18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SirMajkel 2017-11-13, 12:35 26
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-11-13, 13:58
SirMajkel, Dziękuje! Szukałem tej wersji.
Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-11-13, 15:35
Nie wiem jak oni sie starają ale według mnie to strasznie trudne żeby coś takiego zrobić

in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po chuj
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-13, 19:18
niektórzy od razu rodzą się generałami armii sowieckiej
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-11-13, 19:38 9
shokobons napisał/a:


in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po chuj


Po to aby czuć się bezpiecznym i nie zwlekać, gdy np. przyjdzie do Ciebie do domu bandyta . W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie i przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy, bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu, musisz mieć ją generalnie w sejfie- przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę, i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-11-14, 21:59 3
Cytat:


in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po chuj


Bo niezaładowana jest równie przydatna jak kij od szczotki...

Cytat:


W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie i przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy, bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu, musisz mieć ją generalnie w sejfie- przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę, i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy


Kolejny "ekspert-gawędziarz"

Polemika:
Cytat:


W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie


Ma dokładnie tyle samo praw co ty.
Problem polega na tym że ty musisz ich przestrzegać, żeby nie być bandytą - on nie musi.

Cytat:


przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy,


Pierdolisz kocopoły jakby ci zęby szły - nie ma takiego prawa , nie było i nigdy nie będzie.
Masz prawo "zapobiec" bezprawnemu bezpośredniemu zamachowi na jakiekolwiek dobro chronione prawem.

Cytat:


bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu


Kto ci takich pierdół naopowiadał niuniu ?
Masz prawo nawet nosić przy sobie załadowaną broń chodząc nawet po bułki do sklepu...
W domu masz prawo mieć przy sobie załadowaną broń.
I możęsz 24h na dobę w domu chodzić z naładowanym karabinkiem systemu AK , czy też strzelbą gładkolufową , w samych gaciach....
Bo Polskie prawo na to zezwala. U siebie w domu (na swojej posesji)

Cytat:


musisz mieć ją generalnie w sejfie


Masz obowiązek przechowywać ją w urządzeniach conajmniej klasy S1 według polskiej normy 14450....
A nie "trzymać" jeżeli broń nie jest pod twoim nadzorem to ma być w urządzeniu klasy S1 a nie w sejfie...
(większość sejfów nie ma S1)

Cytat:


przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę


Mylisz się...

Cytat:


i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy


Absolutnie nic z tych rzeczy..>

Nie błysnąłeś kolego. Wręcz przeciwnie - zbłaźniłeś się i powtarzasz kocopoły zasłyszane od wujka janusza... który kiedyś kupił wiatrówkę na bazarze...

Koledzy strzelcy z Sadola się pewnie ze mną zgodzą... wiele osób jest tutaj posiadaczami broni, (z niektórymi mam kontakt stały ) więc... skończ proszę pierdolić i doczytaj ...
Zgłoś