18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:52
🔥 Autobus w Wołgogradzie - teraz popularne
Avatar
e................y 2014-05-30, 1:15 115
Po cichu liczyłem, że wyciągnie ją z samochodu. Jak w GTA
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-30, 1:17 13
Ale o co chodzi???
Facet sobie spokojnie jedzie z kościoła na obiad, grzecznie staje na czerwonym, a tu jakiś chuj wyrywa mu kluczyki ze stacyjki. WTF?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-30, 1:34 2
skoro już stał to chociaż mógł się jako tako zorientować czy faktycznie pijany ale pewnie i tak pijany
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-05-30, 2:23 216
brawo za postawę ukłon dla panów zacun!!! ja osobiście to bym mu zajechał drogę wcześniej i wpierdol , mało co nie doszło do czołowego

wyobrazcie sobie jedziecie sobie na wczasy z rodziną i ten moment zderzenia ty przezyles reszta nie!! gnoić takich co po pijaku jeżdżą !!!!
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2014-05-30, 2:52 27
Bo to jest to. Jak sam się zawinie o drzewo to chuj w niego totalny, ale jak ci wykurwi na czołówkę i zajebie całą rodzinę razem z dziećmi to potem masz psyche do końca życia rozjebaną, a wielu 'januszy' powie - pijany, omiń go, co se bedziem robić problemy, może kto iny go zaczyma.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-05-30, 7:08 15
Pijanym kurwom powinno się dłonie obcinać, bo zabieranie prawka i tak nic nie daje. Ciagle się słyszy o gościach powodujących po pijaku wypadki, którym już dawno prawko zabrano.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-05-30, 7:09 10
i takich ludzi powinni nagradzać. Poświęcili swój czas, ale co ważniejsze zaryzykował własne zdrowie, bo nigdy nie wiadomo co taki najebany zrobi i czym cię uderzy.
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-05-30, 7:10 8
Nawet, jakby był trzeźwy i tak jechał, to kluczyki zabrać. A co do pijaństwa za kółkiem, to jestem za zwiększeniem dopuszczalnej ilości alko we krwi do 0,5 - 0,8 promila z jednoczesnym zaostrzeniem kar (np od 2000 mandatu za 1 razem, za 2 utrata prawa jazdy, złapią bez prawka - przepadek samochodu), od powiedzmy 1,5 promila - od razu zabrany samochód, bo takie "napierdolenie jak szpak" to już śmierć na drodze.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-05-30, 7:12 34
BP1982 napisał/a:

brawo za postawę ukłon dla panów zacun!!! ja osobiście to bym mu zajechał drogę wcześniej i wpierdol , mało co nie doszło do czołowego

wyobrazcie sobie jedziecie sobie na wczasy z rodziną i ten moment zderzenia ty przezyles reszta nie!! gnoić takich co po pijaku jeżdżą !!!!


Chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
c................t 2014-05-30, 7:16 9
Dobry obywatelu witaj w Polsce, zostaniesz oskarżony za napad na innego obywatela i stwarzanie zagrożenia, ponieważ chodzisz po jezdni.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-05-30, 7:17 5
@calmwater
Do samochodu masz wsiąść SPRAWNY!!!! Nawet po niektórych lekach jest zakaz prowadzenia, a co dopiero po wódzie? Teraz jest wystarczający próg. Małe piwko nikomu nie zaszkodzi. Pajac Maserak z "tańca z chujami" miał 1 promil i jak rozrabiał? Dlatego nie wolno podnosić tego progu, bo ludzie różnie reaguję na zawartość. A konfiskować samochody powinni ZAWSZE!!! Jedziesz nie swoim? Płacisz grzywnę równą wartości pojazdu, a pojazd wraca do właściciela.
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2014-05-30, 7:52 3
Dobra akcja pijanych na drodze piętnować.
Z drugiej strony ilu spotykacie trzeźwych kierowców którzy jeżdżą jak pijani?
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2014-05-30, 8:18 13
jak dla mnie KAŻDEMU kierowcy wsiadającemu za kółko po spożyciu alkoholu prokuratura/sąd powinni stawiać zarzut usiłowania zabójstwa, zero tolerancji dla takich ścierw
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-05-30, 8:20
Ja bym był za wrzucaniem każdego pijanego na 48 lub dopóki nie wytrzeźwieje i jeszcze drugie tyle. I bez pierdolenia że po dziecko do przedszkola czy do roboty bo szef utnie po premii. Jak ktoś nie myśli przed piciem to niech sobie pozwiedza cele od środka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie