18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Supers0niC 2012-11-20, 22:55
i tak dałem piwko tylko za dupeczkę w tle.
Zgłoś
Avatar
Ando 2012-11-20, 22:56
bloodwar napisał/a:

Bit i tekst lepszy niż w 90% polskiego hip-hopu. Tylko nie wyskocz przez okno po przeczytaniu tego komentarza


nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie wypowiedzi jak ta twoja. To ze ty znasz tylko Lecha rocha pawlaka i waszke g to nie znaczy, ze to jest 90 % hip hopu. to moze byc 90% twojego małego, internetowego swiata.
pozdro, prawdziwy fanie rapu (czy w twoim przypadku "fapu")
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-20, 23:01
up rozumiem że masz 14lat?
Zgłoś
Avatar
freaky 2012-11-20, 23:09
Tu nie ma ściemy! Bardzo życiowy tekst, poruszający tematykę trudnych relacji międzyludzkich- "Ruda, czarna czy blondyna, żadnej z nich nie będę dymał". Na Twoim miejscu popracował bym trochę nad wokalem...
Zgłoś
Avatar
Grundi 2012-11-20, 23:18
pudeleQ napisał/a:

Grundi, pozdro z Kortowa



Dzięki
Zgłoś
Avatar
cezar43 2012-11-20, 23:28 2


Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
Szymon89 2012-11-20, 23:41
chłop wie o czym śpiewa
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-20, 23:52
Top Comment ma wielki znawca rapu chylę czoła za tą znajomość, bo pewnie słyszałeś takich graczy jak TeTris, Łona, Smarki, Eldo, OSTR, Jimson, LaikIke1 ))
Zgłoś
Avatar
Ando 2012-11-21, 0:27
Grillowany napisał/a:

Top Comment ma wielki znawca rapu chylę czoła za tą znajomość, bo pewnie słyszałeś takich graczy jak TeTris, Łona, Smarki, Eldo, OSTR, Jimson, LaikIke1 ))


No, widzę, że ktoś tu ma moją stronę Sam jestem kolegą i przy okazji wielkim fanem Jimsona. To jest prawdziwy hip hop. A co do mistera kluchy czy jak on tam, nie mam 14 lat, po prostu bronie czegos, co uwazam ze jest tego warte. Ty co najwyzej mozesz bronic swojej kluchy:) pozdro!
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-11-21, 4:19
Nick "miszkapb" - jeśli PB odnosi się do Politechniki Białostockiej, to już wiem jakie kobiety cię zainspirowały
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-21, 19:35
Ando napisał/a:


No, widzę, że ktoś tu ma moją stronę Sam jestem kolegą i przy okazji wielkim fanem Jimsona. To jest prawdziwy hip hop. A co do mistera kluchy czy jak on tam, nie mam 14 lat, po prostu bronie czegos, co uwazam ze jest tego warte. Ty co najwyzej mozesz bronic swojej kluchy:) pozdro!

co wy kurwia wiecie o hip hopie gimbusy ... kim jest kurwa TeTris, Smarki, Eldo, Jimson, LaikIke1 ? bo nigdy o niech nie slyszalem, a zespoly o ktorych zapomnieliscie to wnb, peja, wwo w sumie wiekszosc zespolow ktore wydaja w prosto . zamiast szukac idolow w nowych 'gwiazdach' zapraszam do przesluchania starych wyg, dziekuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-11-21, 20:59
bloodwar napisał/a:

Bit i tekst lepszy niż w 90% polskiego hip-hopu. Tylko nie wyskocz przez okno po przeczytaniu tego komentarza



Po pierwsze chłopcze hip-hop to nie gatunek muzyki tylko subkultura. A po drugie hm... nie wiem ale nie chce mi się kasować już tego co napisałem.
Zgłoś
Avatar
Ando 2012-11-23, 9:52
JedzMojLagier napisał/a:

co wy kurwia wiecie o hip hopie gimbusy ... kim jest kurwa TeTris, Smarki, Eldo, Jimson, LaikIke1 ? bo nigdy o niech nie slyszalem, a zespoly o ktorych zapomnieliscie to wnb, peja, wwo w sumie wiekszosc zespolow ktore wydaja w prosto . zamiast szukac idolow w nowych 'gwiazdach' zapraszam do przesluchania starych wyg, dziekuje dobranoc



uwierz mi, znam ich doskonale z tym, ze po 15 latach nagrywania chłopaki sie troche wypalają. a te jak to okresliles gwiazdy będą legendami, również za pare lat:)
Zgłoś