18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-02, 14:03 28
Z dupy ten opis. Ciężarówka sygnalizuje, że skręca, a kiblarz stwierdził, że chuj z tym i wyprzedzi z prawej.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-07-02, 14:10 6
Odnośnie pieszej. Właśnie tak teraz w Niemczech wyglądają sugerowane przejścia dla pieszych, a by za pomocą pasów namalowanych na jezdni ni pokazywać pieszym że są uprzywilejowani. Bardzo mi się to podoba. Zasada jest genialnie prosta i polega na tym że przechodź sobie gdzie chcesz i jak chcesz tylko pamiętaj że masz zasrany obowiązek ustąpić wszystkim pojazdom i uważać aby nie wleźć komuś pod koła . Jeśli ci się to nie podoba to zapierdalaj dalej aż do najbliższego przejścia z sygnalizacją świetlną.
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-07-02, 14:23 3
jak zwykle motopizda winny
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-02, 15:36 2
No bo kto normalny wyprzedza z prawej naddającą się ciężarówkę? Akurat baba niewinna w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Dominik2498 2023-07-02, 16:04 4
0dbytBiskupa napisał/a:

Z dupy ten opis. Ciężarówka sygnalizuje, że skręca, a kiblarz stwierdził, że chuj z tym i wyprzedzi z prawej.



a kto z lewego pasa skręca w prawo?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-02, 16:08
Nie oszukała przeznaczenia.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-07-02, 16:25 4
Dominik2498 napisał/a:

a kto z lewego pasa skręca w prawo?



Jeśli kiedyś będziesz miał okazję porozmawiać z kierowcą szerokiej i długiej jak skurwysyn ciężarówki, to go zapytaj jak skręca w prawo czy w lewo.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-07-02, 16:48 2
Ja spytałem. Powiedział "chuj cie to obchodzi"

Prostak. Nie wie, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie
Zgłoś
Avatar
gcze 2023-07-02, 16:52 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Z dupy ten opis. Ciężarówka sygnalizuje, że skręca, a kiblarz stwierdził, że chuj z tym i wyprzedzi z prawej.



Dokładnie, kiblarz pod kołami ciężarówki, to powinien być prawidłowy wynik tego zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-02, 19:49 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Odnośnie pieszej. Właśnie tak teraz w Niemczech wyglądają sugerowane przejścia dla pieszych, a by za pomocą pasów namalowanych na jezdni ni pokazywać pieszym że są uprzywilejowani. Bardzo mi się to podoba. Zasada jest genialnie prosta i polega na tym że przechodź sobie gdzie chcesz i jak chcesz tylko pamiętaj że masz zasrany obowiązek ustąpić wszystkim pojazdom i uważać aby nie wleźć komuś pod koła . Jeśli ci się to nie podoba to zapierdalaj dalej aż do najbliższego przejścia z sygnalizacją świetlną.



Sadolowym lewakom eksplodują łby
Zgłoś
Avatar
Huherko 2023-07-02, 20:24
OpenStreetMaps napisał/a:

Odnośnie pieszej. Właśnie tak teraz w Niemczech wyglądają sugerowane przejścia dla pieszych, a by za pomocą pasów namalowanych na jezdni ni pokazywać pieszym że są uprzywilejowani. Bardzo mi się to podoba. Zasada jest genialnie prosta i polega na tym że przechodź sobie gdzie chcesz i jak chcesz tylko pamiętaj że masz zasrany obowiązek ustąpić wszystkim pojazdom i uważać aby nie wleźć komuś pod koła . Jeśli ci się to nie podoba to zapierdalaj dalej aż do najbliższego przejścia z sygnalizacją świetlną.



Nawet na sugerowanych nie masz pierwszeństwa - są one wyznaczone w miejscach bezpiecznych gdzie obowiązuje znaczne ograniczenie prędkości. W mieście gdzie mieszkałem 2 lata temu na całą dzielnice były tylko dwa przejścia dla pieszych (zebry) i to na jednym skrzyżowaniu przy szkole podstawowej. Było też przejście sugerowane ze światłami i pieszy normalnie przechodził tam na zielonym świetle a w tym czasie samochody miały czerwone, ale o 22:00 światła gasły całkowicie (nie mrugało żółte) i przejście stawało się już tylko sugerowanym, gdzie pieszy musiał już ustąpić innym.
Zgłoś
Avatar
SpookyYuuki 2023-07-02, 20:28
Ona to akurat najmniej ważna jest.
Zgłoś
Avatar
esa 2023-07-02, 22:03 2
bujam się na zestawach 35 lat i różnymi kiblami jeździłem Dla mnie gościu nie musiał skręcać z lewego, wystarczyło się trochę wysunąć , ale jeśli już się na taki manewr decydujesz to musisz mieć oczy do okoła głowy i być gotowy ,że wszystko się może zdarzyć . Kiblarz jechał swoim pasem ,a duży go zmieniał.Nie wiem po chuj ja się tu udzielam ,bo i tak zaraz ktoś napisze '' nie zesraj się"
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-07-02, 23:09
Jakby ktos potrzebowal to:
"Tele-moto
3413-1996"
(ogloszenie na slupie)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie