18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
o................9 2013-03-13, 16:43
Rems napisał/a:

czy wam też od wczoraj sadol zajebiście wolno wgrywa wszystko?


A wykupiłeś pakiet VIPa?
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-03-13, 16:55
a ja myslalem, ze przegrzewam swoje heble 0.0
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-13, 17:05
wy piszecie o tym kluczu a o hamulcach nikt nie pisze
więc zrobię to ja
zajebiście rozgrzane hamulce, jestem zaskoczony że przy takiej temperaturze nie pękają

ja jak firmowym berlingo zapierdalam to się felgi dymią nie wiem dlaczego ale chyba też przez nagrzane hamulce
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-03-13, 17:53
nie zajebał na krzyż, pewnie wypadek będzie bo mu kołą poodpadają
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-03-13, 18:14
Rems napisał/a:

czy wam też od wczoraj sadol zajebiście wolno wgrywa wszystko?



Mi to nawet nic nie wgrywało,ale zrobiłem formata i PO sprawie
Zgłoś
Avatar
arsene007 2013-03-13, 18:28
@Rems
mi tak muli od tygodnia ponad :/ przyczyna serwera , czy kompa ..bo cała reszta neta śmiga idealnie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2013-03-13, 18:35 1
w F1 robią to 3 razy szybciej
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-03-13, 19:52
Nie wiem jak uczą w us,ale z tego co się orientuję to koła,i nie tylko koła,przykręca się po przekątnej.
Zgłoś
Avatar
karolas123 2013-03-13, 20:08
Zeby hamulce pękły to trzeba by je czymś nagle ochłodzić np wodą. Inaczej jakie są podstawy do tego?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-13, 20:50
@Bila - dokładnie. Wszystko na krzyż. Jak będziesz przykręcał od np.: lewej do prawej to krzywo się wkręci, a tak równomiernie. No przynajmniej od moich nauczycieli to wiem i trochę z doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-03-13, 21:25
@Rems ta jebana strona od początku przez reklamy ładuje się godzinami
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-13, 22:08
Sadol daje dupy. Aż miałem dzwonić do swojej kablówki, że co jest kurwa, mam 64mbit/s w umowie, a filmiki z kalkulatora zawieszają się co kilka sekund. No kurwa, aż doczytałem, że sadistic stoi na ovh. Serio? może jestem opóźniony, ale ovh był/jest? darmowym serwem/hostingiem. I firma która gasi autora Bestdem, ma problemy z hostingiem? Bo serwisy typu sadistic, kwejk, i inne w stopce, prowadzi firma. Nie za darmo, za reklamy nabijane wejściami. Dlatego Bestdem został zgaszony, bo pomijał wyświetlanie reklam. Zresztą wielce mnie to wali, korzystam z Adblocka, a jak wchodzę ze smarta, to już czas go zrootować i posadzić adblock , bo póki co muszę zamykać te debilne reklamy żeby przejrzeć posty. No sorry, jeszcze niczego nie kupiłem poprzez linki z reklam. Ani nie tracę na nie czasu. Jak mam coś kupić, to konkret. I sprawdzam dokładnie cena/jakość. Dziękuję, do widzenie.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-03-14, 9:33
arathorn napisał/a:

NASCAR jest tylko dla biednych i głupich.



pewnie - bo lepiej oglądać WRC, gdzie ścigają się z duchami i czasem i rywalizacji tam nie czuć, albo F1, w którym o zwycięstwie decyduje jeden plastikowy piździółek przy spojlerze - a manewry wyprzedzania w wyścigu występują tak często, jak Jarosław pyka kobiety ... NASCAR nie jest skomplikowany, ambitny i wyszukany - NASCAR jest rozrywką, a rozrywka ma przynosić frajdę. Jeżeli nie byłeś na torze to nie jesteś w stanie poczuć atmosfery - zapach spalin i ryk prawdziwych silników, a nie wycie kosy spalinowej z F1 ... poza tym samo współzawodnictwo na torze jest bardziej kontaktowe i widowiskowe - części karoserii walają się po torze i nikt nie zjeżdża na PitStop by doczepić kawałek jakiegoś gówna bo inaczej nie ma szans na zwycięstwo. OK, w F1 bardziej liczy się taktyka, każdy najmniejszy szczegół musi być dopracowany i przewidziany wcześniej - dlatego porównałbym te wyścigi do takich "rajdowych szachów", natomiast NASCAR - do zapasów w stylu klasycznym. Osobiście dla relaksu przy piwie wolałbym oglądać zapasy ...
Zgłoś