18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
NILE75 2024-05-27, 18:53
Pijaków za kierownicą powinno się od razu odstrzeliwać przy drodze.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-05-27, 19:03 1
17 min niczego, Nie ma pokazanego samego wypadku.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-27, 19:05
Heliar napisał/a:

17 min niczego, Nie ma pokazanego samego wypadku.



Trochę płaczu motopizdeczek i pokaz jazdy na tylnym kole po drodze publicznej.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2024-05-27, 19:07 2
a teraz skoro policja juz ma zeznania swiadkow to tylko ustalic kto na ktorym jechal i mandaciki motopizdom za wheelie i przekroczenie predkosci...
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-05-27, 19:29
Dlaczego te motopizdeczki tamują ruch jeżdżąc kolumnami?
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 2024-05-28, 21:46 170
3promile we krwi tego sk&&&&a.

Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-28, 21:49 2
Staje mi w 0: 48 s a takie emocje aż pidzamę zabrudziłem !!!! Dawać całość !

P.s Wiecie zaś że takie twardziele jak ja to nie śpią w pidzamach, Tylko tak jak gangsterów o 6 rano zgarniają w bokserkach samych ! No wiecie !

A teraz tak poważnie, zajebał bym mu buta z czuba prosto w zęby, tak by było, kto mnie zna to wie.
Ale znów leszcze na motórkach, ech.

Filmik i akcja pierwsza klasa, brawo dla chłopaków ale tylko do czasu co mu nie dojebali. Inaczej bym z nim potańczył a że najebany to nawet nie wiedział by od kogo dostał zęby do reki...

A następnego dnia miał by w chuj rozkminkę i nauczkę do końca życia (bez zębów) niż ten śmieszny wyrok co dostanie.
Zgłoś
Avatar
iguana89 2024-05-28, 21:51 7
Dojechać tej motopiździe tak żeby zapamiętał do końca życia. A inne motopizdy jeszcze go bronią co za zjeby pierdolone
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2024-05-28, 22:05 8
a gdzie mandat dla motocyklisty za brak pasow pytam?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-28, 22:06 4
Ale o co tam chodzi w ogóle?! Widać jedynie, że chłop w pudle jak cofał ( uciekał), to przyjebał w jedną motopizde, ale co się odwaliło wcześniej, za bardzo nie wiadomo.

Po drugie, jebana motopizda jak się podnieciła, gdy zobaczyła że typ w samochodzie jest najebany. Czaicie to?
Cieszyć się, że samochodami jeżdżą najebani ludzie. To trzeba być zjebanym... Tfu! Mel na ryj tej motościerze!
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-05-28, 22:13 10
Należy utworzyć ogólnodostępną bazę online najebanych kierowców tak żeby każdy miał dostęp, czy to pracodawca czy żona. Oczywiście dane imię i nazwisko i zdjęcie oraz ilość promili. Jak będzie mu wstyd na całą wieś to może inni wezmą przykład i nie będą najebani jeździć.
Motopizd ze wzwodem nie będę nawet komentować, szkoda palców na pisanie.
Zgłoś
Avatar
Barteeek22 2024-05-28, 22:17 7
Baronessa napisał/a:

Ale o co tam chodzi w ogóle?! Widać jedynie, że chłop w pudle jak cofał ( uciekał), to przyjebał w jedną motopizde, ale co się odwaliło wcześniej, za bardzo nie wiadomo.
Po drugie, jebana motopizda jak się podnieciła, gdy zobaczyła że typ w samochodzie jest najebany. Czaicie to?
Cieszyć się, że samochodami jeżdżą najebani ludzie. To trzeba być zjebanym... Tfu! Mel na ryj tej motościerze!



Chlopie, typ moze jeździć lepiej od Kubicy albo może być kaskaderem od zadań specjalnych w szybkich i wściekłych. Ale jak jezdzi pod wpływem to nawet jak nic by nie zrobil. To już powinien mieć przejebane…. Jak chcesz jeździć po pijaku to tylko na ręcznym w łóżku.
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-28, 22:21 5
Ja tam słyszę samych Ukraińców
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-28, 22:29
Co by nie powiedzieć to fele miał ładną 😜
Zgłoś