18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Un_Nem 2013-08-26, 6:47 2
a tatar sokolowa na to:
- a co ja kurwa inny jakis?!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-08-26, 7:26 49
-jest mielone ?
-mielim
-to ja poczekam
-mielim wczoraj
Zgłoś
Avatar
Noblond 2013-08-26, 8:41 2
No jestem ciekawa jak ta sprawa się zakończy. Adbuster z Mateuszem nagrali piosenkę o Sądołowie, a Wardęga nagrał dziwny happening w ramach wsparcia. No no, Youtuberzy się jednoczą.
Zgłoś
Avatar
RDX 2013-08-26, 9:13 10
ślepota kurza, ślepota ludzka, ślepota z braku uwagi, a nawet ślepota całkowita (współczesne choroby gimbazy).
Dlaczego je wymieniłem?? Bo AdBuster jest nieobiektywny i tendencyjny, foruje wybrane firmy a inne krytykuje.
np jego test kremu niwea gdzie wstawił kwiatek do kieliszka a następnie kieliszek do szklanki by sprawdzić czy nie zwiędnie, jemu zwiędł, na reklamie była pęna szklanka kremu, zrobiłem sobie ten test w domu i mi nie zwiędł.
A lg cookie który rozwalił wychwalając przy okazji jakiśtam cegłówkofon, siostra miała tego cookie i wiem że syfiasty to on nie był.

a co gościa z kocham gotować to posluchajcie sobie jego mądre wypowiedzi podczas przyżądzania potraw a mnie zrozumiecie
Zgłoś
Avatar
t................1 2013-08-26, 9:33 1
up@ tru

oni maja w dupie te testy i potrawy chodzi tylko o odsłony i darmowy hajsik nabijany kliknieciami gimbo pseudo spiskowców !
Zgłoś
Avatar
damyrade20 2013-08-26, 11:02 3
RDX napisał/a:

niwea, pęna, jakiśtam, przyżądzania



Nawet jakbym wysłuchał całego youtuba to tego nie zrozumiem.

W tym sporze żadna ze stron nie jest bez winy. Piotrek przesadził, nikt nie może mu zabronić wyrazić swoją opinię na temat mięsa (które notabene PODOBNO było peklowane - z KAŻDYM peklowanym mięsem podczas smażenia stanie się tak jak się stało, ja tam nie wiem, staram się być obiektywny) ale z tymi rzygami to przesadził i przekroczył granicę dobrego smaku. Podobno sokołów nie oskarża go o opinię tylko właśnie o te niezbyt "kulturalne" zachowanie.

Z drugiej strony, można było poprosić o jakieś oficjalne sprostowanie czy coś, droga sądowa i tak kuriozalnie wysokie odszkodowanie to gruba przesada.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-26, 11:39 10
Chwila, tylko że ten kucharz również się porzygał po angielskim żarciu, i jakoś angielski producent go kurwa nie pozwał. Niech sokołów spierdala w siną dal jeżeli tak traktują ludzi. Wcześniej nawet na stronie internetowej było info że im zależy na opinii ludzi Ja już nic nie kupie od tej chujowej firmy. Amen.
Zgłoś
Avatar
3m 2013-08-26, 11:45 1
No nie zasrajcie się. Ogiński zjebał, bo nie dał formułki "to moje zdanie, według mnie, ja myślę" etc. tylko walił twardymi stwierdzeniami. AdBuster nie jedzie po produktach, a po ich reklamach i dlatego daje formułkę "ocenę pozostawiam Wam". Sokołów zjebał, bo zaczęli się bronić rękami i nogami wywołując internet fight. Kto kupuje i spożywa te produkty, będzie jadł nadal. Kto sobie nie zdawał sprawy, że każdy wyrób mięsny w folii musi być zakonserowany ten chyba nie wiem gdzie żyje. Wiadomo, że co zrobisz samemu jest lepsze. Z drugiej strony Ogiński miał prawo to zrobić - zapłacił. nie był zadowolony z jakości produktu, wyraził to. Proste.
Ale nie, to nie tak, że nasz produkt jest zły, to oceniający podlega karze za negatywną ocenę.
Zgłoś
Avatar
Ocean 2013-08-26, 11:50 2
Za linkowanie wyborczej karny kutas. Nie będzie piwa.
Zgłoś
Avatar
xMrTEDx 2013-08-26, 12:00 3
Gdyby nie sadistic, to nawet nie wiedział bym o co chodzi... -.-
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2013-08-26, 12:01
Jakby właścicielem Sokołowa był żyd to i reklama byłaby lepsza
Zgłoś
Avatar
Zona_Putina 2013-08-26, 12:07 3
Siemanko witam w mojej celi.
Zgłoś
Avatar
Fiszu92 2013-08-26, 12:07 2
Zgłoś
Avatar
domat1 2013-08-26, 12:25 5
wystarczy napisać do Biedronki, tam są ich produkty.
Jak Sokołów nie zrozumie, to Biedronka ich naciśnie.

Poniższą treść wystarczy wysłać na bok@biedronka.eu

Witam,

proszę o podanie które produkty z Sokołowa są u Państwa sprzedawane pod marką własną.
W związku z procesem wytoczonym jednemu blogerowi zamierzam całkowicie zrezygnować z ich produktów.

Pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie