18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Pirat drogowy
~Velture • 2013-06-20, 4:36
Debil w 20 letnim audi co ma w dupie wszystko.
W połowie filmu żałowałem ,że jakiś tir z ładunkiem 40tonowym nie wjebał mu się na czołówkę...

Zgłoś
Avatar
majkel1615 2013-06-20, 12:59 2
mare30ks napisał/a:

filmik nie pokazal nic niezwyklego, codziennie tysiace audi, golfow czy innych volvo tak robia
kolo zademonstrowa jaki potencjal drzemie w potwornym 1.9 tdi:)



Na moje to na filmiku widać 1.8t. Więc:
Zgłoś
Avatar
ZiemniakSadola 2013-06-20, 13:00
w chuj potencjału ma 1.9 tdi wbiłem kiedyś z 2 na 5 i dałem do dechy to się obudził po 6 sekundach
Zgłoś
Avatar
Groch_007 2013-06-20, 13:02 1
To jest 1.8T a nie żaden ropniak ! Poza tym pomimo upływu lat jest dobrym samochodem, wiele dzisiejszych osobówek jest wykonana z dużo gorszych materiałów niż A4 B5.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-06-20, 13:03
'kamerzysta' taki święty... a ciekawe jak musiał przyjebać po ciągłych, żeby tyle razy typa dogonić
Zgłoś
Avatar
olekst 2013-06-20, 13:04 1
Velture napisał/a:

...W połowie filmu żałowałem ,że jakiś tir z ładunkiem 40tonowym nie wjebał mu się na czołówkę...



Szkoda kierowcy tira na takiego przygłupa. Już lepsze drzewo albo jakiś słup.

Swoją drogą autor filmu całkiem zgrabnie wyciął fragmenty jak sam wyprzedza samochody żeby gonić delikwenta
Zgłoś
Avatar
chudziutki 2013-06-20, 13:04
1.9 tdi zbiera się zajebiście od 1800-1900 obr... Wrzucając z 2 na 5 zmuliło go i dlatego "obudził" się po 6 sekundach...
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-20, 13:14
Dalej chwalcie mój samochód, a co do tych,którzy mówią że to szrot to po prostu chuj wam w dupe
Zgłoś
Avatar
jozin6 2013-06-20, 13:16 3
Cytat:

w 20 letnim audi


Już się bałem że będzie o mnie
Ale nie... moje auto wyprzeda tylko pieszych

Cytat:

To ,że w 20 letnim aucie jest o wiele większa szansa ,że coś ci się popsuje w trakcie wyprzedzania - chociażby przejście silnika w tryb awaryjny gdzie nagle zostaje ci 30% mocy albo wyciek płynu hamulcowego przez stare, sparciałe przewody.



Mam audi 80 89r i powiem, że jeżeli dbasz o auto, sprawdzasz i wymieniasz niepewne przewody itp, to takie auto Cię nigdy nie zawiedzie. Z elektryki mam w nim tylko centralny zamek, nawet wspomagania nie mam. Auto nigdy nie sprawiało problemów, nie trzeba jeździć na jakieś komputery żeby naprawić awarię, silnik naprawisz młotkiem i sam wszystko wymienisz (pod maską jest tyle miejsca że spokojnie możesz tam przewozić murzyna). Oczywiście nie poszaleje swoim autem, bo i to dużo mocy nie ma i pali jak cholera, ale spokojnie dowiezie mnie z miejsca A do miejsca B.

I kur.wa stare auta mają duszę!
Zgłoś
Avatar
m2ti 2013-06-20, 13:21
jezdziłem starym a4 b5 1,9tdi ok 4 lat,samochód mimo swojego wieku nigdy mnie nie zawiódł,zrobiłem tym samochodem ok 70tyś km i rzeczy które w nim wymieniłem mogę policzyć na palcach jednej ręki,samochód ma spory moment obrotowy nie jest do niego problemem ciągnać przyczepkę z ciężkim ładunkiem do tego jest dość oszczędny,możecie gadać co chcecie ale swojego zdania nie zmienie:)
Zgłoś
Avatar
samae 2013-06-20, 13:24
Szkoda, że nie ma tu takiego trolla z wirtualnej polski.....

On by Was uświadomił, że nie ma samochodu nad Golfa
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-20, 13:28 1
Poza tym koleś po prostu może się gdzieś spieszył,nie pomyśleliście ?
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2013-06-20, 13:42
PO 0427M - szukajcie chuja.
Zgłoś
Avatar
adamsok 2013-06-20, 13:44
manewr nr 5 był naprawdę dobry!

to auto nie ma 20-stu lat!

mare30ks napisał/a:

kolo zademonstrowa jaki potencjal drzemie w potwornym 1.9 tdi:)



to 1.8T więc 150 lub w wersji usa nawet 170km często silniki łatwe do podkręcania co daje ~30km więcej.

Velture napisał/a:

chociażby przejście silnika w tryb awaryjny gdzie nagle zostaje ci 30% mocy albo wyciek płynu hamulcowego przez stare, sparciałe przewody.



tryb awaryjny nie robi się sam z siebie, po za tym w benzynie to rzadkość! Stare sparciałe przewody - jak się dba tak się ma, dużo by tu tłumaczyć. Koncern VAG w tych latach stosował system bezpieczeństwa który w przypadku np pęknięcia przewodu hamulcowego przy prawym przednim kole nie pozbawiał auta całkowicie hamulców. Nie hamowało prawe przednie i lewe tylne. Lewe przednie i prawe tylne działało normalnie (i analogicznie)

Do niektórych szpeców i tak nic nie dociera...
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-06-20, 13:50
a ja właśnie myślę zeby zmienić swoje 16-letnie auto na coś nowszego i ch... mnie strzela... bo żeby kupić coś podobnego /jestem z niego zadowolony/ trzeba wywalić ok 40 000 zl 8O

oczywiście, można i taniej nowego praktycznie logana wziąć, ale żeby znaleźć podobny komfort (auto ma naprawdę sporo bajerów włącznie z grzaniem dupy,fotele w prądzie i z pamięcią, klima dwustrefowa ELEKTRONICzNIE sterowana (nie jakieś kijowe 'kręciołki'), radio z cd ze znaczkiem Premium i 8 głośników, które (fabrycznie!) grają lepiej niż 'instalacje' na badziewnych wzmacniaczach (a i parę osób się zdziwiło, że suba nie mam), komputer, ABS, ESP, itp), oraz silnik dający podobną frajdę z jazdy (2,5 turbo - ponad 200KM ZMIERZONE na hamowni), no to ciężko... Nie mówiąc o super wygodnych fotelach, które nie są pozapadane a skóra na nich nie popękana.
Żeby kupić praktycznie to samo tylko młodsze, musiałbym wywalić ponad 5x więcej niż moja obecna niunia jest warta...
Wcale się nie dziwię, że ktoś zap...dalać 20-letnim Audi, niż nowiutkim Loganem czy innym Fiatem. A jak autko zadbane, to i dużo pewniejszym niezawodności może być. Swoim jeżdżąc 7 lat naprawiałem jedynie zawieszenie (pada na naszych drogach), wydech (przerdzewiał) i rozrząd (bo trzeba). Przy silniku robione były jedynie różne poduszki, łapy (też przez drogi). W ub roku dokładnie przeglądany był silnik - zero rzeczy do naprawy, zero wycieków, turbinka bez najmniejszych luzów.
Przejechane mam ponad 350 tys i wątpię żeby coś nowszego mi tyle przejechało i pozostało w taki m stanie.
No ale przesiadłby się człowiek do czegoś nowszego

Z premedytacją nie piszę marki, żeby nie budzić durnych trolli, nic też nie mam do Logana czy innych fiacików
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-06-20, 14:11
samae napisał/a:

Szkoda, że nie ma tu takiego trolla z wirtualnej polski.....

On by Was uświadomił, że nie ma samochodu nad Golfa


Sentymentalnie sie zrobiło ...

"WBR 29.08.2007 11:17'
Mój Golf II 1.8 16v idzie lepiej ma czip, duży wydech i nowe części"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie