18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pijarowe pierdzenie premiera
~Tołdi • 2011-11-12, 17:41
Premier gada o karaniu bandytów, którzy podczas marszu i jego blokady rozrabiali ale nie widział też zachowania pewnego tfu policjanta. PR pełną gębą.

Zgłoś
Avatar
D................i 2011-11-13, 1:02 3
jesli ktos mysli ze to prawdziwi policjanci to jest ladnym zjebem
jak juz sades698 wspomnial policjanci tego dnia byli w pelnym oporzadeniu (zreszta na kazdych demonstracjach tego typu tak sie ubieraja)
P.S propaganda jak za czasow stalina najgorsze ze niektorzy w to wierza
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2011-11-13, 1:20 2
Najbardziej winni tej burdzie w nasze Święto Niepodległości są władze PO. Wyrazili zgodę na przyjazd jebanych niemców. Władze dobrze wiedziały czym to się skończy mimo to dopuścili do tego. Nie wiem, nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach można odpierdolić coś takiego. Od zawsze toczyliśmy z jebanymi szkopami wojny. A tu ludzie pokroju Sierakowskiego, Biedronia i Szczuki, Specjalnie organizują taką prowokację, tylko po to aby zabić w Nas - Polakach ducha narodowości i patriotyzmu. Aby pokazać całemu światu że gdzieś w europie jest taki kraik który z najważniejszego swojego Święta potrafi zrobić burdel. Wszystkie media kłamią bo 2 dziennikarzy dostało po pysku i spalili im samochód transmisyjny. Pokazuj jak goście w kapturach rozrywają barierki, ale już nie pokazują jak niemcy biją naszych

Uczestniczyłem w tym Marszu i widziałem co tam się stało. Policja wcale nie reagowała jak niemcy atakowali naszych rodaków(Przechodniów) z flagami, a jak nasi, sprowokowani tylko ruszyli w stronę niemców w tłum odrazu poleciał gaz.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-13, 1:23 9
Tristan88 napisał/a:

2 dziennikarzy dostało po pysku i spalili im samochód transmisyjny


Zgłoś
Avatar
Tristan88 2011-11-13, 1:30 11
lis118 napisał/a:

Niech żyje wielka i wspaniała Antifa , która bohatersko walczy z każdym przejawem faszyzmu jak tutaj oto pokazana wędrówka chodnikiem ZA grupką łysych ONR-owców !



Jestem Polakiem, Jestem Patriotą a antifa to zwykła banda skurwieli którym w głowie tylko bójka. Antifa to Jebana lewacka hołota. Banda szczyli i "tęczowych" z marginesu, którym odwagi starcza jedynie by w 10 na 1 zaatakować człowieka z flagą. Lewacy, jesteście śmieciami niegodnymi polskiego obywatelstwa.
Zgłoś
Avatar
EMANUEL_OJAJEBIE 2011-11-13, 1:41 2
co jak co , ale ja tam widzę zjedzonego białkiem kryminalnego
Zgłoś
Avatar
kontownik 2011-11-13, 2:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Zalirq 2011-11-13, 2:39 2
Jakie ku*** radyjka :rotfl:
Zgłoś
Avatar
fagin 2011-11-13, 2:49
Teraz każde dziecko JP będzie widziało na filmie policjantów żeby tylko sobie pohejtować, co z tego że jak chuj widać że to jakieś pajace się poprzebierały.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2011-11-13, 8:26 1
widac ze kurwa nacpana koksem czy innym chujostwem
Zgłoś
Avatar
d................a 2011-11-13, 9:30
Kurwa, to nie była policja tylko wyszmaceni przebierańcy jakiejś tam ekipy. Typowe dla Warszawy.
Zgłoś
Avatar
Legon 2011-11-13, 10:51
moze frajer bedzie kierowac ruchem jak sie swiatla zepsuja to specjalnie w niego wjade i wtedy jeszcze wyjde i mu kopa w ryj sprzedam jak bedzie lezal tak jak on to zrobil
Zgłoś
Avatar
cygann 2011-11-13, 10:55 6
Niewiem jaki macie interes w wprowadzaniu ludzi w błąd ale TO JEST POLICJA, z niezłej wsi musicie być skoro nigdy nie widzieliście policjata po cywilu, czyli tak zwanego operacyjnego, którym jest ten kundel.
z tego co się zaczynam orientować stadistic to bastion lewicy brudasów i propagandy PO
Zgłoś
Avatar
Kukła 2011-11-13, 11:31 1
To jest policja, ale chuj z tym kolesiowi się należało wiec dostał. Po za tym nic mu nie jest przecież wszystko zablokował. Tak powinien zostać przekopany każdy kto rozpierdalał pół miasta w piątek i szukał kogo by tu tylko najebać.
Zgłoś
Avatar
L.A. 2011-11-13, 11:56 2
Ludzie, czy was do konca popierdoliło ? Byliście tam ? Pierdolicie od rzeczy aż mi sie rzygać chce. Oglądajcie tvn, polsat i inne stacje które podczas transmisji wyłączają wasze móżgi, robią telokomunikacyjna trapanacje czaszki i za pomocą swoich kłamstw leją wam GÓWNO do bani.

Tak byłem tak, i to była policja, stali cały czas przy bialych kaskach, a zreszta czy to normalne ze biale kaski nie reagują jak przynich ' zadymiarz ' napierdala typa po glowie ? Zastanówcie sie..
Zgłoś
Avatar
witekmn 2011-11-13, 12:09 2
Proste ze to psy.Tajniacy wlasnie tak sie ubieraja.

sades do sedesu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie