18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
level1989 2014-10-26, 8:36
ale, że chodzi Ci o kilku martwych Włochów? kto by się przejmował?
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2014-10-26, 9:46 20
Wypierdalaj stąd z piłką nożną, od smarowania na znienawidzoną drużynę są fora piłkarskie. A tak w ogóle jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a Messi, Ronaldo to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
Szczepann 2014-10-26, 13:43 59
Darku, tak mi sie przypomniały twoje pewne słowa...
Cytat:

Dobra skończcie już dyskusję!!! Prawda jest taka, że i tak nikt nie dostanie bana za zwrot cebulak, bo to kurwa Sadistic i każdy może się wypowiedzieć jak mu się podoba- prawdziwa demokracja. Uno, debile i gimby będą powtarzać te teksty bo są modne. Nie lepiej się najebać, czy w inny sposób cieszyć wygraną Polski ze szwabami?


Pajac pisze o demokracji, i tekstach gimbów, a teraz nagle jaki zwrot akcji.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2014-10-26, 14:03 2
West Ham jako jedyne ma w naswie to czego ISIS nie cierpi.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-10-26, 22:49 2
Wystarczy się wrócić do poprzedniego sezonu gdzie wywalczyli wicemistrzostwo, a poza tym nieśmieszne
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2014-10-26, 22:50 3
o chuj chodzi?
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2014-10-26, 22:52 23
@up nikt nie wie ale wszyscy sie kloca czyli po staremu.
Zgłoś
Avatar
Wypo 2014-10-26, 23:08 1
Wydaje mi się, że chodzi o to, że kibice Liverpoolu wciąż żyją historią kiedy Live było niekwestionowanie najlepszym klubem w Anglii. Jak nie mogą wygrać mistrzostwa to chyba to im pozostało ;d Dla Angoli pewnie bardziej śmieszne
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2014-10-26, 23:25
nie zeby podobnie nie bylo u nas... juz tlumacze, w naszym pieknym nadwislanskim kraju tez czesc kibicow zyje sukcesami kadry z lat minionych: '72, '74, '76, '82...
tak naprawde chuja to wszystkich obchodzi co ja o tym mysle wiec niech kazdy to sam sobie skomentuje...
Zgłoś
Avatar
kondii90 2014-10-27, 0:08 1
Ty buraku nawet nie dorastasz do piet do kibicow liverpoolu
Przyjedz na Anfield na mecz 45 tys osob co mecz powiekszaja stadion bo sie nie mieszcza

Bo twpja B klsaza 45 menelami gra lepie tylko czasami przerwy w meczu bo krowa wejdze na murawe

chyba ze wolisz dalej kozaczyc to wpadnij na kensigton dostaniesz kose od skausa wtedy sie cofniesz do parteru

Lubie to miasto polecam do zwiedzenia bar beatlesuw
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-10-27, 1:00
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2014-10-27, 7:38
O chuj ci chodzi debilu?
Zgłoś
Avatar
T0B1 2014-10-27, 9:30
kondii90 napisał/a:

Ty buraku nawet nie dorastasz do piet do kibicow liverpoolu
Przyjedz na Anfield na mecz 45 tys osob co mecz powiekszaja stadion bo sie nie mieszcza

Bo twpja B klsaza 45 menelami gra lepie tylko czasami przerwy w meczu bo krowa wejdze na murawe

chyba ze wolisz dalej kozaczyc to wpadnij na kensigton dostaniesz kose od skausa wtedy sie cofniesz do parteru

Lubie to miasto polecam do zwiedzenia bar beatlesuw


Loserpool skończył się dawno temu A kibice tego klubiku są zabawni, żyją 2005 rokiem i Stambułem jakby każdy mecz miał tak wyglądać (pomijając już to, że 2 lata później Milan odegrał się, więc wypadałoby ucichnąć). Co mecz, jak Liverpool przegrywa (czyli bardzo często ostatnio xD), można gdzieś przeczytać komenty nawiązujące do tamtego finału LM - kurwa, ile można. Zresztą to nie jedyny taki "come-back" w historii (ogólnie, a nie tylko finały LM).
Zgłoś
Avatar
tristandefevre 2014-10-27, 10:19
Żaden ze mnie spec, ale obecny Liverpool chyba i tak by rozjebał każdą drużynę z naszej ligi, więc temat jakiś taki nieogarnięty...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie