18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pistolet do samoobrony
karolcba • 2012-06-15, 5:13
Jaki jest według was najmniejszy kaliber, nadający się do samoobrony?

Mój ulubiony pistolet do samoobrony to od dawna Baretta Jetfire kalibru 6,35 mm. Noszę go ze sobą od wielu lat, także podczas spacerów po lesie. Właściwie nigdy bez niego nie wychodzę.

Pierwszą zasadą wypraw na łono natury jest oczywiście korzystanie z Dwójkowego Systemu Asekuracji. Oznacza to, że NIGDY nie zapuszczamy się w takie miejsca sami, tylko bierzemy ze sobą kogoś z rodziny lub znajomego. Dzięki temu w razie jakiegoś wypadku druga osoba może zawołać pomoc.

Pamiętam, jak kiedyś wybrałem się na taki spacer ze swoją dziewczyną w północnej części Alberty i zaatakowała nas znienacka rozwścieczona niedźwiedzica. Widocznie znaleźliśmy się zbyt blisko jej młodych. W każdym razie, gdyby nie mój mały Jetfire, nie pisałbym dzisiaj tych słów.

Wystarczył tylko jeden strzał w kolano dziewczyny... niedźwiedzica ją dopadła, a ja mogłem przez ten czas szybciutko stamtąd czmychnąć.

To jedna z najlepszych spluw w mojej kolekcji...



Źródło: JM
Zgłoś
Avatar
Romperek 2012-06-15, 16:19 1
Naliczyłem 5 idiotów którym trzeba odciąć internet ! Do książek gimbusy i na polskim uczyć się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-06-15, 16:20 9
stare dobre czasy
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-06-15, 16:42 1
Romperek napisał/a:

Naliczyłem 5 idiotów którym trzeba odciąć internet ! Do książek gimbusy i na polskim uczyć się czytać ze zrozumieniem.



Bo nawet tutaj już poziom spada poniżej 100
Zgłoś
Avatar
piotrek22g 2012-06-15, 19:26
9mm zawsze jest dobre do wszystkiego, mają dobrą konstrukcję(np:Glock) i zatrzymają nawet 150kg pijanego ruska z maczetą...
Zgłoś
Avatar
Muscasa 2012-06-15, 19:39
Leothyr napisał/a:

Ale co Ty pierdolisz, o chuj tu chodzi?
Nie mam pojęcia, to jakaś gówniana satyra, czy się naćpałeś i próbowałeś napisać coś poważnego, czy zjebałeś ten temat z jakiejś chujowej strony?
Nie czaję



chyba w nie najlepszej kondycji dzisiaj jesteś kolego co? o klapeczku nie rozumiesz tego tez nie rozumiesz....
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-06-15, 20:19
Wystarczył tylko jeden strzał w kolano dziewczyny... niedźwiedzica ją dopadła, a ja mogłem przez ten czas szybciutko stamtąd czmychnąć.

Moja krew!
Zgłoś
Avatar
zakrzes23 2012-06-16, 1:26
Idz Pan w chuj z takim badziewiem!!!!
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-06-16, 1:38
Alberta ? To jakas dzika dzielnica Warszawy ?
Zgłoś
Avatar
krav_magik 2012-06-16, 15:14
najmniejszy kaliber powiadasz..? na upartego z wiatrówki też można zabić
Zgłoś