18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ZetEPe 2013-08-01, 23:54
Kto to kurwa jest Pitbull ?
Zgłoś
Avatar
abecaduo1337 2013-08-02, 0:10
na samym wstępie - @Snur: Amen. Napisales najbardziej trafnego posta w temacie

co do 2:20 w filmiku - "Don't Stop The Party"
Zapewne splynie na mnie fala krytyki, ale pan redaktor prezentujacy 'piosenki' Pitbulla i oryginaly, z ktorych ów korzysta, troche mnie wkurwił. Mianowicie nie mialem pojecia o utworze jakiegos tam TJR, slynna melodia (mocno przyspieszona) pochodzi z piosenki "Funky Kingston" zespolu Toots and The Maytals z roku... 1973. Jako ciekawostke dodam, ze utwor mozna bylo slyszec w GTA:SA w radiu K-Jah (reggae-radio rzecz jasna ). Ot, dygresja, jak juz za cos sie zabieraja niech to robia porzadnie

Cale to 'gdzies juz to slyszalem' to spoko opcja, ale akurat jestem wyczulony na zespoly, ktorych slucham od lat : D

ps. tu oryginal piosenki, o ktorej mowie (niewazne video, chodzi o audio, na pewno nie obchodza nas zbaawy biednych czarnych :DDDD)
:


edit: @Legwan200 mnie ubiegł, czytalem caly temat, a jego post jakos mi umknal No nic, pozna godzina.
Zgłoś
Avatar
wego 2013-08-02, 0:41 1
Pit bull jest tylko jeden. Ten z Gebelsem, Despero, Metylem itd.

a łysy niech se jezyk odgryzie przy najblizszej okazji.
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2013-08-02, 1:01
Nie można go za plagiat posadzić kurwa mać?
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-02, 8:10
o PittCwel. Nie znoszę chuja.
Zgłoś
Avatar
Mrozard 2013-08-02, 16:14
Ale o czym ta dyskusja? Pitbull nie jest muzykiem - on dodaje tylko ryj do tępych kawałków o dupie maryni. Muzyka to to, co ma przekaz.
Zgłoś
Avatar
Amy Haber 2013-08-02, 16:50
I właśnie dlatego masowa muzyka szybko się ludziom przejada bo takie odgrzewane kotlety muzyczne przyprawiają o niestrawność. Przyznam,że wielką ekspertką w tej dziedzinie nie jestem ale przebrnęłam przez tyle gatunków, że to całe kopiowanie danych melodii w nowoczesnej muzyce mnie nie dziwi ale przecież jak się chce to można znaleźć i taką muzykę której nie puszczają w tych pospolitych stacjach radiowych, wierzcie mi na słowo, że trochę alternatywności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Zgłoś
Avatar
DrMagK2 2013-08-02, 17:29
Co dziwne ten program jest w "RMF", a sami owego Pitbulla poszczają, chcą chyba pokazać jaka bezsensowną muzykę odtwarzają na antenie (jakby nie było widać)
Zgłoś