18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
C................O 2017-04-24, 21:12 2
ale coś sie stało? czegoś nie zauważyłem?
Zgłoś
Avatar
Tomciu 2017-04-24, 21:24 1
C0C0JAMBO napisał/a:

ale coś sie stało? czegoś nie zauważyłem?


Obejrzyj jeszcze raz. Facet mija kolumnę samochodów, wyprzedza na pasach.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2017-04-24, 21:25 7
Może jechał do mechanika
Zgłoś
Avatar
m................9 2017-04-24, 21:36
Przecie na zielonym ruszył? ??
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-04-24, 21:57 3
Tomciu napisał/a:

wyprzedza na pasach.



To akurat nie problem - bo to przejście kierowane. Gorzej, że przekracza podwójną ciągłą.
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-04-24, 23:32 1
Tomciu napisał/a:


Obejrzyj jeszcze raz. Facet mija kolumnę samochodów, wyprzedza na pasach.



zrób prawko to pogadamy o codziennościach na drogach
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-25, 8:46
SGL 1610 dobrze widzę?
Zgłoś
Avatar
Dzwoneczek 2017-04-25, 14:31 3
dziaad napisał/a:

SGL 1610 dobrze widzę?



Raczej słabo widzisz
Jest już na tablica-rejestracyjna ale nie mogę linkować.

Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-04-25, 14:58 3
Ło kurwa moje miasto Knurów znowu na tapecie
Zgłoś
Avatar
Organista 2017-04-25, 15:03 7
Dla tych, którzy piszą "nic się nie stało"
- Mam nadzieję, że nie posiadacie prawa jazdy lub po prostu odebrali je Wam za podobne sytuacje, w których się tłumaczyliście "Przecież nic takiego nie zrobiłem".
A kij Wam w oko mendy uliczne.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2017-04-25, 16:59
To na pewno wina kałdi
Zgłoś
Avatar
abadon 2017-04-25, 19:07
marka zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
JarekBestia 2017-04-25, 20:35
Mialem Audi A3. Dopieo jak je kupilem zauwazyłem jakie emocje wzbudza u moich znajomech, ze takie Audi ąę. Troche sie dziwilem. Mi sie poprostu spodobalo. Male czarne 3 drzwi. Jezdzilem jak zawsze. Fakt, ze szybko sie zbierała i dobrze trzymala drogi. Teraz jedna prawda o marce Audi. Nie opowie wam o tym zaden duuumny własciciel Ałdi. Zaden. Audi sie pierdoli!!!! dosłownie wszystko. od łozyska w kole po pół silnika. Wszystko. Co chwila zapala si ejakas jebana kontrolka. Koszty napraw niebagatelne. Termostat 500zł. bo przeciez musi miec 2 czujniki. Sonda lambda? 600. Nawet wycieraczki sie zjebały. Oczywiscie dla dumnego własciciela nadal bedzie to najlepsza marka na świecie. Ja wiem jedno, jeżdżąc teraz 10 letnim japońcem, gdzie po 22 tys km wymienilem świece...: Nigdy wiecej Audi.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-04-25, 20:38
Dobrych kilka albo kilkanaście lat do tyłu na tym przejściu zginęła dziewczyna która szła do komunii
JarekBestia napisał/a:

Mialem Audi A3. Dopieo jak je kupilem zauwazyłem jakie emocje wzbudza u moich znajomech, ze takie Audi ąę. Troche sie dziwilem. Mi sie poprostu spodobalo. Male czarne 3 drzwi. Jezdzilem jak zawsze. Fakt, ze szybko sie zbierała i dobrze trzymala drogi. Teraz jedna prawda o marce Audi. Nie opowie wam o tym zaden duuumny własciciel Ałdi. Zaden. Audi sie pierdoli!!!! dosłownie wszystko. od łozyska w kole po pół silnika. Wszystko. Co chwila zapala si ejakas jebana kontrolka. Koszty napraw niebagatelne. Termostat 500zł. bo przeciez musi miec 2 czujniki. Sonda lambda? 600. Nawet wycieraczki sie zjebały. Oczywiscie dla dumnego własciciela nadal bedzie to najlepsza marka na świecie. Ja wiem jedno, jeżdżąc teraz 10 letnim japońcem, gdzie po 22 tys km wymienilem świece...: Nigdy wiecej Audi.


Znajomy ma podobnie ale to chyba zależy od rocznika
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie