18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pitbull - kompilacja ataków
nanowaty • 2013-02-08, 0:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-02-08, 19:23
co to za smieszny podklad muzyczny? zna ktos?
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-08, 20:38
Harg napisał/a:

Dlatego (co ja robię) jak wychodzi się z psem warto mieć nóż. Jakby taki psiur złapał mojego psa, to nie zawahałbym się poderżnąć gardła. Baa, nawet z chęcią bym popatrzał jak się wykrwawia.



ja też latam z kosą i kiedyś miałem sytuację, że wyjąłem ją na pitbula, który rzucił się na moją sukę. Wchodziłem w nocy do klatki, a sąsiad akurat wysiadał z windy i miał spuszczonego psa. byłbym go zarżnął, ale w ostatniej chwili go odciągnął. ale jeszcze raz się tak spotkamy i bestię odjebię.

z drugiej strony nie psa wina. każdego psa da się ułożyć. wiadomo, że są wyjątki, psy po przejściach czy zwyczajnie jebnięte, ale zawsze znajdzie się sposób. mam dwa psy w tym jednego, którego uratowałem przed uśpieniem ze względu na agresję właśnie. skurwiel rzucał się nawet na domowników wszyscy się go bali. w tym momencie po 3 tygodniach u mnie pies chodzi jak w zegarku, przynajmniej w domu. wystarczyło trochę konsekwencji i silnej ręki. na spacerze czasem rzuca się jeszcze do kogoś/czegoś, ale gdy ktoś przechodzi obok, to ściągam go do nogi i nie ma problemu. nie wsiadam z nim do windy z innymi ludzmi. oczywiście nie ma mowy, żeby go spuścić bez kagańca. drugi pies jest największym przytulakiem na świecie, ale też nie spuszczam bez kagańca. dlaczego? w imię zasad. często podbiega do ludzi przywitać się i bawić, a nie chcę, żeby ktoś się wystraszył. poza tym jakby zdarzyła się jeszcze kiedyś taka sytuacja jak ta, którą opisałem wcześniej, to ja swojego psa miałem na smyczy/w kagańcu, napastnika odjebałem w samoobronie.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-02-08, 21:10 1
tylko że jamnikowi dasz kopa to się odpierdoli od ciebie a takie bydle to cię może zabić
Zgłoś
Avatar
theolympah 2013-02-08, 22:09
Ludzie to debile...
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-02-09, 17:17
akita dała by rade,wykorzystywany do polowania na niedźwiedzie a debile wykorzystują go do walki w klatce.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-09, 21:38
To, że większość debili kupuje psy agresywne, by siać postrach, to ja nie mogę mieć np takiego Pita po tresurze? Pierdolnijcie się w łeb, bo gadacie jak Tusek.
Nie nie mam żadnego psa, ale chce wam wytłumaczyć wasze pojebane myślenie.
Jeżeli ludzie na imprezach wciągają koks, to trzeba zakazać imprez? Jeżeli ktoś po alkoholu gwałci kobiety to trzeba zakazać alkoholu?
Zgłoś
Avatar
saseq 2013-02-09, 23:50 1
Biustuś napisał/a:

Wystrzelać to w chuj i po sprawie. Nie ma pierdolenia się z brzydkimi kurwami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.



Miałeś kiedyś takiego psa? Miałeś kurwa chociażby psa? Mam w domu 11-sto letnią suczke Amstaff i nigdy w życiu nie ugryzła nikogo z rodziny,mam małego dzieciaka w domu który na niej nawet jeździ,ciąga za ogon,uszy. Pies jest posłuszny,pilnuje domu,lubi się bawić,chodzę z nią bez kagańca bo wiem że nikogo nie ujebie. Ludzie,puknijcie się kurwa w głowę. Pierdolone stereotypy,pies jako rasa nie ma nic w sobie złego poprostu zależy od wychowania i warunków.
Zgłoś
Avatar
Morticia7 2013-02-28, 2:19
A najgorsza rasa to jest kurwa ludzka rasa! Po chuj skurwysyństwo wyhodowało takie maszyny do zabijania?! A teraz to najlepiej wszystkie zgładzić, tak? J też bym takiego psa nie chciała, ale no kurwa, trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny! Sorry za wulgarność, ale mnie wpienia takie coś jak mało co.
Zgłoś
Avatar
glowaosiedle15 2013-05-21, 14:35
Można te bydle hodować ale nie spuszczać szmat z kagańca i trzymać w klatce...
1 na 100 przypadków zdarzy się że właściciel ma takiego psa ze zdrowym umysłem...
Zgłoś
Avatar
krykoz 2016-02-04, 3:38 1
takie ścierwo to sam osobiście bym do samochodu przywiązał i pojechał
Zgłoś
Avatar
Pitbulltop1 2021-07-14, 17:39
adresikpuma napisał/a:

wiekszocz nich jest bez kagańca i smyczy to po 1
a po 2 to moda na pitbule i amstafy juz minela,teraz jorki,shitsu i inne mini długowłosowce sa na topie



Co ty pierdolisz o modach na psy jesteś jakiś zjebany wstyd wychodzić z takim kudlaczem jak jork czy inne tego typu gówno
Zgłoś