18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pijany święty Mikołaj
Sushy • 2013-12-28, 12:00
Cytat:

51- letni Mikołaj z Ustrzyk Dolnych, który równie pijany jak pomagająca mu Śnieżynka, zderzył się ze ścianą w czasie przejażdżki saniami. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Ustrzykach Dolnych, gdy świąteczna para pozdrawiała i machała do mijających ich sanie przechodniów. Niespodziewanie jeden z przejeżdżających samochodów głośno zatrąbił, co przestraszyło konia ciągnącego sanie.




















Jak było to wina tuska.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-28, 12:32 2
On ma zespół urazu poświątecznego a alkoholizm to tylko efekt uboczny. Też to mam. Do dzisiaj się telepie.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-28, 12:44
Znaczy! Mikołaj nie żyje?



Kojarzycie gościa?
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-12-28, 12:56
Już nie święty tylko śnięty
Zgłoś
Avatar
ProtocultureX 2013-12-28, 13:59 3
Ustrzyki Dolne? Ta słynna kraina jabolem i innym syfem jebiąca ?
Zgłoś
Avatar
pharmasone 2013-12-28, 17:38 2
Kiedy wreszcie pierdolone matoły ogarną że klakson może przestraszyć konie , no nie potrzeba do tego jakiejś jebanej wyobraźni , jeden debil z drugim trąbi i myśli że jest fajny a powoduje tragedie , KOŃ nie jest samochodem to zwierzak ma prawo się wystraszyć!!! mikolaj i sniezynka byli pijani - życie oni nie jada 200 na godzine tylko 15 ... . Mam ochote wpierdolic temu debilowi z klaksonem a później zatrąbić jak już będzie leżał na ulicy i blokował ruch , jebany cymbał...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-29, 19:00
To już wiem dlaczego nie dostałem prezentu w tym roku. Czerwony skurwiel się uchlał...
Zgłoś
Avatar
rajkru 2013-12-29, 21:52 1
isanok.pl/aktualnosc/id13177,daily-mail-pijany-mikolaj-rozbil-sanie-o-...
Zgłoś
Avatar
Zi 2013-12-29, 22:05
I to jest wlasnie Sadistic. Niby szkoda faceta bo jak bym mial taka chujowa robote to tez bym sobie strzelil 200ml soplicy co by szybciej skonczyc dzien no ale z drugiej strony te fotki idealnie nadaja sie na uswiadamianie dzieci ze mikolaj mial wypadek i to w Polsce i prezentow kurwa nie bedzie! hahah moze jestem chujem ale mnie to bawi. PIWO
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-12-29, 22:20
WaflowyRurku napisał/a:


jeden z samochodów głośno zatrąbił



Kurwa, pokażcie mi takiego cwaniaka co potrafi zatrąbić cicho.

A swoją drogą ten co trąbił faktycznie idiota, mógł konia spłoszyć.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-30, 2:15
@up Camel_06
No kurwa wielki problem, musnąć klakson a nie napierdalać w niego jak w murzyn w wuwuzele.
Zgłoś
Avatar
Suchyrst 2013-12-30, 17:25 1
Aż się zalogowałem widząc ten temat. Jako, że mieszkam w tej miejscowości słynącej z Jabola to napiszę kilka słów. Mikołaj tak na prawdę pijany nie był. To tylko wymysł Daily Mail powołującej się na zmyślone wypowiedzi świadków
Zgłoś