18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pijarowe pierdzenie premiera
~Tołdi • 2011-11-12, 17:41
Premier gada o karaniu bandytów, którzy podczas marszu i jego blokady rozrabiali ale nie widział też zachowania pewnego tfu policjanta. PR pełną gębą.

Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2011-11-13, 12:58 1
sades698 napisał/a:


porównaj sobie nawet stroje na tym nagraniu i na tych pozostałych nagraniach -- prezentowanych w telewizji (sam z resztą wczoraj poruszałem się w rejonach politechniki warszawskiej i widziałem ich umundurowanie) --
zobacz jak byli ubrani prawdziwi policjanci - pełen mundur, czapka, kamizelka lub tarcza i biały duży hełm z przezroczystą załoną na oczy...

naprawdę każdy może założyć kamizelkę z napisem policja i strugać wariata

najgorsze, że jednak to kogoś dzisiaj przekonuje i stąd sie biorą potem inteligentne wybory obywateli naszego kraju... ech ciemnota -.-



Kolego nie słyszałeś o policjantach ubranych po cywilnemu w trakcie służby?

Do sprawy wrócę jak zostaną opublikowane potrzebne materiały i proszę bez napinki
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2011-11-13, 13:26
jebany policyjny kundel...
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-11-13, 13:29 3
sades698 i reszta którzy uważają, że to jest przebieraniec:

Macie tutaj kolejnego przebierańca, koło sztucznej polewaczki, w sztucznym stroju.
Wy myślicie, że tajniacy będą co chwilę włazić do suki i sięprzebierać?
Według Was, przebierańcy stali koło normalnej policji, a ta puściła to płazem?

Tutaj macie resztęrzeczy do Waszego oświeconego i nie zmanipulowanego tłumaczenia:
("Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader" najwyżęj dostanę Warna, ale nie chce mi się bawić z przekształcaniem na youtube.com a potem konwertować. Wrzucam tylko jeden przekonwertowany. Moglibyście to jakoś zautomatyzować, bo pierdolenia jest co nie miara)

Tutaj końcóweczki do YT
KWXtkfoQ_i8 GtmT-QNL164 l-PeRCrIuWM
oraz zdjątko:


Chociaż i tak pewnie zaraz kurwa powiecie, że na TVN, Polsacie i TVP pokazywali coś innego w trzech 30 sekundowych filmikach z całego blisko 3(?) godzinnego marszu.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-11-13, 14:00
Sto metrowych penisów wrzucającemu w miejsce, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Bierz tego politycznego suchara, człowieku regularnie gwałcony analnie, i biegnij stąd.
Zgłoś
Avatar
el polaco 2011-11-13, 16:03
sades698 napisał/a:

Polecam zauważyć, że policjanci tego dnia byli zgrani, przygotowani i ich działania były w pełni zorganizowane.
Nie wierzę, że pozwolonoby jednemu policjantowi odłączyć się od zwartej w szyk grupy broniących prawa fukncjonariuszy.
Poza tym nałożenie sobie na plecy kamizelki z napisem policja nie czyni z ciebie policjanta... Każdy se mogę taką nałożyć i udawać, że to policja napada na ludzi - kiedy tak naprawde to zwykły ćwierćinteligent w przebraniu jest.

Pozdrawiam ;] i nie plujmy bezpodstawnie na policję bo to mi się kojarzy z bandą JP a nie z myślącymi ludzmi

porównaj sobie nawet stroje na tym nagraniu i na tych pozostałych nagraniach -- prezentowanych w telewizji (sam z resztą wczoraj poruszałem się w rejonach politechniki warszawskiej i widziałem ich umundurowanie) --
zobacz jak byli ubrani prawdziwi policjanci - pełen mundur, czapka, kamizelka lub tarcza i biały duży hełm z przezroczystą załoną na oczy...

naprawdę każdy może założyć kamizelkę z napisem policja i strugać wariata

najgorsze, że jednak to kogoś dzisiaj przekonuje i stąd sie biorą potem inteligentne wybory obywateli naszego kraju... ech ciemnota -.-



a ty kurwa co? Myślisz, że tego dnia na ulice byli wypuszczeni tylko policjanci z OPP? Drugie tyle tajniaków łaziło po ulicach i to pewnie przykład takiego kozaka nagrano.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-11-13, 16:29
Eh, nabardziej dramatyczne to jest to, ze wy w ogle nie wiecie o czym piszecie. PR z zasady jest promocja dobrej kurde reputacji, spindoctoring podchodzi pod te wasze domniemania.

Nie rozumiem tez placzu nad pobitym kolesiem, nie wiem, co zrobil dlatego ciezko mi oceniac, czy dostal slusznie, czy nie. Niestety kochani od takiej oceny sa w Polsce, niezaleznym i niepodleglym kraju, sady. Niezawisle i podlegajace prawu. Jest to nalecialosc cywilizacyjna, od ktorej wy niestety stronicie, ferujac wyroki na zasadzie domniemania. Jakbysmy szli tym tropem koledzy to cofamy sie w rozwoju o 3000-4000 tysiace lat i ucinamy reke zlodziejowi na bazie tego, ze ktos cos widzial i nie do konca jest jasnym czy to chodzi o niego. POwiedzice mi czy, jesli mi ukradna rower, to by znaczylo, ze ja jestem zamieszany w kradziez???
ktos tu kwiczy o tym, ze rzad wpuscil tylu niemcow. ja nie rozumiem, czemu mialby ich nie wpuszczac? idac tym ekstremalnym tropem to dojdzie do tego, ze nasi rodacy wroca z wysp, bo czesc z nich to margines spoleczny, ktory nie zalapal sie na haselka nacjonalizmu. podkreslam haselka.
NIC nie stoi za NOPem, czy ONRem, czy MW, jesli chodzi o jakiekolwiek czyny wzgledem naszej ojczyzny, poza darciem ryja i demolowaniem stolicy. Pytalem sie wczoraj czym sie moga takie organizacje pochwalic i kto odda kase za doprowadzenie stolicy do stanu uzywalnosci, wszyscy to olall, a to jest kwestia kluczowa bo tu sie marnotrawia srodki z budzetu panstwa, o ktore krucho i wiemy o tym wszyscy,(no ci ktorzy sie utrzymuja sami...)-a co przy swiadomosci tronienia pieniedzy publicznych przez administarcyujny zarzz\ad powinno stac sie punktem honorowym kazdego patrioty- po tym olaniu oddali sie rozprawianiu ideowemu, czy skinheadzi faszyzuja czy nie
kurwa za mojej mlodosci skinheadzi byli na tyle dumni, ze nie twierdzili, ze nie maja nic wspolnego z heurystycznym zjawiskiem, manifestowali to dumnie, na obecna chwile staracie sie schowac swoja tozsamosc, co jest dyletanckie i zabawne z mojego punktu widzenia.
Jeszcze raz,za darciem ryja nie stoi nic poza darciem ryja. Jestem daleko od tezy, ze nacjonalizm ma cos wspolnego z realnym patriotyzmem...
Nie rozumiem, czemu mlodziez daje sie wciagac w polityczna zawieruche, malo z niej rozumiejac, poddajac sie transmutacji z podmiotu w przedmiot.
Zgłoś
Avatar
scoffer91 2011-11-13, 17:07
sades698 napisał/a:

Polecam zauważyć, że policjanci tego dnia byli zgrani, przygotowani i ich działania były w pełni zorganizowane.
Nie wierzę, że pozwolonoby jednemu policjantowi odłączyć się od zwartej w szyk grupy broniących prawa fukncjonariuszy.
Poza tym nałożenie sobie na plecy kamizelki z napisem policja nie czyni z ciebie policjanta... Każdy se mogę taką nałożyć i udawać, że to policja napada na ludzi - kiedy tak naprawde to zwykły ćwierćinteligent w przebraniu jest.

Pozdrawiam ;] i nie plujmy bezpodstawnie na policję bo to mi się kojarzy z bandą JP a nie z myślącymi ludzmi

porównaj sobie nawet stroje na tym nagraniu i na tych pozostałych nagraniach -- prezentowanych w telewizji (sam z resztą wczoraj poruszałem się w rejonach politechniki warszawskiej i widziałem ich umundurowanie) --
zobacz jak byli ubrani prawdziwi policjanci - pełen mundur, czapka, kamizelka lub tarcza i biały duży hełm z przezroczystą załoną na oczy...

naprawdę każdy może założyć kamizelkę z napisem policja i strugać wariata

najgorsze, że jednak to kogoś dzisiaj przekonuje i stąd sie biorą potem inteligentne wybory obywateli naszego kraju... ech ciemnota -.-



No taaak a Cezary Żak z serialu jest prawdziwym księdzem bo ma takie samo ubranko jak oni. Ogarnij się chłopie nie słyszałeś o czymś takim jak kryminalni, którzy chodzą po cywilu ? I każdy nosi ze sobą kajdanki..
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-11-13, 18:05
dobra powiem tak Policja czy nie Policja
po obu stronach napierdalaly sie zjeby w swieto niepodleglosci
aha jeszcze jedno material ma tylko 47 sekund nie wiemy co tak naprawde stalo sie wczesniej...
zawinil ten kto pozwolil na demonstracje dwoch skrajnych grup w jednym miejscu
tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2011-11-13, 22:09
eo jest policjant? a mi to na małpę tak jakby wygląda dajcie mi tego psiaka niech mi pokaże jaki jest twardy...
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-11-13, 23:11 1
A słyszały dzieci o czymś takim jak policja kryminalna? I widziały, jak ubrani chodzą tacy osobnicy? Właśnie.

Typ jest z kryminalnej, w dodatku ma torebkę, wszystko w celu prowokacji.

kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=20671
Tutaj macie dziewczyny zdjęcia i filmy z marszu. Nie sugerujcie się tylko tvnowskini i tpinfowskimi bredniami i propagandami.

Sława wielkiej Polsce!
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-11-13, 23:46
Phallucifer napisał/a:

Eh, nabardziej dramatyczne to jest to, ze wy w ogle nie wiecie o czym piszecie. PR z zasady jest promocja dobrej kurde reputacji, spindoctoring podchodzi pod te wasze domniemania.

Nie rozumiem tez placzu nad pobitym kolesiem, nie wiem, co zrobil dlatego ciezko mi oceniac, czy dostal slusznie, czy nie. Niestety kochani od takiej oceny sa w Polsce, niezaleznym i niepodleglym kraju, sady. Niezawisle i podlegajace prawu. Jest to nalecialosc cywilizacyjna, od ktorej wy niestety stronicie, ferujac wyroki na zasadzie domniemania. Jakbysmy szli tym tropem koledzy to cofamy sie w rozwoju o 3000-4000 tysiace lat i ucinamy reke zlodziejowi na bazie tego, ze ktos cos widzial i nie do konca jest jasnym czy to chodzi o niego. POwiedzice mi czy, jesli mi ukradna rower, to by znaczylo, ze ja jestem zamieszany w kradziez???
ktos tu kwiczy o tym, ze rzad wpuscil tylu niemcow. ja nie rozumiem, czemu mialby ich nie wpuszczac? idac tym ekstremalnym tropem to dojdzie do tego, ze nasi rodacy wroca z wysp, bo czesc z nich to margines spoleczny, ktory nie zalapal sie na haselka nacjonalizmu. podkreslam haselka.
NIC nie stoi za NOPem, czy ONRem, czy MW, jesli chodzi o jakiekolwiek czyny wzgledem naszej ojczyzny, poza darciem ryja i demolowaniem stolicy. Pytalem sie wczoraj czym sie moga takie organizacje pochwalic i kto odda kase za doprowadzenie stolicy do stanu uzywalnosci, wszyscy to olall, a to jest kwestia kluczowa bo tu sie marnotrawia srodki z budzetu panstwa, o ktore krucho i wiemy o tym wszyscy,(no ci ktorzy sie utrzymuja sami...)-a co przy swiadomosci tronienia pieniedzy publicznych przez administarcyujny zarzz\ad powinno stac sie punktem honorowym kazdego patrioty- po tym olaniu oddali sie rozprawianiu ideowemu, czy skinheadzi faszyzuja czy nie
kurwa za mojej mlodosci skinheadzi byli na tyle dumni, ze nie twierdzili, ze nie maja nic wspolnego z heurystycznym zjawiskiem, manifestowali to dumnie, na obecna chwile staracie sie schowac swoja tozsamosc, co jest dyletanckie i zabawne z mojego punktu widzenia.
Jeszcze raz,za darciem ryja nie stoi nic poza darciem ryja. Jestem daleko od tezy, ze nacjonalizm ma cos wspolnego z realnym patriotyzmem...
Nie rozumiem, czemu mlodziez daje sie wciagac w polityczna zawieruche, malo z niej rozumiejac, poddajac sie transmutacji z podmiotu w przedmiot.



a to przeciez pojeby z niemiec zaczeli burdy robic. pojeby sprowadzone przez antife. jebac antife ogolnie
Zgłoś
Avatar
lith 2011-11-14, 1:39
Może policja, może nie policja. Jak dla mnie to każdy z tych zadymiarzy powinien co najmniej w ten sposób oberwać. Do tego wyłapać ich... bez różnicy czy szwabów, czy jakieś antify, kiboli, pedały, onry, czy inne gówna... wszystkich co robili rozpierdol wyłapać, stłuc i koszt wszystkiego co zostało zniszczone podzielić pomiędzy nich. Do tego za karę parce społeczne przy sprzątaniu i naprawianiu tego co zniszczyli. Bo to jakieś bydło było. G. mnie obchodzi jak tam sobie reszta maszerowała i czy to pokazywali czy nie. To co ta hołota robiła to totalna patologia i w ogóle nie wiem jak można mówić, że to jakiś mało istotne wybryki, bo przecież reszta sobie szła... no kurwa przecież burdel konkretny narobili, masę naniszczyli. Może to tylko część z osób biorących w tym udział, pewnie zdecydowana mniejszość, ale to nie było kurwa 5, czy 10 osób żeby udawać, że nic się nie stało. Ja to bym się nie obraził jakby takie płyty chodnikowe jakimi rzucali po spierdalać im na te posrane łby z helikoptera. jak dla mnie policja i tak działała za mało stanowczo i za bardzo się cackała. Rzuca taki kamieniem w policję? Solą strzelić takiemu po ryju to się odechce rozpierdalania.
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-11-14, 11:47
@up
fakt.pl/Niemieccy-anarchisci-wolni-niemcy-nie-dostali-zarzutow,artykul...

z 90 zlapanych niemcow co przyjechali w nasze urodziny robic nam burdy w stolicy, 40 dostalo mandat, a 50 zostalo zwolnionych. w normalnych warunkach oberwaliby za wszczynanie bojek, niszczenie mienia, utrudnianie pracy policji i jeszcze, za to co tam w miedzyczasie odjebali. no ale widac nasza wladza ich lubi. chuj ze przyjechali do nas na takie swego rodzaju urodziny(nieproszeni, znaczy proszeni ale nie przez organizatorow, tylko przez kogos kto tez nie byl zaproszony:E), w gazetach i tak zwala wszystko na kibicow, mimo, ze zostali oni sprowokowani przez pedalska antife, ktora woli polske niemiecka niz polske polska. rzad zwroci uwage na biednych policjantow, ktorzy za to oberwali, mimo ze oni tez byli odpowiedzialni za prowokacje i wiele razy naduzywali swojej wladzy, co zostalo na niejednym filmie uwiecznione.
a najbardziej mnie rozwalilo podsumowanie na portalu tvn24

"Wśród opinii internautów pojawia się także przekonanie, że pomysłodawcy "Marszu Niepodległości" w ogóle nie powinni otrzymać zgody na jego organizację."
"Internauci znajdują także inne wyjście dla zaistniałej sytuacji. Pojawiają się głosy domagające się delegalizacji organizacji, które były odpowiedzialne za Marsz Niepodległości."
"Należy żądać sądowej delegalizacji ONR, MW i Fundacji Republikańskiej!" - pisze @MW. "To co się stało w Warszawie to horror. Te niewiniątka 'patriotyczne' maszerujące pod pomnik Dmowskiego! Trudno, trzeba zakazać tego typu imprez. Może drogą ustawy zdelegalizować pewne organizacje. Nie widzę innego wyjścia" - dodaje @Jerzy."

beka jak chuj. warto zwrocic uwage, ze wszyscy internauci podani jako przyklad przez tvn24 mieli ksywki (dokladnie i w kolejnosci)"Justyna, Janusz, Jerzy, Jozef, Jacek" co w internecie jest praktycznie niespotykane:D no ale glupi ludzie jak zwykle uwierza i za rok marsz niepodleglosci zostanie zabroniony i to z przyklaskiem spolecznym. jak ktos z was jeszcze wierzy, ze polska jest niepodlegla, to mam przykre wiesci
Zgłoś
Avatar
kontownik 2011-11-14, 16:32 1
tvn24.pl/-1,1724204,0,1,policja-nasz-funkcjonariusz-kopal-po-glowie,wi...

macie niedowiarki
mowiłem że śledcze kurwy a wy swoje że to skini ja pierdole

ktos kto nie ma munduru to nie jest policjant według was
banda pojebow
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-11-14, 22:46
Zastanawia mnie jeszcze fakt, że Komuchowski z ryżym już mieli przygotowany projekt ustawy o zaostrzeniu przepisów dot. Zgromadzeń...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie