18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pit Bull Terrier o imieniu Patrick był prezentem urodzinowym dla 10-cio letniej dziewczynki. Niestety po kilku tygodniach nowa "zabawka" znudziła się rodzinie i postanowili się jej pozbyć. Psiak został skazany na śmierć głodową - został zamknięty w garażu bez dostępu do wody i jedzenia. Gdy już całkowicie opadł z sił został wrzucony do kosza na śmieci i wywieziony na wysypisko. Wycieńczonego psiaka znaleźli pracownicy pracownicy wysypiska.
Dzięki szybkiej pomocy ludzi psiaka udało się odratować.













Zgłoś
Avatar
malin71 2012-09-22, 20:15 2
Wiesz co, ja nie jestem dresem, ani mentalnie ani wizualnie, mam pitbulla i irytuje mnie takie stereotypowe pierdolenie, że pitbull/amstaff to pies tylko dla dresa, w dodatku agresywny do tego stopnia, że wpierdoli każdego, kto stanie na jego drodze. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że wielu dresików albo zakompleksionych chuderlaków w koszulkach MMA z tesco kupuje takie psy, bo dostali kilka razy wpierdol na podwórku i teraz chcą pokazać jacy to oni nie są mocni, bo kupili 'groźnego' psa i szczują go na wszystkich.To jest niestety przykre i równie mocno mnie to wkurwia, bo są to na prawdę cudownie psy, wszystko zależy od tego jak go wychowasz. Bez obrazy dla nikogo, ale założę się, że mój pies ma dużo lepsze warunki do życia niż wielu ludzi. Nie szczuję go na nikogo, nie biję, nie głodzę, przez co jest mega łagodny w stosunku do ludzi i nie ma problemu,żeby znajomi przyszli w odwiedziny,czy żeby dzieciaki biegały po domu za psem. Każdego psa można wychować na agresywnego zjeba, tyle, że niestety pitbulle/amstaffy mogą narobić krzywdy,bo zostały stworzone do walk i mają potencjał, co nie oznacza, że tylko dlatego ludzie je kupują.
Zgłoś
Avatar
feelmore 2012-09-22, 20:32
Tak jak bez problemu patrze na ludzkie zwłoki, jakieś drastyczne wypadki czy anomalia, tak na to nie mogę..
Zgłoś
Avatar
Djok 2012-09-22, 20:34
Wyobrażam sobie teraz jak robię to samo jego "opiekunom". Co za jebane skurwiele i chuje.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-22, 21:14 1
Cytat:

oczywiście, te psy nie mają wrodzonej agresji, tak samo z lwami, każdy powinien mieć jednego w domu, w końcu to wszystko zależy od wychowania



Nacpales sie, czy jak? Lwami? Moze kurwa rekinami?! Jesli myslisz, ze to jest trafna analogia, to chyba cie jakis rotweiler wyruchal w dupe i masz powazny uraz.
Zgłoś
Avatar
taz92 2012-09-22, 23:04 1
zabić skurwysynów.... kurwa wszystkich takich pojebańców pozabijać... skąd sie ci pojebani ludzie biorą ?!
Zgłoś
Avatar
spr 2012-09-22, 23:57
Aż mi się zrobiły mokre oczy. Szkoda stworzonka.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-23, 0:16
WielkiSzuM napisał/a:

Obrazek

Danie główne podano !



mordo, prawidłowo przyrządzony to obity na żywca kijami (aby mięsień był krwisty) i wjebany do wrząteczku. INaczej NIE JADAM!
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-09-23, 1:14
Powinno zrobić się to samo tej rodzinie. Oko za oko, ząb za ząb. Ludzie nie są najwazniejszymi istotami na tej planecie i powinni być karani.
Zgłoś
Avatar
VanBajer 2012-09-23, 1:32
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
WielkiSzuM 2012-09-23, 1:54
Introus napisał/a:

@2up

lecz się, koleś



To jest sadistic kurwa synku !
Zgłoś
Avatar
BPSnatta 2012-09-23, 13:07 6
NaszaKlasa napisał/a:

963 miliony ludzi głoduje na świecie. Co pięć sekund na świecie z głodu umiera jedno dziecko. 20 tysięcy dziennie. A liczba głodujących na świecie wzrosła 0 40 milionów w ciągu ostatniego roku.

3 miliardy ludzie na świecie usiłuje przeżyć za 2 dolary dziennie. Blisko 1/4 ludzi - 1,3 miliarda - żyje za mniej niż 1 dolar dziennie. Tymczasem aktywa 358 miliarderów przewyższają łączne dochody roczne krajów, które zamieszkuje 45% ludności świata. Suma aktywów trzech najbogatszych ludzi świata jest większa, niż łączny PKB wszystkich krajów najmniej rozwiniętych.

w Wielkiej Brytanii co roku marnuje się 1,6 mln ton pełnowartościowego jedzenia, które nigdy nie trafia do klientów. Na całym świecie można to liczyć w dziesiątkach milionów

A was kurwica chyta bo jeden pies PRAWIE umarł.

Bo lepiej sie zająć tym, żeby karp nie cierpiał przy zabijaniu a nie problemem bezdomnych i głodujacych. Mam wrażenie że niektórzy traktuja swoje zwierzęta lepiej od ludzi. To jest chore!!!



Chore to jest myślenie, że jak komuś żal psa, to człowieka już nie. Jak chcesz się zająć problemem bezdomności i głodu to wypierdalać z bułką dokarmiać biednych na ulicy, a nie pierdol na sadolu, że empatia wobec zwierząt jest chora. Chore jest krzywdzenie zarówno ludzi jak i zwierząt. Chorzy są ludzie, którzy doprowadzili psa do takiego stanu, że prawie zdechł. I chorzy są ludzie, którzy wpoili Tobie takie pierdoły do łba, no chyba, że załatwiłeś się sam, to Ci kurwa gratuluje, gromkie brawa i owacje na stojąco, aż się wstając jebłam w kolano z radości, że takie dekle jak Ty chodzą po tej ziemi. Jak tak Cię rusza los pokrzywdzonych tego świata, to wypierdalaj z sadola i leć leczyć wiernych z biegunki - gwarantuje - jest wiele sposobów, by nawet taki pacan jak Ty mógł pomóc innym, ale na pewno nie uda Ci się to, napierdalając statystykami wyjętymi z dupy i chuj wie po co, bo głos takiego ciula nikogo jak to ująłeś nie chyta. Pozdrawiam. BTW. Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie.
Zgłoś