18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zdun 2020-12-28, 12:13
parkowanie level master
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-28, 12:37 15
Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to chuj jej w dupę.
Zgłoś
Avatar
Etr440 2020-12-28, 12:57 3
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to chuj jej w dupę.



Czekam az Ci matke albo zone ( co w tym przypadku jest niemozliwe ) ktos rozjedzie:)
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2020-12-28, 13:12
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to chuj jej w dupę.



W tym przypadku nie chuj a ciężarówka.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-28, 13:12 2
Etr440 napisał/a:

Czekam az Ci matke albo zone ( co w tym przypadku jest niemozliwe ) ktos rozjedzie:)



Pierwszy komentarz i już tak się gówniaczek obsrał
Zgłoś
Avatar
gixi 2020-12-28, 14:28 1
Kierowca próbuje jeszcze dobić? Jakby po prostu przejechał po nogach to połamane, ale parkując na nich zwyczajnie je miażdży. ..
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-12-28, 14:33
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to chuj jej w dupę.



czekam az ci tak dzieci przejedzie. serio, czekam na to, bo to moze byc za moment
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-12-28, 17:09 1
plastic napisał/a:

czekam az ci tak dzieci przejedzie. serio, czekam na to, bo to moze byc za moment



dzieci to nie stara baba, która powinna juz wiedziec jakie zagrorzenie czycha na drodze

jak dla mnie wasze komentarze maja identyczny wydzwiek niczym sie nie rózna
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-28, 17:13
Do osób czytających komentarze - małe sprostowanie, zanim ktoś nazwie mnie głupim chujem po chemioterapii: w miejscu drugiego "że" powinno być "czy". Przepraszam, dziękuję i do widzenia.

ps. pieszych jebać prądem
Zgłoś
Avatar
silas78 2020-12-28, 20:13
I po komentarzach widać, jakie "mądre" i "ogarnięte" społeczeństwo mamy..
Naprawdę nikomu nie przyszło do głowy, że głównym winnym jest zarządca drogi i miejscowe władze???

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2020-12-29, 9:22
Wszyscy, co czekają, aż Gmorkowi rozjedzie matkę, żonę czy dzieci - Was też tak powinni rozjechać. Kurwa ponad 30 wiosen łażę po ruchliwym mieście i jeszcze ani razu nie przyszło mi zakradać się do ciężarówki na chodzie i włazić jej pod machę! Moja ślepa i głucha babka 93 lata żyła i też nigdy tak nie zrobiła! Nawet, jak byłem dzieckiem, to ani ja ani żaden mój rówieśnik nie wpadł na taki zjebany pomysł! To trzeba mieć specjalne zdolności do tego!
Zgłoś
Avatar
piter1729 2020-12-29, 11:37 1
Jak stanowi prawo w takich przypadkach? Kierowca ma przejebane czy po prostu mu wklepią nieumyślne? Warto zaznaczyć że to UA, tam może być ruletka
Zgłoś