18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mocz 2021-10-08, 22:06
Marek_0485_pol napisał/a:

Barany jebane !!! Stał na pasach, kierowca samochodu widząc pieszego musi ustąpić. A ten jebany śmieć z tego gruzu nawet widząc pały nie ustąpił. Jebać cweli którzy jeżdżą takim syfem, jebani narcyzi i egoiści, droga nie jest tylko dla was... TFU !



Gruzu? Twój odbyt musi bardzo cię szczypać
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-10-08, 22:45 2
Co to za rejestracja w ogole? A dziadek nawet się nie otarł o autko Już nie mówię o umiejętności zawracania panów policmajstrów
Zgłoś
Avatar
LubięFacetów 2021-10-08, 22:48
Co nie wejdę na sadola to jakaś wrzutka autorstwa Jesse.Pinkman, gość tutaj ma jakiś etat czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-10-08, 23:05 1
Tutaj jest współwina.

Wina kierowcy, bo powinien się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwo.
Wina pieszego, bo pieszemu nie wolno wejść na jezdnię, dopóki pojazd całkowicie się nie zatrzyma. Zgodnie z prawem nawet jak kierowca mruga światłami, czy macha ręką - nie wolno wejść do momentu, aż całkowicie się zatrzyma.
Zgłoś
Avatar
noonex 2021-10-08, 23:13 1
coś nikt nie zauważył że policjanty na drugim, bardziej oddalonym pasie zatrzymali się i pana przepuszczali, znaczy nie było to takie niespodziewane.
Zatrzymanie prawka na rok - tak bym to widział.
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2021-10-08, 23:20
mam nadzieje ze kierowcy dojebią porządny mandat
Zgłoś
Avatar
bimaczow 2021-10-08, 23:25
Jak dla mnie było by to wtargnięcie
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2021-10-08, 23:29 2
ale cymbaly z Was, tu nie zawinił pieszy czy nawet nie lubiane BMW, tu najbardziej zawinił kurwa kierowca policyjny... od kiedy stajesz i wstrzymujesz ruch od swojej lewej strony na przejsciu ?

wielu powie ze kurwa sie znam, a no kurwa znam bo przez to ze tak zrobiłem ojebałem 1 test na prawko kurwa i żem sprawdził, ogólnie prawo mówi ze jeżeli z Twojej lewej nie ustępuje albo nie daje oznak ze bedzie ustępował nie możesz tamować ruchu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-08, 23:43 1
Marek_0485_pol napisał/a:

Barany jebane !!! Stał na pasach, kierowca samochodu widząc pieszego musi ustąpić. A ten jebany śmieć z tego gruzu nawet widząc pały nie ustąpił. Jebać cweli którzy jeżdżą takim syfem, jebani narcyzi i egoiści, droga nie jest tylko dla was... TFU !



Widząc policjantów zatrzymujących się przed pasami i puszczających pieszą kurwę, zdrowy rozsądek nakazywałby też się zatrzymać, ale ten kierowca nie zachował się tak, i piwko dla niego za trzymanie się własnych zasad. Pieszy robal ma stać i czekać aż będzie wolne (głównie dla własnego bezpieczeństwa).

Marek_0485_pol napisał/a:

Jak zawsze będę stał na pasach, i będę widział debila w gruzie będę rzucał kamieniem w szybę , może egoista się obudzi że nie jego gruz ma pierwszeństwo...



Teraz to już dojebałeś do pieca. Wygląda to na metodę połowu ryb, bo nawet niedojebany umysłowo dzieciak nie napisałby czegoś takiego.
Zgłoś
Avatar
shiters 2021-10-08, 23:49 3
Mocz napisał/a:

Gruzu? Twój odbyt musi bardzo cię szczypać



a jak nazwac stare jak swiat e39 z dziurawą podłogą i padniętą pompą progową? xD bemy to smietniki, kazdy normalny czlowiek to dostrzega, te auta nie maja w sobie nic ciekawego
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-09, 0:09 1
shiters napisał/a:

a jak nazwac stare jak swiat e39 z dziurawą podłogą i padniętą pompą progową? xD bemy to smietniki, kazdy normalny czlowiek to dostrzega, te auta nie maja w sobie nic ciekawego



Już nie przesadzaj. To byłyby całkiem fajne auta, gdyby nie umiłowały ich tak sobie jebane czereśniaki.
Zgłoś
Avatar
elkriso83 2021-10-09, 0:28 1
Dobra, dość tego. Kiedyś miełem tu konto ale nawet nie pamietam z jakiego maila. Założyłem specjalnie nowe w nadziei, że ktoś mi odpowie na pytanie, czy można jakoś ignorować posty tego idioty? Jak widzę @Jesse.Pinkman to tęsknię za BongManem
Zgłoś
Avatar
jazeck 2021-10-09, 0:37
Idioci, najpierw pieszego do klatki i pogoń za autem, do wyjaśnienia!!!

Chuja zrozumielu, zaraz znowu kogoś opierdolą, albo pobiją, a jak wojna to spierdolą do niemiec bezpaństwoscy złodzieje. Albo do Radomia na call center...
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-10-09, 1:08
Ech, te śmieszne spory w komentarzach... Ciekawe czy biegli specjaliści byliby tacy rozsądni w swoich wywodach, gdyby tak nagle wprowadzono obowiązek zatrzymywania się pociągów na skrzyżowaniach z jezdniami, bo od teraz samochód ma bezwzględne pierwszeństwo...
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2021-10-09, 6:53
Kurwa ja bym przjechał po nim ze 100 x .. takich debili trzeba eliminowac .. droga jest dla aut a nie dla pieszych .. w PL co 100 m są pasy .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie