18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
hlavaa 2024-05-09, 20:41 6
Bo rudy!!

Co odbiera rudy w restauracji?
.
.
.
.
.
apetyt
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-09, 21:04 6
Za napierdalanego kacapa zawsze props! Ktoś przetłumaczy, o czym te orki pierdolą i za co wpierdol?
Za moich czasów (88 rocznik) jeszcze uczyli kacapskiego, ale na szczęście nie traciłem czasu na ten ścierwasty bełkot... Wolałem zawsze angielski.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-05-09, 21:34 2
Kto zna język wroga ?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-05-09, 22:08 1
Zapewne długi. Tylko jak on ma oddać? Po takich uszkodzeniach mózgu to go tylko do armii na front zachodni (z ich strony patrząc) wezmą...
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-09, 23:28 4
Baronessa napisał/a:

Ktoś przetłumaczy, o czym te orki pierdolą



Że ma przeprosić paru gości, podać swój adres, hasło do telefonu, ale że i tak ma przejebane.
Z drugiej strony kłamstwa, że żałuje, i że już tak nie zrobi.
Mniej więcej tak.

Ale to przecież bez znaczenia, co mówią.
No bo trzeba by uwierzyć jednej ze stron, a przecież to Azjaci, wielokrotnie w historii umongołowieni (!).
Zgłoś
Avatar
Krysbos 2024-05-09, 23:36
Słychać jak mówią że rudy nakonfidencił
To czeka konfliktów, tym bardziej rudych.
Zgłoś
Avatar
hardmaniack 2024-05-10, 1:46
O rudy zawsze ma przejechane.
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-05-10, 6:06
No w tym filmiku jest myk
Koleś musiał dostać wpierdol by odblokować fona
A mi laska przyłożyła palec gdy spałem i miała już wszystko.
Gorsze jest tylko faceid….tu nawet nie musisz ofiary dotykać

Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-05-10, 8:31 2
Baronessa napisał/a:

Za napierdalanego kacapa zawsze props! Ktoś przetłumaczy, o czym te orki pierdolą i za co wpierdol?
Za moich czasów (88 rocznik) jeszcze uczyli kacapskiego, ale na szczęście nie traciłem czasu na ten ścierwasty bełkot... Wolałem zawsze angielski.



Ci co go biją mówią, że najładniejsze i najbardziej sexowne są szczupłe kobiety z płaskim brzuchem i ładnymi buziami. Rudy mówi, że są pojebani, bo tylko grube lochy się fajnie rucha. Ci kręcący film i bijący rudego kacapa mówią, że jest chory i pojebany, jak można ruchać grube zwierzę. Gruba to oznaka słabej psychiki, wygląda wstrętnie i zaraz jebnie na nadciśnienie lub inne choroby związane z otyłością. Rudy mówi, że grube są lepsze, bo te chude nie starają się w łóżku, że gruba robi lepszego loda, na wszystko się zgodzi, można z nią eksperymentować, jest puszysta, fajniej się do takiej przytulić. No to ci bijący rudego mówią, by nie pierdolił takich herezji, że jeden z nich próbował kiedyś na domówce po kilku głębszych dobrać się do grubej, ale nawet mu stanąć nie mógł na widok nagiej grubej. Że jak zobaczył te fałdy tłuszczu to mało się nie zrzygał itp, itd.

Wrzuciłem nagranie w translator bo nie znam mowy orkowej, ale mam nadzieję, że przetłumaczyło z grubsza poprawnie. Nie musisz dziękować.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-10, 10:22
Zgadzam się w 100%
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2024-05-10, 10:27
oni nawet brzmią jak orki
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-10, 18:41
kacapSSki język przypomina sranie z rozbryzgiem w akustycznej rurze. Chujowa nacja, chujowy język
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-05-10, 23:02

na dakcih oprawócó tylko ołów
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-11, 8:23
W Polsce też mamy rudego, tyle że Niemca
Zgłoś