18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pingwin-gej zmienił front
perun88 • 2010-04-18, 21:56
Byli razem sześć lat. Wychowali razem młode. W spokojne życie Harry’ego i Peppera wkroczyła jednak Linda i rozbiła najsłynniejszy homoseksualny związek w zoo w San Francisco. Pingwin Pepper został – dosłownie - na lodzie, a Harry z Lindą oczekują potomka.
Harry i Pepper, dwa pingwiny Magellana, były parą od 2003 roku. Oba samce dzieliły gniazdo, a nawet wysiadywały na zmianę podrzucone im jajko. Były też maskotką gejowskiej społeczności San Francisco.

Jednak sielanka zakończyła się, kiedy w życie dwójki partnerów wkroczyła Linda. Jej długoletni partner Fig zdechł, a samotna wdowa zastawiła sidła na Harry'ego. Skutecznie. Zupełnie omotała pingwina, który porzucił Peppera i przeniósł się do jej gniazda.

Pepper próbował jeszcze odzyskać partnera, ale para bezwzględnie przegoniła go z nowej siedziby. W ruch poszły dzioby i płetwy, a cała trójka straciła kilka piór. W obawie o bezpieczeństwo wszystkich zainteresowanych Pepper został nawet przeniesiony do drugiego pingwiniego jeziorka i tylko przez siatkę mógł obserwować rodzinne szczęście wiarołomnego Harry’ego.

Po kilku dniach pozwolono mu wrócić, ale jest pod obserwacją. Powrócił do życia kawalerskiego. A Linda i Harry zostali rodzicami – pingwinica zniosła dwa jajka.
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-04-18, 22:24 14
Piwko dla pingwina, który zrobił w chuja całą społeczność pedalską! Homosie książeczki o nim wydawali, inwigilowali małe dzieci, a pingwin ich bezczelnie osrał rzadkim kleistym guano!
Zgłoś
Avatar
Pawian 2010-04-18, 22:52 7
Hehehe nawrócony pingwin idolem prawicy! Proponuję, żeby PIS wstawił go w logo.
Zgłoś
Avatar
B................6 2010-04-18, 23:07
@up
odrazu w wyborach
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-04-19, 0:16
to pingwiny mają pióra? hmm
Zgłoś
Avatar
OFF 2010-04-19, 0:38
Cytat:

Zupełnie omotała pingwina, który porzucił Peppera i przeniósł się do jej gniazda.



baby to ch*je

Cytat:

Harry i Pepper, dwa pingwiny Magellana, były parą od 2003 roku.

i oni jeszcze im jajko podrzucili? ja pierniczę.. co za pingwiny


no tak,ale takie rzeczy to (mam nadzieję) tylko w USA
Zgłoś
Avatar
chytrus69 2010-04-19, 1:17 6
@mesiash -mają pióra, aczkolwiek wyglądaja troche jak łuski. wiem bo przespałem sie z rozczarowanym Pepperem.
Zgłoś
Avatar
Linmarin 2010-04-19, 9:35 1
Biedny, biedny pingwinek :|
A wystarczyło zapierdolić suce dziobem w tętnicę.
Zgłoś
Avatar
y................n 2010-04-19, 19:20
Przecież to oczywiste, wbrew temu co niektórzy mówią homoseksualizm nie jest naturalny, biseksualizm już bardziej.
Zgłoś
Avatar
chytrus69 2010-04-20, 3:04 1
@up homoseksualizm nie jest naturalny, ale czy np uwielbiane przeze mnie lizanie stóp kobiet albo seks analny z kobietami jest naturalny?? nie. tylko, że ja nikomu nie wmawiam że to jest fajne i że tak trzeba, i że robienie tego oznacza wolność i w ogóle takie tam. Nie rozdaje dzieciom ulotek w szkołach, nie występuję w telewizji broniąc swoich upodobań. i dlatego uważam że nie jest zły sam homoseksualizm (bo niech sie zaruhają na smierć nawet), tylko cała ta pompa wkoło i przedstawianie homoseksualizmu jako naturalnej alternatywy.
a już na maxa dobijają mnie teksty typu "zwierzęta też uprawiają seks z osobnikami tej samej płci.". No tak, racja. mój żółw że nie miał co ruchać to ruchał odwróconą do góry dnem miskę. Zróbmy ulotki przedstawiające że ruchanie misek jest ok, bo żółw Chytrusa tak robi.
Zgłoś
Avatar
andariel 2010-04-21, 10:08
trzazaj napisał/a:

Piwko dla pingwina, który zrobił w chuja całą społeczność pedalską! Homosie książeczki o nim wydawali, inwigilowali małe dzieci, a pingwin ich bezczelnie osrał rzadkim kleistym guano!



Inwigilowali? Kiedy?
Coz, zdarza sie. Moze byl bi.
Zgłoś