18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pieśniarka
Kriski • 2024-08-08, 22:22
Jakiś ichni mam talent



Milica Pavlovic aka Królowa Bałkanów
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-09, 0:20 4
esese7 napisał/a:

Niestety, muszę zepsuć zabawę, babka miała pod sukienką kostium, widać go dobrze w innym świetle.... tak, że nawet nie wiadomo do końca czy na pewno nie ma kutasa.



A zauważyłoś że zdjęcie które dałoś to z innej imprezy? Podpowiadam: rajstopy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-09, 0:31 5
Na Eurowizji nie miałaby szans. Zbyt konserwatywna.
Zgłoś
Avatar
Malusisiusi 2024-08-09, 0:34 2
śliczną ma cipke
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-09, 0:36 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Na Eurowizji nie miałaby szans. Zbyt konserwatywna.



Roksane Węgiel widziałbym w takiej kreacji ale UE nienawidzi węgla.
Zgłoś
Avatar
silver-surfer 2024-08-09, 0:50 2
puchar jest dodana. Fake. Się wkręciłem jako stulejarz i wszedłem na tiktoka zobaczyć jej laurkę z innych ujęć. Normalnie jakieś tam gacie ma. Także siad.

[ Dodano: 2024-08-09, 00:51 ]
fake

[ Dodano: 2024-08-09, 00:51 ]
fake! 😏
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-08-09, 0:56
32 lata dobra suka chodź staro wygląda xd
Zgłoś
Avatar
esese7 2024-08-09, 1:00 1
Kriski napisał/a:

A zauważyłoś że zdjęcie które dałoś to z innej imprezy? Podpowiadam: rajstopy.



Z tej samej imprezy. W linku masz film z innego ujęcia, lepszej jakości i lepszym zoomem. Jak się przyjrzysz to zobaczysz rajstopy. Nie mam pojęcia czemu na zdjęciu tak ciemne wyszły.

odatv.com/magazin/milica-pavlovicin-konserinde-giydigi-elbise-tartisma...
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-09, 3:20 1
Za dużo się naoglądałem sadola. Weszłem we wrzutke, fajna dziewczyna śpiewa i od razu pierwsza myśl - na pewno ma kutasa.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-09, 5:22
Hahahaahaha upadek moralny nadszedł. Białe baby.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-09, 6:07
Żadnego szacunku do siebie, kurwa co to będzie za 10 lat, będą z gołymi dupami chodzić na codzień czy ki chuj, a zachwycać się nie ma czym, widziałem ładniejszą cipke zawsze czystą i pachnącą tylko lizać
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-09, 6:46
Jonny762 napisał/a:

Piękny głos ,wsłuchiwałem się 😜



Piękny głos? Ty masz chyba coś ze słuchem.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-09, 6:49
Może i ma pod spodem jakiś kostium w kolorze ciała, ale bruzda dobrze się odcisnęła. Jak jakiś stulejarz głodny, to może się i zakochać.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-09, 6:51 1
SramNaIdiotów napisał/a:

Już niebawem nie będzie to nic nienormalnego. Chodzenie z pół gołą dupą już nie szokuje, to zaraz "gwiazdy" będą psity pokazywać na scenie, żeby tylko wzrok innych skupić. Pytanie, co będzie potem? Koncert + fisting? xD
Oby Maryle Rodowicz ten trend ominął.



Jakoś w 2011 natrafiłem na ciekawą ruską "piosenkarkę" Katia Sambuca czy jakos tak. Generalnie na scenie spiewaly i się wachlowały i wkładały sobie rożne rzeczy w cipki.

[ Dodano: 2024-08-09, 06:54 ]
kosioraldo napisał/a:

Żadnego szacunku do siebie, kurwa co to będzie za 10 lat, będą z gołymi dupami chodzić na codzień czy ki chuj, a zachwycać się nie ma czym, widziałem ładniejszą cipke zawsze czystą i pachnącą tylko lizać



Ty chyba kurwa pedał jesteś, każdy z nas widział wiele pięknych cipek, ale Ty widocznie widziałeś tą jedną jedyną i na inne nie chcesz patrzeć. Całkiem ładna Pani, ładna suknia, biust, cipeczka i nóżki. Buzia też ładna, tylko majtek zapomniała.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-08-09, 7:13
SramNaIdiotów napisał/a:

Już niebawem nie będzie to nic nienormalnego. Chodzenie z pół gołą dupą już nie szokuje, to zaraz "gwiazdy" będą psity pokazywać na scenie, żeby tylko wzrok innych skupić. Pytanie, co będzie potem? Koncert + fisting? xD
Oby Maryle Rodowicz ten trend ominął.



Nie no czekaj z tą Marylą to mogło by być ciekawie, w końcu pokazałaby jakiś talent
Zgłoś
Avatar
Veliturałkę 2024-08-09, 7:15
Jonny762 napisał/a:

Piękny głos ,wsłuchiwałem się 😜



Ja też się wpatrywałem! 😁
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie