18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pieśniarka
Kriski • 2024-08-08, 22:22
Jakiś ichni mam talent



Milica Pavlovic aka Królowa Bałkanów
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-08-09, 7:27
Nie jestem pedałem, ale chodzenie przez te szlaufy bez staników że sterczącymi sutami jest tam samo obleśne, jak chodzenie przez budowlańców i Januszy bez koszulek w miejscach publicznych.
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-08-09, 7:41
fajna dupa nie ma co się przypierdalać
Zgłoś
Avatar
Kokosaznel 2024-08-09, 8:03
Jeździłby na koncerty
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-09, 8:09
Nic nie fajta. Lubię to!!
Zgłoś
Avatar
omenlol 2024-08-09, 8:28
SramNaIdiotów napisał/a:

Już niebawem nie będzie to nic nienormalnego. Chodzenie z pół gołą dupą już nie szokuje, to zaraz "gwiazdy" będą psity pokazywać na scenie, żeby tylko wzrok innych skupić. Pytanie, co będzie potem? Koncert + fisting? xD
Oby Maryle Rodowicz ten trend ominął.



ciesz się że kutasa nie miała
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-08-09, 8:35
SramNaIdiotów napisał/a:

Już niebawem nie będzie to nic nienormalnego. Chodzenie z pół gołą dupą już nie szokuje, to zaraz "gwiazdy" będą psity pokazywać na scenie, żeby tylko wzrok innych skupić. Pytanie, co będzie potem? Koncert + fisting? xD
Oby Maryle Rodowicz ten trend ominął.



Chodzą słuchy ,że Szejbus wielgus zaczęła ćwiczyć Śpiew ...
Zgłoś
Avatar
pajonk 2024-08-09, 8:40
Ciekawa sprawa. Wystarczą dwa kliknięcia, żeby wejść na stronę z dobrymi dupami, które są ostro tyrane na wszystkie mozliwe sposoby. A jednak spermiarzom mózg zalewa, bo kawałek pizdy zobaczyli. Albo i nie zobaczyli. Szok xD
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-08-09, 8:46
I gitarrra! A nie baba z fiutem jak na zachodzie...
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-09, 8:52
Nie dosyć, że śpiewać nie umie to jeszcze nie ma dla siebie szacunku, jakie to europejskie i nowoczesne.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-09, 9:15 1
Pewnie ją majtki w wargi gniotły
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-08-09, 9:20
SramNaIdiotów napisał/a:

Już niebawem nie będzie to nic nienormalnego. Chodzenie z pół gołą dupą już nie szokuje, to zaraz "gwiazdy" będą psity pokazywać na scenie, żeby tylko wzrok innych skupić. Pytanie, co będzie potem? Koncert + fisting? xD
Oby Maryle Rodowicz ten trend ominął.



Nie jesteś na czasie, bo już szczanie, obciąganie itp. są elementami koncertów i interakcja z publiką.
Zgłoś
Avatar
ukSz 2024-08-09, 10:03 1
fajna piosenka, już 8 raz oglądam
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-09, 10:17
biegu86 napisał/a:

Jakoś w 2011 natrafiłem na ciekawą ruską "piosenkarkę" Katia Sambuca czy jakos tak. Generalnie na scenie spiewaly i się wachlowały i wkładały sobie rożne rzeczy w cipki.
Ty chyba kurwa pedał jesteś, każdy z nas widział wiele pięknych cipek, ale Ty widocznie widziałeś tą jedną jedyną i na inne nie chcesz patrzeć. Całkiem ładna Pani, ładna suknia, biust, cipeczka i nóżki. Buzia też ładna, tylko majtek zapomniała.



Z tym każdy z nas to przesądziłeś akurat, o mnie się nie martw ile było to nie będę gadał bo po chuj 😂
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-09, 10:31
PsikutaBezS napisał/a:

Tymczasem w zacofanej katolickiej Polsce:



Michał SCzpak. Kiedyś był w miarę normalny. A teraz - odjebało, jak "powiatowemu".
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2024-08-09, 10:44 1
Rozczarowani, że nie ma chuja?
Też was dziwi, że pokazywana jest normalna, biologiczna kobieta jako piosenkarka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie