18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Piorunochron
Darson666 • 2013-01-22, 22:30
Nie rozumiem tych wszystkich kłótni między fundamentalnymi chrześcijanami a naukowcami o wyższość religii nad nauką.
Ten spór zakończył się przecież z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-22, 22:34
Taa... Naukowcy uznali, że strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-22, 22:43
Przecież Kościół dobrze o fakcie wiedział. Tylko palił głupa. W czym biegle uczestniczyli Dominikanie, może nie paląc w całości ale przypalając tych, którzy im za skórę zaleźli tudzież moralność mieli inną...

Jak to kurwa miło.

PS Się z religią od 1500 i wyżej roku ze wskazaniem na chrześcijanizm, polecam.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-01-22, 23:21 12
Ehhh...jestem ateistą, ale rozumiem tę religię. A takie posty świadczą, że jej nie rozumiesz ani trochę.
To tak samo jak wielcy myśliciele ogłaszają światu, że fakt, że "Bóg stworzył homoseksualizm i go zakazał jest sprzeczny". "Bóg zakazał zabijać, ale jednak zezwala czlowiekowi to robić i go nie karze gradem piorunów".

Do ciężkiej kurwy - przeczytajcie Biblię i wtedy zaczynajcie wywody. Będąc ateistą nie trzeba być debilem, ale wiele osób usilnie stara się takie myślenie w wierzących zakorzenić.
Zgłoś
Avatar
sufiro 2013-01-22, 23:45 3
też jestem ateistą i też jestem przeciwny bezsensownym sporom, każdy ma prawo wierzyć w co chce dopóki nie robi krzywdy innym i nie wpycha im do gardła swoich poglądów. ale powiem szczerze, że przeczytalem biblię i nie da się powiedzieć o niej by choćby w minimalnym stopniu była logiczna. pomijając już podstawowy fakt, że obecne religie używają biblii tylko jako symbolu bo masa obowiązujących obecnie reguł jest sprzeczna z biblią. choćby tak podstawowy fakt, jak obecne 10 przykazań: ostatnie dwa są podzielonym pierwotnym 9 przykazaniem. pierwotne 10 przykazanie mówiło że grzechem jest tworzenie podobizn boga (w tym Chrystusa) i ludzi (świętych). więc skoro nawet tak fundamentalny kanon jak dekalog został dostosowany do potrzeb w gruncie rzeczy marketingowych, to nie doszukiwałbym się jakiejkolwiek logiki w religiach chrześcijańskich. koniec
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-22, 23:56 3
Zatem doleję oliwy do ognia i zacytuję fragment utworu (Disciple) zespołu Slayer: ,,God hates us all!".
Zgłoś