18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Piractwo, nie ma chuja
m................k • 2013-07-21, 17:32
"Serwis GamePointsNow opublikował szokujące z naszego punktu widzenia statystyki dotyczące cen gier. Z danych o średnich płacach wynika, że Polacy na jedną pudełkową kopię muszą pracować ponad cztery razy dłużej, niż Amerykanie."



W raporcie piszą:
"Najbardziej szokujące liczby dotyczą Polski, która ze średnią roczną pensją równą zaledwie 6114 funtów [30072,15 zł - przyp. Adzior] oznacza, że polscy pracownicy muszą pracować niemal dwa dni, by móc zakupić najnowszą grę."

To ja się was pytam sadole. Czy piracicie gry. Z ręką na sercu .
Ja dwa razy zostałem wychujany w sklepie z grami i nie mogłem sobie zagrać w gry, na które zapracowałem(fakt, że zapierdalałem przy ogórkach u jakiegoś gburowatego wiochmena - pokój jego duszy), podczas gdy mój kumpel ściągał te same gierki z neta i grał po nocach aż miło. Od tamtej pory, ani razu nie zakupiłem żadnej gry (lecz w gry nowe i stare sobie mimo to gram).

Żeby kupić sobie takiego Assasyna III musisz zapierdalać dwa dni w robocie. Co jest z tym krajem nie tak? Dlaczego musimy zasuwać na wszystko 2 razy dłużej od szwabów, grubasów, czy żabojadów? Boże...

źródło: cd-action.
Zgłoś
Avatar
z................5 2013-07-21, 22:51 2
Zapłaciłem za diablo 3 i się kurwa nie opłacało.
Teraz panie idź jebać 16 godzin za pieprzoną gierke..
Panie! Stąd trzeba uciekać za chlebem.. Kolega zarabia zagranicą jebane 2.5tys bez wyksztalcenia, pakujac mieso do jakis tam workow.. Drugi 3 kola.. A trzeci kolega pracuje w polsce za 1000zl.
Zgłoś
Avatar
cwejter 2013-07-21, 23:25 5
"Tu średnia zarobków to 5 tysięcy, jaka szkoda, że w 5 miesięcy"
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-21, 23:39 1
Jak zwał tak zwał ale piractwo to kradzież - nie podoba się nie kupuj. To nie jest towar pierwszej potrzeby jak jedzenie.
Z racji tego, że kradzież to przestępstwo nie można takich rzeczy pisać wprost w internecie. Więc ujmę to tak "święty nie jestem" i nie czuję potrzeby pisać głodnych kawałków jacy to producenci niedobrzy.
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-07-21, 23:43 1
grabi15,
Patrząc na wiek Twój w profilu podejrzewam, że właściwy jest ten, który masz w nicku
Do mnie "cwelu"? Ty mnie w ogóle znasz? Skąd wiesz, na kogo głosuję i czy w ogóle głosuję?
Przeczytałeś na kwejku o krowinie Mikke i świrujesz, że taki polityczny jesteś?
Nie mam zamiaru dać się obrażać komuś kogo IQ jest niższe niż klocek postawiony przez niedźwiedzia pod drzewem.
A swoją przepustkę z poprawczaka wykorzystaj lepiej niż hejtowanie nieznanych Ci osób i rzucanie fałszywych oskarżeń. Od tego dupa nie przestanie Cię boleć. Cwelku.
Zgłoś
Avatar
egdaron 2013-07-21, 23:46 3
Ja jeśli o gry, to najnowsze tytuły kupuje na torrentach miła obsługa szybka realizacja zamówienia oraz nieograniczony dostęp nawet do starszych gier!!!
Zgłoś
Avatar
Lorteck91 2013-07-22, 1:52
Jesteśmy na pierwszym, bo ruskich nie ma w rankingu.
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-22, 2:15
Nihilista napisał/a:


Oni nic kurwa nie mają, oni na to sobie zapracowali przez wiele lat! Zachowanie godne ciapatego, który z zawiścią pluje w tv widząc zepsuty zachód, ale nie pojmuje, że jego brudne łapska w zapyziałej kozolandii nigdy nie dołożą do PKB tyle, ile przeciętny hamburger - powodów jest cała masa, won do szkoły, jeśli nie rozumiecie. Nie da rady przegonić najlepszych, oni na to pracowali o wiele dłużej od nas i nie stoją w miejscu. Komentarz o wyprzedaży używanej elektroniki za bezcen już w ogóle mnie rozjebał.. Co, Obama ją rozdaje czy skąd ona się kurwa bierze? Skąd oni to wszytko mają, kurwa, magia! A nasz zacofany rząd nie potrafi czarować, no jak mi przykro.



Masz okres, czy o chuj ci chodzi?

Nie wiem gdzie tu widzisz "zawiść" w mojej wypowiedzi. Stwierdziłem tylko fakty. U nas jest chujnia i tyle.
A ty się lecz.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-07-22, 2:15 2
Odnośnie cen gier w Polsce, szczególnie na konsole mam jedno do powiedzenia:



Zgłoś
Avatar
haremario 2013-07-22, 11:32
a dziwią się potem że polacy mają tak rozwinięte piractwo i tysiące użytkowników na serwisach z torrentami
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-07-22, 11:53
tu kiedyś takie filmy o żydach u władzy i o podatkach oglądałem a tu jest przykład wypisz wymaluj
Zgłoś