18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tigertm 2024-05-28, 22:37 1
Roskosmos napisał/a:

Co by nie powiedzieć to fele miał ładną 😜



ładnie wygląda ale to podrabiany wzór z A8 widać po dwóch rozstawach śrub miałem kiedyś takie chwila nie uwagi nie duża dziura i opona z felga do wyjebania bo odlew z tego zrobiony z miękkiego gówna

NIE POLECAM
Zgłoś
Avatar
surojak 2024-05-28, 22:51 5
Tak na marginesie. Co za gówno, trzeba mieć pod czaszką, aby jechać samochodem z 3 promilami? W wydychanym a co dopiero we krwi..
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-28, 22:55 4
Kto jeżdzi seatem
Nie będzie mi bratem
Pijany w dodatku
Nie płaci podatku
Sika im do baku
No to go złapali
I mu dojebali
Chwała motopizdy
Chuje są jak glizdy
Trzeba je całować
Żeby nie żałować
Macie złapanego
Wsadźcie mu ciepłego
W sumie on zasłużył
Rodzinę zadłużył
Teraz siedzi w kiciu
Dostanie tam piciu
Potem dupę wypnie
Oraz głośno krzyknie
Taki los zgotował
Sam sobie ten wał
Zgłoś
Avatar
46michu46 2024-05-28, 23:00 1
I amen.
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-28, 23:00 8
psotny_fiutek napisał/a:

Staje mi w 0: 48 s a takie emocje aż pidzamę zabrudziłem !!!! Dawać całość !
P.s Wiecie zaś że takie twardziele jak ja to nie śpią w pidzamach, Tylko tak jak gangsterów o 6 rano zgarniają w bokserkach samych ! No wiecie !
A teraz tak poważnie, zajebał bym mu buta z czuba prosto w zęby, tak by było, kto mnie zna to wie.
Ale znów leszcze na motórkach, ech.
Filmik i akcja pierwsza klasa, brawo dla chłopaków ale tylko do czasu co mu nie dojebali. Inaczej bym z nim potańczył a że najebany to nawet nie wiedział by od kogo dostał zęby do reki...
A następnego dnia miał by w chuj rozkminkę i nauczkę do końca życia (bez zębów) niż ten śmieszny wyrok co dostanie.



Wstawaj, zesrałeś sie

Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-05-28, 23:05 1
Żadnego wpierdolu, tylko trzepanie sobie do tego, że po pijaku rozjebał motopizdę.
Ilu zginęło?
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2024-05-28, 23:08
w chuj przerywa ten film, a jebac to
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-05-28, 23:41
Widzę te motopizdy to mnie trzepie! Co niedziela kurwa w 50 jadą jak debile na „kawusie na stacje”
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-05-28, 23:58
Ja jak wypiję piwo, to staram się do samochodu nawet nie podchodzić, a ta kurwa 3 promile i jedzie.
Motopizdeusze w pełni zasłużyli na swoje miano - powinni kamerki wyłączyć i tak kurwę oćwiczyć, żeby chodzić nie mógł.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-05-29, 1:29
A czemu zakrywasz morde
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2024-05-29, 1:56
psotny_fiutek napisał/a:

Staje mi w 0: 48 s a takie emocje aż pidzamę zabrudziłem !!!! Dawać całość !
P.s Wiecie zaś że takie twardziele jak ja to nie śpią w pidzamach, Tylko tak jak gangsterów o 6 rano zgarniają w bokserkach samych ! No wiecie !
A teraz tak poważnie, zajebał bym mu buta z czuba prosto w zęby, tak by było, kto mnie zna to wie.
Ale znów leszcze na motórkach, ech.
Filmik i akcja pierwsza klasa, brawo dla chłopaków ale tylko do czasu co mu nie dojebali. Inaczej bym z nim potańczył a że najebany to nawet nie wiedział by od kogo dostał zęby do reki...
A następnego dnia miał by w chuj rozkminkę i nauczkę do końca życia (bez zębów) niż ten śmieszny wyrok co dostanie.



facebook.com/share/v/XTgihAyGYYHieboC/
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-29, 6:16
Jest jakieś info o tym gdzie to się stało?
Zgłoś
Avatar
mikusia6999 2024-05-29, 7:54
bambinizm napisał/a:

Jest jakieś info o tym gdzie to się stało?



Wszystko zaczęło się w okolicy Prószkowa, na drodze w kierunku Zimnic Małych, którą jechała grupa motocyklistów. Jak informuje opolska policja 36-letni mężczyzna siedzący za kierownicą seata leona, uderzył w tył jednego z jednośladów. Jadący nim 25-latek wpadł do rowu i został poszkodowany. Kierowca samochodu pojechał dalej w kierunku Zimnic Małych. Część motocyklistów ruszyła za nim w pogoń. Zatrzymali go na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 45, w miejscu gdzie budowane jest rondo pod taśmociągiem. Tam seat wypadł z jezdni. To go jednak nie unieruchomiło.

- W momencie, kiedy motocykliści podjechali do niego, kierowca samochodu zaczął cofać i uderzył w stojący za nim motocykl, na którym siedział 21-latek. Maszyna przewróciła się. Jadący nią mężczyzna został poszkodowany - relacjonuje młodszy aspirant Przemysław Kędzior, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Opolu.
Pozostali motocykliści zatrzymali kierowcę seata. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. 21-latek kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został zabrany karetką do szpitala w Opolu.
Po przebadaniu przez policjantów okazało się, że 36-latek był pijany miał ponad 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy.

- Musi się teraz liczyć z zarzutami związanymi z jazdą samochodem pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia - mówi Przemysław Kędzior.

Proszę bardzo

Zgłoś
Avatar
outline 2024-05-29, 8:09
JEstem rozdarty, z jednej strony chuj w dupe najebanemu i na szubienice go. Ale z drugiej to motopizdy ucierpiały :/ Dobra, niech będzie 1:1. Jak dla mnie win-win
Zgłoś