18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pitbull - kompilacja ataków
nanowaty • 2013-02-08, 0:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-02-08, 0:13 115
Wystrzelać to w chuj i po sprawie. Nie ma pierdolenia się z brzydkimi kurwami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-02-08, 0:21
wiekszocz nich jest bez kagańca i smyczy to po 1

a po 2 to moda na pitbule i amstafy juz minela,teraz jorki,shitsu i inne mini długowłosowce sa na topie
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-02-08, 0:21 64
Pitbulle głupie?! Jak właściciel baran to trudno, żeby pies był bystry.
Zawsze twierdziłem, że każdy pies w odpowiednich rękach może być wychowany jak tylko się chce. Sam mam sznaucera małego i on bawi się z bullterrierem (ahh ohh jakie groźny psy) sąsiada. Bawi się na tej zasadzie, że bullterrier się co chwila poddaje, a jak się do niego podchodzi to pierwsze co robi to daje brzuch do drapania. Zabijaka kurwa, faktycznie.

Są psy trudniejsze do wychowania i są łatwe do wychowania. Psy ostre trzeba umieć trzymać krótko, a będzie można na takim "czworonożnym mordercy" niemowlaka sadzać, żeby na piesku pojeździł. No chyba, że opinię wydają osoby, które psa nie mają, ale w internecie to dość powszechne pierdolić o rzeczach. o których się pojecia nie ma.
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2013-02-08, 0:24 4
Pitbulle nadają się jedynie do zabijania, już lepiej mieć jamnika i jakiś z niego pożytek, niż pitbulla który zaatakuje kogoś lub coś i masz przejebane do końca życia.
Miałem kiedyś kumpla co dostał takiego durnego psa, po tygodniu zerwałem z nim kontakt dla własnego bezpieczeństwa, a on chyba jeszcze żyje (chyba).
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-02-08, 0:28 30
Magik2501 napisał/a:

Pitbulle głupie?! Jak właściciel baran to trudno, żeby pies był bystry.
Zawsze twierdziłem, że każdy pies w odpowiednich rękach może być wychowany jak tylko się chce. Sam mam sznaucera małego i on bawi się z bullterrierem (ahh ohh jakie groźny psy) sąsiada. Bawi się na tej zasadzie, że bullterrier się co chwila poddaje, a jak się do niego podchodzi to pierwsze co robi to daje brzuch do drapania. Zabijaka kurwa, faktycznie.

Są psy trudniejsze do wychowania i są łatwe do wychowania. Psy ostre trzeba umieć trzymać krótko, a będzie można na takim "czworonożnym mordercy" niemowlaka sadzać, żeby na piesku pojeździł. No chyba, że opinię wydają osoby, które psa nie mają, ale w internecie to dość powszechne pierdolić o rzeczach. o których się pojecia nie ma.


Haha dobra, żyj sobie z nim w mieszkaniu sam na sam, do ludzi nie wychodź. Przynajmniej Ciebie zagryzie, czego Ci życzę z całą mocą
Zgłoś
Avatar
galanonim 2013-02-08, 0:34 5
Pies psem, ale pierdolnać też w łeb włascicieli co chodza ku*wa z takimi psami bez smyczy bo nie gryza, albo kobiety co chodza z nimi na smyczy a jak je pociagnie to i tak ch*ja zrobią.
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-02-08, 0:36 3
Materiał śliczny, rozmarzyłem się. Dzięki - piwo!
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-02-08, 0:38 5
od zawsze mam amstafy i pitbule nie mialem nigdy tylko bulteriera,najzajebiszcze psy na swiecie i najbardziej pokojowe jak to wychowa tak bedzie mial
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-02-08, 0:40
Ja się boję tych rekinów
Zgłoś
Avatar
Snoon 2013-02-08, 0:56 2
"w nieodpowiednich rękach..." a tam scena z programu Cesara Milano
Zgłoś
Avatar
goraus 2013-02-08, 1:02 19
Psy jako rasa - zajebiste Sam osobiscie nigdy nie posiadalem ani nie zamierzam, poniewaz watpie czy bylbym w stanie go ulozyc.

@up wszyscy idioci wyjezdzajacy na rase, posiadajacy rzetelne informacje z komentarzy na yt, tvn'u, faktu, czy skad tez je bierzecie :') :
Psa rasy agresywnej moim zdaniem mozna porownac do marki samochodu jakim jest BMW - pomimo, ze auto samo w sobie jest swietne, to posiada niechlubna opinie przez idiote, ktory siada za kierownica.
Tak samo jest w wiekszosci przypadkow psow tejze rasy.
"Wezme, bo ladnie wyglada na obrazku" "Bedzie szacun na dzielni" itd itp.

Tak wiec chuj wam na imie nieuki.

Nie wiem, to sie nie wypowiadam.
Czy to takie trudne ?
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-02-08, 1:02 6
zwierze nie jest niczemu winne, wystrzelać zjebanych właścicieli...

pawelgk napisał/a:

Pitbulle nadają się jedynie do zabijania, już lepiej mieć jamnika i jakiś z niego pożytek, niż pitbulla który zaatakuje kogoś lub coś i masz przejebane do końca życia.
Miałem kiedyś kumpla co dostał takiego durnego psa, po tygodniu zerwałem z nim kontakt dla własnego bezpieczeństwa, a on chyba jeszcze żyje (chyba).


możesz nie wiedzieć, ale jamnik to pies myśliwski. Idąc zgodnie z Twoim tokiem rozumowania powinien nadawać się tylko do zabijania.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2013-02-08, 1:05 2
przedłużenie fiutka
Zgłoś
Avatar
Harg 2013-02-08, 1:06 2
Dlatego (co ja robię) jak wychodzi się z psem warto mieć nóż. Jakby taki psiur złapał mojego psa, to nie zawahałbym się poderżnąć gardła. Baa, nawet z chęcią bym popatrzał jak się wykrwawia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie