiedzialni za gatunki które oswoili i uzależnili od siebie, gorzej jak człowiek nie jest oswojony
Zgłoś
Avatar
malin71 2012-09-22, 19:58
@pesanserinusminor powiedz mi, miałeś kiedyś któregoś z tych psów,o których piszesz?
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-22, 20:03
malin71 napisał/a:

@pesanserinusminor powiedz mi, miałeś kiedyś któregoś z tych psów,o których piszesz?



nie miałem nigdy lwa, uważam, że trzymanie takiego zwierzęcia w domu jest niebezpieczne. Pewnie i tak bezmózgie dresiki nie uchwycą analogii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie