18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
E................n 2012-09-22, 0:56 8
I dobrze. Co się z gównem będzie pierdolił.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-09-22, 0:58 30
No tak wielki przestępca Budweisera pił w miejscu publicznym
Zgłoś
Avatar
zayer1 2012-09-22, 1:11 5
chuj mnie interesuje czy wielki przestępca czy nie. Jak chleje i się czepia (norma) to w piździeć. Pradem, na pakę i wpierdol za miastem! Jebane moczymordy nie pozwola spokojnie przejść. Jak kasy nie dostana to ublizają, pluja...Popieram takie akcje
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-09-22, 1:28 1
mnie to raczej wygląda na chęć popisania się tego pałkarza albo po prostu na chęć strzelenie z teasera, bo później frajer jebany nie wiedział co ma robić, czy kuć tego typa czy co....
mnie osobiście nurtuje taka rzecz....wpadam do stanów i powiedzmy że sobie popijam piwko gdzieś, gdzie nie powinienem, czyli łamię tamtejsze prawo nie wiedząc o tym (piwo to tylko przykład). nie znam angielskiego i sypię pałkarzowi - eeeeeee, yyyyyy,eeeeeeeee....... też mi pierdolnie teaserem bez żadnych późniejszych konsekwencji?
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-09-22, 2:01
wy lepiej zobaczcie reszte!!!
Zgłoś
Avatar
srapple 2012-09-22, 10:54 3
Ale trzeba być cipką żeby najebanego gościa potrafić położyć na ziemie tylko paralizatorem, dobrze że to nie ja płace na tego nieudacznika podatki.
Zgłoś
Avatar
ZareFF 2012-09-22, 11:20 6
Cipką? Najebany to i pewnie burać sie musiał, po co policjant miał sie z nim pierdolic? Nie chcial wspolpracowac to paralizator, na glebe i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-09-22, 20:35
bym temu supermenowi 3 szyne w dupe wsadził ciekawe czy dalej by był taki twardy
Zgłoś
Avatar
watsman 2012-09-22, 20:37
ale pięknie zawył
Zgłoś
Avatar
Skurwysy 2012-09-22, 20:48 3
elwiz napisał/a:

bym temu supermenowi 3 szyne w dupe wsadził ciekawe czy dalej by był taki twardy



No co ty nie powiesz cwaniaku, ten policjant po szkoleniu spuściłby ci TAAAAAKI wpierdol, że nie wiedziałbyś gdzie jest niebo, a gdzie ziemia, lub po prostu byś umarł.

A żula potraktował paralizatorem, bo po co będzie brudził ręce na takiego brudasa. Lepiej jebnąć go prądem i się nie bawić.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-09-22, 20:51 8
Kr3cik666 napisał/a:

Ale trzeba być cipką żeby najebanego gościa potrafić położyć na ziemie tylko paralizatorem, dobrze że to nie ja płace na tego nieudacznika podatki.



Cipą to Ty jesteś, bo pierdolisz przed monitorem. Poszedłbyś na ulicę to też byś srał i się nie zbliżał do najebanych, agresywnych ludzi. Może nie wygląda to zbyt rycersko, ale lepiej z dystansu obezwładnić paralizatorem niż wdawać się w kontakt fizyczny i nagle dostać nożem. Cholera wie co odpierdoli pijany agresor i co może mieć przy sobie.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-09-22, 20:52
Cipa i tyle
Zgłoś
Avatar
dagins 2012-09-22, 21:06 2
No właśnie, 9 razy może trafić na zwykłych wulgarnych meneli, a za 10 razem ten menel może będzie miał nóż pod kurtką.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-22, 21:24
Jaki tam paralizator, w 0:28 widać, że użył mydła w płynie, a brudas się boi czystości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie