18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Pirat drogowy
~Velture • 2013-06-20, 4:36
Debil w 20 letnim audi co ma w dupie wszystko.
W połowie filmu żałowałem ,że jakiś tir z ładunkiem 40tonowym nie wjebał mu się na czołówkę...

Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-06-20, 15:27 1
pierdolicie, to pewnie MaxvolumePL , nie ma sie co bać, on naprawde dobrze czuje swój wóz
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-20, 15:35 1
A Ci co mówią że taka audi to gówno czy jakieś golfy IV, Passaty itp. a sami zapierdalają rowerem albo seicento czy jakimś fiatem pandą Tak kurwa taka audi A4 napewno jest gorszą od jakieś pandy, seicento, lanosów itp. Tylko moi drodzy miluśinscy CZĘŚCI do takiego Audi, VW, Seata są tańsze co poniektórzy muszą dać do jakiegoś 20 letniego lanosa, tico i innych aut wyścigowych za 300 zł które dostalście jak zrobiliście prawko Wiec samochody tego typu są dużo tańsze w eksploatacji pod każdym względem pozatym 20 letnie auta to złomy ? Powiedz to dla ludzi którzy mają 30,40 letnie mustangi, dodge, plymouthy Te 30,40 letnie auto bez tuningu rozpierdoliło by takiego jednego czy drugiego gieroja fieste czy avensis z salonu
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-06-20, 15:35
Ostatnie dobre audi to było audi 80 B4. A4 to już nie są audice tak wytrzymałe jak 80-siątki
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-20, 16:26
pisage napisał/a:

najlepsze jest to, że gość w audiolce zapyla jak dziki, wyprzedza gdzie się da, a i tak autor filmiku jest cały czas za nim



Autor filmu łamie przepisy w taki sam sposób, dlatego film jest pocięty i pomontowany.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-06-20, 16:30
Nikt się nie domyślił, że auto z tyłu to może być jakiś nieoznakowany radiowóz? ... Pytanie retoryczne, z nutką ironii
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-20, 17:47 1
Matush5 napisał/a:

A Ci co mówią że taka audi to gówno czy jakieś golfy IV, Passaty itp. a sami zapierdalają rowerem albo seicento czy jakimś fiatem pandą Tak kurwa taka audi A4 napewno jest gorszą od jakieś pandy, seicento, lanosów itp. Tylko moi drodzy miluśinscy CZĘŚCI do takiego Audi, VW, Seata są tańsze co poniektórzy muszą dać do jakiegoś 20 letniego lanosa, tico i innych aut wyścigowych za 300 zł które dostalście jak zrobiliście prawko Wiec samochody tego typu są dużo tańsze w eksploatacji pod każdym względem pozatym 20 letnie auta to złomy ? Powiedz to dla ludzi którzy mają 30,40 letnie mustangi, dodge, plymouthy Te 30,40 letnie auto bez tuningu rozpierdoliło by takiego jednego czy drugiego gieroja fieste czy avensis z salonu



Dobrze powiedziane,ale części do audi nie są tańsze.Zmieniałem ostatnio dwumase i zawieszenie.Dziękuje i żegnam sie z audi
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2013-06-20, 18:31
Mentorstajl napisał/a:



Dobrze powiedziane,ale części do audi nie są tańsze.Zmieniałem ostatnio dwumase i zawieszenie.Dziękuje i żegnam sie z audi


Uroki diesla - zawias to pół bidy, bo zależy od tego jak jeździsz i gdzie, ale na koło zamachowe to "i w fiacie i w gracie" sypniesz grubą kasą za wymianę.

Poza tym do audi też nic nie mam - nie posiadam, ale kuzynkową A4 się woziłem i pewnie sam bym kupił, gdyby nie to, że żyję w zakorkowanym mieście Krakowie i zwyczajnie mija się to z celem (z miasta wyjeżdżam raz na miesiąc, to wtedy sobie pożyczam auto od kuzyna - sporo mi przysług wisi, a i tak zazwyczaj jedzie ze mną)
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-06-20, 20:40
hahahah autor jest normalnie przykry,

ić pan kup pande se nowom
Zgłoś
Avatar
hipstie 2013-06-20, 23:37
ostatnia akcja - kurwa szczyt..
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-20, 23:54
ZiemniakSadola napisał/a:

w chuj potencjału ma 1.9 tdi wbiłem kiedyś z 2 na 5 i dałem do dechy to się obudził po 6 sekundach


Z dwójki na piątkę? Eu-geniusz w chuj.
Pośmigasz taką 1,9-115 KM na 6 biegach to stwierdzisz że tak zrywnego (wciska od 1500 obr/min) i oszczędnego (taniej niż Tico w gazie) auta to chyba nie ma.
Na co dzień śmigam jednak ćwierćwieczną "padliną" bo ma manualną klimę, grzane fotele, trochę elektryki i itp; i, najważniejsze, nie mam bólu dupy że jakiś frajer sie na nie połasi.
Zgłoś
Avatar
Andryij 2013-06-21, 1:10
A na Policje telefon był? A klaksonem ostrzegać innych przed idiotą już nie wypada? Kierowca Audi moim zdaniem powinien dostać karę adekwatną do poziomu intelektualnego - wydłubanie oczu byłoby całkiem ok.
Kamerzysto - sprzedaj auto i oddaj prawo jazdy. Zapierdalałeś równo za nim cały czas tylko po to żeby nagrać filmik. Wrzuć całość, zobaczymy czy zgodnie z przepisami.
Zgłoś