18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
PeteTong 2023-07-12, 15:37
Ale bym je obydwie zruchał
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-12, 15:38 3
niemamskarpet. napisał/a:

dwie nachlane baby a to ci dziwota................ bo Wy wszyscy będziecie cały czas piękni i młodzi.....


+1000. Jak patrzę na siebie: piękna wciąż jestem, ale 40ty level już wyrobiłam. Starość nie radość.

Te tutaj jakby trochę sadełka zrzuciły byłyby nawet ruchable, przynajmniej przy posusze. Nie widzę brudu, syfu, tatuaży albo innych śniadolubnych cech. Tłuszcz i pijaństwo to jedyne wady.

Trochę wstyd przyznać bo to "niemęskie" (no ale czemu akurat ja mam na to zważać), ale coś mnie rajcują bardziej przytulanki niż sam śledź, a w tych sprawach lekka nadwaga jest nawet na plusie. Jakbym miała wybierać to oczywiście wolę szczupłe, ale BMI 25 to nie showstopper (a twoja żona ma BMI 40 ).

Oczywiście taki stan nachlania na ulicy to patologia, powinniśmy stosować wyższe standardy niż samce. Tak więc sorry ale akurat te dwie bym odpuściła.

Ale co się w tych krzakach pomacały zanim wstały to ich.
Zgłoś
Avatar
zendo178 2023-07-12, 16:09
z koleżką poszlismy kiedys ma stacje paliw po gorzale i wracajac sie wpierdolil do rowu nie mogl sie wydostac chcialem mu pomoc wydostac sie z 1.5 metrowego dolka ale nie moglem przestac sie smiac. Mowie utknał na zawsze po pjiaku same przeszkody ale czlowiek sobie chociaz kzywdy nie zrobi bo go anioły na rekach noszą
Zgłoś
Avatar
35i 2023-07-12, 16:15 1
Grażyna z Jolantą na zjeździe księgowych.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-07-12, 17:57 1
Przecież ona nie dawno temu umarła
Zgłoś
Avatar
banerr 2023-07-12, 19:06 3
Policeman napisał/a:

och kurwa najgorszy rodzaj bab na świecie 40-kilka lat czy 50-kilka, zapuszczona, w domu mąż śmierdziel piwo i mecz. Wyrwie się raz na ruski rok z koleżankami i odpierdala akcje, takie to potrafią brudne fiuty ssać po kiblach albo ruchać się z jakimiś desperatami po krzakach. Nic mnie tak nie obrzydza jak takie kobiety. To są też w większości te p0lki [nie mówię, że to są p0lki, ale ten sam typ bab], które jeżdżą do egiptu, turcji i tam dają dupy śniadym księciom i to są te p0lki, które oni tak chwalą się, że ruchają.



Stara ci się puściła i teraz srasz żarem.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-07-12, 19:09 2
Fajne , dupczyłbym na maxa .
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-13, 11:55
Policeman napisał/a:

och kurwa najgorszy rodzaj bab na świecie 40-kilka lat czy 50-kilka, zapuszczona, w domu mąż śmierdziel piwo i mecz. Wyrwie się raz na ruski rok z koleżankami i odpierdala akcje, takie to potrafią brudne fiuty ssać po kiblach albo ruchać się z jakimiś desperatami po krzakach. Nic mnie tak nie obrzydza jak takie kobiety. To są też w większości te p0lki [nie mówię, że to są p0lki, ale ten sam typ bab], które jeżdżą do egiptu, turcji i tam dają dupy śniadym księciom i to są te p0lki, które oni tak chwalą się, że ruchają.


O, wypowiedział się ten, co ma ułożone, wygodne życie. Tylko czemu ten szczęśliwy, zadowolony z życia człowiek przy każdym filmiku o babach pluje jadem i sraką? Ból duszy go jakiś gnębi. Albo raczej dupy.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2023-07-13, 23:42 1
janiestad666 napisał/a:

wzioł bym do domu i ruhał obie



Najpierw naucz się pisać
Zgłoś