18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
szczurto 2011-07-24, 3:31 1
Mało było!!! Jechać kaczora!!!
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-07-24, 11:27
jak ktos moze wierzyc takiemu cwokowi?! przeciez on sie tym hymnem skompromitowal! ale coz taka jest prawica.... norwegowie juz tez maja wojne wewnetrzna prawicy ze skrajna prawica jak u nas prawica peło lizaca dupe dziwiszowi i skrajna prawica czyli pisuar lizaca dupe rydzykowi!
Zgłoś
Avatar
antyrama 2011-07-24, 14:22
i mamy dla niego wreszcie kobiete! górniak
Zgłoś
Avatar
zuza75_95 2011-07-24, 14:31
Gorack napisał/a:

Ten śmieszny człowieczek nawet hymnu dobrze nie zna :|
Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my żyjemy. A nie jakies puki...



Są różne wersje więc nie pie*dol... -.- a oryginał jest zupełnie inny od tego...
Zgłoś
Avatar
voltigeur 2011-07-24, 15:23
aaron666 napisał/a:

widzę że panowie muszą zostać uświadomieni iż to nie pan Jarosław pieje tylko Lech...
ale kto tam odróżni :/



No to ja uświadomię Ciebie bo to Nie Lech a Jarek piał. Umiem ich odróżnić. Teraz jest co prawda łatwiej więc się nie liczy...
Zgłoś
Avatar
mk1981 2011-07-24, 15:27
Robster napisał/a:

Co z tego, jak na wyborach 20-30% powie tak i przez kolejne 4 lata będą cyrki z Jarkiem.



Sam już nie wiem. Tusk się dostał - podniósł VAT. Drugi raz nikt go nie wybierze. Jarek też powinien mieć szansę na zrobienie "czegoś dobrego". Kurwa mać! Idę na wybory i mogę głosować "za" kimś, ale dlaczego do chuja walca nie ma na karcie wyborczej możliwości oddania głosu "przeciw", się pytam?
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-07-24, 16:23
mk1981 napisał/a:



Sam już nie wiem. Tusk się dostał - podniósł VAT. Drugi raz nikt go nie wybierze. Jarek też powinien mieć szansę na zrobienie "czegoś dobrego". Kurwa mać! Idę na wybory i mogę głosować "za" kimś, ale dlaczego do chuja walca nie ma na karcie wyborczej możliwości oddania głosu "przeciw", się pytam?



Drugi raz nie wybierze? Nie bądź taki pewnie. Polska to naród baranków i chętnie zagłosują na swego adolfa tuska. W sondażach PO wygrywa...
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-07-24, 21:34 1
lol @ debile co myślą że tylko PO i PiS jest w Polsce...
Zgłoś
Avatar
mac02 2011-07-24, 22:55
szwagier9 napisał/a:

Haha parodia elegancka

P.s.
A jeśli chodzi o PiS to zagłosuje na nich mimo, że ich nie popieram. A to tylko dlatego, że są jedynym realnym rywalem dla PO. Wszystko tylko nie Tusk...



czyli jestes kolejnym ingorantem który ma w dup*e gospodarke, polityke zagraniczna, stosunki miedzynarodowe etc. ...

jak pis dojdzie to bedziesz miał jeba*y smolensk przez 24/7 i dodatkowo embargo na wszytsko na co sie da do Rosji. ( poczytaj sobie ile kosztowało embargo na mieso, czy tez teraz na warzywa ) ...

tak czytam i czytam i główny argument przeciw PO to sa podatki.. Drodzy humaniści, jeżeli nie rozumiecie istoty podatków i co by się stało gdyby nie zostały podniesione, a tylko psioczycie bez jakiejkolwiek wiedzy, to po prostu zamilczcie..
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-07-25, 1:30
mac02 napisał/a:



czyli jestes kolejnym ingorantem który ma w dup*e gospodarke, polityke zagraniczna, stosunki miedzynarodowe etc. ...

jak pis dojdzie to bedziesz miał jeba*y smolensk przez 24/7 i dodatkowo embargo na wszytsko na co sie da do Rosji. ( poczytaj sobie ile kosztowało embargo na mieso, czy tez teraz na warzywa ) ...

tak czytam i czytam i główny argument przeciw PO to sa podatki.. Drodzy humaniści, jeżeli nie rozumiecie istoty podatków i co by się stało gdyby nie zostały podniesione, a tylko psioczycie bez jakiejkolwiek wiedzy, to po prostu zamilczcie..



No i mamy przykład otumanionej owcy pana Donalda ;d ehh zeby tylko o podatki chodziło ;] Donald Tusk "Polska będzie drugą irlandią !" hahaha
Zgłoś
Avatar
mac02 2011-07-25, 7:34
to są hasła dla pewnego typu ludzi.. to jest tak jak w rosji Putin łapie niedźwiedzia, a na rosjanach z nie moskwy to robi kolosalne wrażenie. Reasumując, jezeli wierzyłeś w druga Irlandię i oczekiwałeś na niewiadomo jaki cud gospodarczy, to jestes niestety naiwnym człowiekiem na ktorego działaja hasła wyborcze
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-07-25, 8:44
mac02 napisał/a:

to są hasła dla pewnego typu ludzi.. to jest tak jak w rosji Putin łapie niedźwiedzia, a na rosjanach z nie moskwy to robi kolosalne wrażenie. Reasumując, jezeli wierzyłeś w druga Irlandię i oczekiwałeś na niewiadomo jaki cud gospodarczy, to jestes niestety naiwnym człowiekiem na ktorego działaja hasła wyborcze



W nic nie wierzyłem co mówi donaldzik, dlatego też nie głosowałem na niego. Przykrością jest tylko patrzeć, że społeczeństwo mu wierzy
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2011-07-28, 2:12
@szwagier9
A druga połowa zagłosuje na PO bo to "jedyna alternatywa" dla zacofanego PISu i będzie ta sama chujnia do końca świata. Pierdolony system dwupartyjny. Ustawili się jak pączki w maśle umiejętnie manipulując takimi b3zmózg@mi jak Ty. Pomyśl co robisz i lepiej już zostań w domu w dniu wyborów - to że Prokop, Wellman, Szyc czy chujwiekto każe iść na wybory, nie oznacza że to prawda. Jak nie rozumiesz polityki to po chuj koniecznie chcesz w niej brać udział.

Ogarnijcie się p|erd0leni ignoranci!
Zgłoś
Avatar
krysio18 2011-07-30, 18:47
Ja tez za Korwinem choc by i dlatego ze jest za legalizcja.Ale racje masz szanse to ma nikle, tylko dlatego ze w tym Kraju rzadza Recisci.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2011-08-05, 3:08
Przecież nie tylko pis i po istnieje, do ch*ja młota.. Wystarczy się zapoznać z programem wyborczym i zagłosować. Ten pewnie śpiewał w Tupolewie i jak to usłyszeli to jebnęli ze śmiechu i oto powód katastrofy..
Zgłoś