18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pimpuś pogromca
rzulfff • 2015-01-31, 20:09
Małe miasteczko, obok siebie mieszka dwóch myśliwych. Po każdym polowaniu jeden targa zawsze do domu niedźwiedzia, drugi przeważnie nic. Koleś w końcu nie wytrzymał i poszedł zapytać sąsiada o co chodzi z tymi niedźwiedziami, kolega nie chciał zdradzić tajemnicy, ale umówili się na drugi dzień na wspólne polowanie. Wyruszyli rano, specjalista od niedźwiedzi zabrał ze sobą psa - Pimpusia. Idą przez las, nagle zauważyli niedźwiedzia siedzącego na drzewie. Ten od Pimpusia mówi:
- Teraz uważaj, ja wchodzę na drzewo, strącam niedźwiedzia, a Pimpuś zar*cha go na śmierć.
Drugi na to:
- Dobra stary, tylko po co nam w takim razie strzelby?
- Po to, że jakby się zdarzyło, że niedźwiedź strąci mnie, to od razu zastrzel Pimpusia.
Zgłoś
Avatar
q................4 2015-01-31, 20:13
no dobra, a dlaczego pies go miał ruchać jak by spadł z drzewa?
Zgłoś
Avatar
Picekk 2015-01-31, 22:52 5
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2015-02-01, 0:29
Zalogowałem się żeby dać piwo
Zgłoś
Avatar
nokia3szymon 2015-02-01, 1:27 1
Zastanawiam się który krąg już internet zatacza.
Zgłoś
Avatar
Penc 2015-02-01, 11:22
@up coś mi nie pasuje w twoim zdaniu, ale za chuja nie wiem co. Chyba "który krąg" jakoś zjebanie brzmi.
Zgłoś
Avatar
Anper 2015-02-01, 11:33
Dawno się tak nie uśmiałem Dzięki!!
Zgłoś
Avatar
Legalize_It 2015-02-01, 14:02
Małe miasteczko, obok siebie mieszka dwóch myśliwych. Po każdym polowaniu jeden targa zawsze do domu niedźwiedzia, drugi przeważnie nic. Koleś w końcu nie wytrzymał i poszedł zapytać sąsiada o co chodzi z tymi niedźwiedziami, kolega nie chciał zdradzić tajemnicy, ale umówili się na drugi dzień na wspólne polowanie. Wyruszyli rano, specjalista od niedźwiedzi zabrał ze sobą psa - Pimpusia. Idą przez las, nagle zauważyli niedźwiedzia siedzącego na drzewie. Ten od Pimpusia mówi:
- Teraz uważaj, ja wchodzę na drzewo, strącam niedźwiedzia, a Pimpuś zar*cha go na śmierć.
Drugi na to:
- Dobra stary, tylko po co nam w takim razie strzelby?
- Po to, że jakby się zdarzyło, że niedźwiedź strąci mnie, to od razu mnie zastrzel.
Zgłoś
Avatar
T3nk3n 2015-02-01, 18:01
@Penc 6 krąg magii
Zgłoś
Avatar
SzTKPch 2015-02-02, 13:25
Miałem kiedyś psa, pimpusia, którymś razem w zimę wyszedł poruchać i nie wrócił, znaleźliśmy go na wiosnę jak śniegi zaczęły topnieć, leżał w zaspie przy głównej ulicy
Zgłoś
Avatar
hayadechi94 2015-04-21, 15:00
Zgłoś