18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Janusz_k 2024-08-25, 16:46 2
To się w pale nie mieści, jak można być tak ślepym żeby w biały dzień człowieka nie zobaczyć na ulicy
Zgłoś
Avatar
BushwickBill 2024-08-25, 17:01 9
piesi, tuktuki, widlaki na drodze....ale kurwa pekin....
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 17:02 23
To się stało naprawdę czy to AI?

Typ jechał:
1. Wózkiem widłowym w ruchu ulicznym
2. Pod prąd
3. Z wysokim ładunkiem na widłach przed sobą zamiast jechać tyłem.
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-08-25, 17:10 2
oni mają jakies pasy jeden kolo drugiego na przeciw siebie jedzie XD
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 18:22
Widać, że im człowiek bielszy tym głupszy, dlatego ja popuszczam szpare czarnoskórym.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-25, 18:32 2
Jak można żyć w takim pierdolnilku?
Główny bohater nagrania też widocznie się nad tym zastanawiał i stwierdził jednak, że się nie da.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-25, 20:19 7
AnnaNowakowska napisał/a:

Widać, że im człowiek bielszy tym głupszy, dlatego ja popuszczam szpare czarnoskórym.



Inteligencją nie przenosi się poprzez kontakty seksualne. Tylko HIV.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-08-25, 21:06 2
Kto jeździ widłakiem po ulicy???Z ładunkiem..Co tępy naród
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2024-08-25, 21:25 3
Jakiś miesiąc temu zdałem kurs na wózki widłowe, prowadzący kurs puszczał nam takie filmiki żebyśmy nauczyli się poprawnej i bezpiecznej pracy na wózkach.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-25, 21:42 1
Janusz_k napisał/a:

To się w pale nie mieści, jak można być tak ślepym żeby w biały dzień człowieka nie zobaczyć na ulicy



420710247365 napisał/a:


1. Wózkiem widłowym w ruchu ulicznym



Lukash2107 napisał/a:

Kto jeździ widłakiem po ulicy???



1. To nie ulica, tylko teren jakiejś fabryki, hali logistycznej, albo portu, w ruchu same dostawczaki i inne pojazdy do przewozu towaru

420710247365 napisał/a:



3. Z wysokim ładunkiem na widłach przed sobą zamiast jechać tyłem.



Towar nie wystaje poza obrys wózka ani za widły, kierowca widzi drogę nad ładunkiem, nie ma więc żadnych podstaw do jazdy tyłem i wskazana jest jazda przodem. Zawsze znajdziesz debila, który wejdzie pod koła, nie patrząc gdzie idzie.

Edit: w sumie to to coś wygląda na babę
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-08-25, 21:44 1
@Heliar

No po chuju go widział
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-25, 21:48 2
Widlakiem sie jedzie na wstecznym jak material ogranicza pole widzenia , wina wózkowego.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-25, 21:50
szopen_rs napisał/a:

@
No po chuju go widział



Wszędzie tam gdzie jest ruch wewnątrz zakładowy masz oznaczenia, że masz uważać i nie wpierdolić się pod np. jadący wózek, a czy go/ją widział, to proponuję ci wsiąść kiedyś do wózka.

Edit: wszędzie tam gdzie ludzie myślą

dOpieca napisał/a:

Widlakiem sie jedzie na wstecznym jak material ogranicza pole widzenia , wina wózkowego.



To nie ulica i nie przejście dla pieszych, tu masz zalecenia dla ruchu wspólnego.

m.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/mobi?_nfpb=true&_pageLabel...

W Europie, pierwszym pytaniem prokuratora było by, gdzie miał pieszy kamizelkę, a nie czy wózek jechał przodem czy tyłem .
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-08-25, 23:13 1
Heliar napisał/a:

Wszędzie tam gdzie jest ruch wewnątrz zakładowy masz oznaczenia, że masz uważać i nie wpierdolić się pod np. jadący wózek, a czy go/ją widział, to proponuję ci wsiąść kiedyś do wózka.
Edit: wszędzie tam gdzie ludzie myślą

To nie ulica i nie przejście dla pieszych, tu masz zalecenia dla ruchu wspólnego.
W Europie, pierwszym pytaniem prokuratora było by, gdzie miał pieszy kamizelkę, a nie czy wózek jechał przodem czy tyłem .



Nie wiemy jakie tam były regulacje więc nie gadajmy o przepisach. A jeśli chodzi o wózek to jeździłem przez 3 lata codziennie i gwarantuje że kierowca widział tyle co nic, może widział 15 metr przed paletą. Jak jeździsz przez cały dzień to już kark boli od jeżdżenia tyłem bo trzeba się odwrócić, nie da się na lusterka bo ich najczęściej nie ma, dlatego kierowcom się nie chce tego robić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie