18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
GangTrap 2021-05-29, 20:00 10
Shrekus21 napisał/a:

A dlaczego kierowca z kamerą zjeżdża na lewy pas???? Obejrzyjcie uwaznie film Patałachy Sadole. Fakt zapierdalali, ale gość zaczął im zajeżdżc droga, tamten spanikował i resztę widać. Widzę, że większości sadolkow prawko widzialo w internetach ....



Gratulacje, zostałeś debilem roku
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-29, 20:46 7
Shrekus21 napisał/a:

A dlaczego kierowca z kamerą zjeżdża na lewy pas???? Obejrzyjcie uwaznie film Patałachy Sadole. Fakt zapierdalali, ale gość zaczął im zajeżdżc droga, tamten spanikował i resztę widać. Widzę, że większości sadolkow prawko widzialo w internetach ....



Popierdoliło ci się w głowie. Gostek jedzie cały czas równo, dopiero w momencie gdy jest wyprzedzany zjeżdża do prawej celem ułatwienia manewru wyprzedzającemu, czyli zachował się poprawnie. Wyprzedzający rozjebał się dla tego, bo jeździ jak większość niedorozwojów - zapierdala do ostatniej chwili prawym i nagle zmienia pas na "kwadratowo".
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-05-29, 22:26 1
Shrekus21 napisał/a:

A dlaczego kierowca z kamerą zjeżdża na lewy pas???? Obejrzyjcie uwaznie film Patałachy Sadole. Fakt zapierdalali, ale gość zaczął im zajeżdżc droga, tamten spanikował i resztę widać. Widzę, że większości sadolkow prawko widzialo w internetach ....



Debil, kurwa debil...
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-05-29, 23:34
Pasażer wsiadł z pijanym ?
Jeśli to nie było dziecko lub nieprzytomny to jebał go/ją pies -.-
Ni chuja bym nie wsiadł z kimś na dodatkowym gazie .
Zgłoś
Avatar
Insaner 2021-05-29, 23:45
Szarik napisał/a:

Zawsze jak jadąc autem widząc wysoko obdartą korę na drzewie, zastanawiałem się jak to możliwe że rozjebana jest aż tak wysoko. Zdawałem sobie sprawę, że był wypadek po krzyżach i zniczach, ale nigdy nie mogłem sobie wyobrazić jak to mogło wyglądać... Japierdole jak to w jednej sekundzie, można rozjebać sobie życie...



Sobie to pół biedy. Gorzej jak zabijesz swojego pasażera albo kogoś z innego auta, a sam przeżyjesz.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-05-30, 0:35 2
Kiedyś opowiadał mi ktoś, że statystycznie gdy dochodzi do wypadku, gdzie jest np. jedna osoba w aucie trzeźwa, a druga pijana, ta trzeźwa częściej ma obrażenia śmiertelne. Nie wiem czy to prawda i z czego to wynika. W tym filmie wydaje się, że główny impet uderzenia jest od strony kierowcy. W Polsce to nie tyle kłopot z pijanymi kierowcami tylko ogólnie z alkoholizmem. To nie jest tak, że najebali się, a potem wsiedli, większość z tych osób pije codziennie i nie są w stanie przestać. Nie pierdolcie o pasażerach, bo często nie wiesz nawet, że ktoś jest już trochę wskazujący, taki błyszczący. Jak ktoś chleje i jest zaawansowany, alkusem i skrzętnie to ukrywa [a są naprawdę mistrzowie w tej grze], to może Ci się wydawać, że gość taki jest ot po prostu zawsze.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-05-30, 0:40
Czy dobrze widze że to skoda octavia? Jeśli tak to wyprzedzanie octavią jest na równi debilne co prowadzenie po pijaku.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2021-05-30, 1:17 1
Policeman napisał/a:

Kiedyś opowiadał mi ktoś, że statystycznie gdy dochodzi do wypadku, gdzie jest np. jedna osoba w aucie trzeźwa, a druga pijana, ta trzeźwa częściej ma obrażenia śmiertelne. Nie wiem czy to prawda i z czego to wynika. W tym filmie wydaje się, że główny impet uderzenia jest od strony kierowcy. W Polsce to nie tyle kłopot z pijanymi kierowcami tylko ogólnie z alkoholizmem. To nie jest tak, że najebali się, a potem wsiedli, większość z tych osób pije codziennie i nie są w stanie przestać. Nie pierdolcie o pasażerach, bo często nie wiesz nawet, że ktoś jest już trochę wskazujący, taki błyszczący. Jak ktoś chleje i jest zaawansowany, alkusem i skrzętnie to ukrywa [a są naprawdę mistrzowie w tej grze], to może Ci się wydawać, że gość taki jest ot po prostu zawsze.


Kiedyś czytałem mniej więcej taką teorię, jesteś trzeźwy, próbujesz się hmm bronić, zasłaniać i często dlatego, pijany ma mięśnie rozluźnione, i dlatego swobodnie lata i ma mniejsze obrażenia.
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2021-05-30, 3:00
Shrekus21 napisał/a:

A dlaczego kierowca z kamerą zjeżdża na lewy pas???? Obejrzyjcie uwaznie film Patałachy Sadole. Fakt zapierdalali, ale gość zaczął im zajeżdżc droga, tamten spanikował i resztę widać. Widzę, że większości sadolkow prawko widzialo w internetach ....



Widzę, że już wytrzeźwiałeś. Na twoim miejscu to bym spierdalał gdzie się da po tym co odjebałeś, a ie komentarze na sadolu. No ni chuja się z tego nie wybronisz kolego.
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2021-05-30, 9:28
Elon by sie startu nie powstydzil!
Zgłoś
Avatar
kazimar 2021-05-30, 10:25
Kriski napisał/a:

Ewidentnie wina warunków na drodze, za sucho, za ładna pogoda, zbyt mało dziur na drodze, to wszystko wymusza brawurową jazdę.



nie, to januszostwo polaków powoduje brawurę
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2021-05-30, 10:41
Kto od czasu do czasu nie jezdzi najebany niech pierwszy rzuci kamien
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-30, 11:52
PieronJasnySzlag napisał/a:

Czy dobrze widze że to skoda octavia? Jeśli tak to wyprzedzanie octavią jest na równi debilne co prowadzenie po pijaku.



Primera P12
Zgłoś
Avatar
drmabuse71 2021-05-30, 20:33
Nic nie zjeżdża, doucz się co to perspektywa
a jedynie trzyma się środkowej linii i jak trochę pojeździsz po wioskowych drogach to zrozumiesz, dlaczego tak się tam jeździ

na poboczach tam cuda się dzieją

mój faworyt, którego spotkałem, to d@#$ prowadzący rower:
- godzina ~21 jesienią, droga nieoświetlona ... ciemno, widzisz tyle, co oświetlenie samochodu
- nagle wyłania się facet prowadzący rower po pasie w kierunku zgodnym z jazdą samochodu
- bez jakiegokolwiek oświetlenia
- prowadzi rower od wewnętrznej strony drogi, więc w razie czego nie ma gdzie sp@## z drogi w krzaki
- i wisienka na torcie:
,,, ma na poprzek roweru zwinięty dywan, tak mniej więcej pewnie ze 3m, bo zajął sporo pasa i jedynie szybka ucieczka na przeciwny pas mnie uratowała.
... szczęście, że nic nie jechało.

na wioskach na poboczu spotkasz wszystko: leżący rowerek dzieciaka, maszerujące kury lub gęsi, wałęsające się psy ... albo kombajn z nie złożonym
headerem
Zgłoś
Avatar
StaryJakCieRobił 2021-05-30, 23:08
kazimar napisał/a:

nie, to januszostwo polaków powoduje brawurę



Nie wiesz co to ironia nawet gdyby ta wyszła z krzaka i kopnęła cię prosto w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie