18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Pieskie życie
D................r • 2018-04-22, 15:45
Psy w Chinach to mają jednak przerąbane

Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-22, 17:18 7
Z kotami nie ma żartów,tym bardziej z kotami krzyksa
Zgłoś
Avatar
h................5 2018-04-22, 18:25 3
znam japoński
na samym końcu babka mówi że jej koty karmi wiśniami a pański piest to cipa
Zgłoś
Avatar
jawox 2018-04-22, 19:03 6
Koty Górą!!! HWDPieskom
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2018-04-22, 19:49 2
Atak klonów
Zgłoś
Avatar
razak 2018-04-22, 20:37 14
koty to jebane fałszywe pizdy każdy kto ma go w domu to pedał, ciota, chuj i dziwka i jeszcze ma matke kurwe i ojca żula
Zgłoś
Avatar
wigan77 2018-04-22, 20:40 1
dziesieciu na jednego to se kurwy moga
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2018-04-22, 21:05 1
Chińczycy powinni się przerzucić z psiny na kocinę, przynajmniej by się pozbyli tych szkodników śmierdzących.
Zgłoś
Avatar
tajganatural 2018-04-22, 21:24 2
Pies to pizda słuchająca się pana nawet jak pan na niego nasra i go prawie zabije.Kot ma przynajmniej mózg i wie kiedy pan to ciota.
Zgłoś
Avatar
Adae 2018-04-22, 21:41 1
Dlatego ja swojemu psu nigdy nie przeszkadzam jak wpierdala kota, co najwyzej mu je wyciagam z pyska. Bo wiem, ze koty to gowniane zwierzeta, ktore czuja, kiedy pies nie moze ich zaatakowac przez spedalonych wlascicieli.

Jeden z moich psow to ledwie foksterier, a wszystkie koty na osiedlu spierdalaja az sie kurzy gdy tylko go widza, czasami sa tepe i uciekaja pod samochody, z czym pies nie ma najmniejszego problemu.
Zgłoś
Avatar
krzysiaq 2018-04-22, 21:49 6
Baqunia napisał/a:

Chińczycy powinni się przerzucić z psiny na kocinę, przynajmniej by się pozbyli tych szkodników śmierdzących.



śmierdzi to twój ryj z daleka. Jakbyś skończył coś więcej niż podstawówkę, wiedziałbyś że kot to bardzo czyste zwierzę. To nie pies który tarza się w gównie.

Adae napisał/a:


Jeden z moich psow to ledwie foksterier,



musisz być niezłą ciotą żeby mieć psa foksteriera...już widzę cię oczyma mojej wyobraźni, jak śmiogasz w rurkach i okularkach z pieskiem, sprzątający gówno po nim i wyrzywajacy sie na kotach, bo są mądrzejsze od ciebie.
Zgłoś
Avatar
J................3 2018-04-22, 21:51
Poczekajmy chwilę aż piesek dorośnie.
O ile go chinole nie zjedzą, to na pewno im się odwdzięczy, a może nawet ktoś to uwieczni.
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2018-04-22, 23:27 2
krzysiaq napisał/a:



musisz być niezłą ciotą żeby mieć psa foksteriera...już widzę cię oczyma mojej wyobraźni, jak śmiogasz w rurkach i okularkach z pieskiem, sprzątający gówno po nim i wyrzywajacy sie na kotach, bo są mądrzejsze od ciebie.



Musisz mieć niezłą klasę, żeby oceniać gościa po psie, jakiego posiada. Zabawne, najpierw wyzywasz go od cioty, a później przyznajesz się, że o nim myślisz i go sobie wyobrażasz. Chcesz nam o czymś powiedzieć?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-04-23, 2:36
ale pojebana akcja

też uważacie, że kszyks jest jeszcze większą jebaną ciotą odkąd wyjebali mu konto i napierdala multi na lewo i prawo?
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2018-04-23, 9:17 2
Jaranie się psami to pedalstwo a każdy ich właściciel to ciota i chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie