18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pitbull - kompilacja ataków
nanowaty • 2013-02-08, 0:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2013-02-08, 1:11 3
nanowaty napisał/a:


ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|



nie wiem czy jestes swiadom, ale wlasnie napisales ze tylko 1 na 1000 pitbulli jest normalnych wraz z ich"normalnymi" wlascicielami, pozostale 999 to mordercy ktorzy regularnie atakuja ludzi


pitbulle to bardzo madre psy do ktorych posiadania prawo powinni miec jedynie ludzie majacy zrobione odpowiednie testy psychologiczne, gdyz nikt ze slaba psychika nie powinien brac na wychowanie tej i zadnej z innych niebezpiecznych ras psow
Zgłoś
Avatar
Gizmo112 2013-02-08, 1:14 9
Sam posiadam psa ktory jest uwazany za agresywnego (dog argentynski) socjalizowany od malego z dziecmi i innymi zwierzetami - pozbawiony wszelakiej agresji. Ci ktorzy wypowiadaja sie za unicestwieniem takich ras powinni sie powiesic bo naogladali sie filmow na sadolu i kazdy nagle jest znawca. Jedyne co powinno byc zakazane to nielegalne hodowle i przedluzanie gatunku na wlasna reke. Argentynczyk kosztowal mnie 2 kola plus rozne preparaty plus spacery i posiwiecanie mu duzo czau. Nie kazdego stac na taki wysilek. Nie wiadomo mi o nieoficjalnych hodowlach ale to zbuyt malo znana rasa. Co do pitbula kazdy moze za darmo wziac z 1. lepszego schoniska. Takie psy nie powinny byc wydawane.
Zgłoś
Avatar
nanowaty 2013-02-08, 1:16 14
Detektyw Rutkowski napisał/a:



nie wiem czy jestes swiadom, ale wlasnie napisales ze tylko 1 na 1000 pitbulli jest normalnych wraz z ich"normalnymi" wlascicielami, pozostale 999 to mordercy ktorzy regularnie atakuja ludzi


95% osób posiadających te psy to przygłupy z osiedla w ortalionach które nie potrafią zapanować nad tą niebezpieczną zabawką.
Jak ktoś się tak bardzo jara tymi psami - spoko, niech sobie je hoduje we własnym domu za miastem. A niech nie wkurwia innych ludzi. Nie wiem jak Ty ale ja nie lubię przechodzić na drugą stronę ulicy/schodzić psu z drogi, ale czasami muszę bo nie chce być ujebany w nogę czy nie wiadomo gdzie bo akurat 'piesek' miał zły humor czy tam właściciel cipa i nie wychował.
Zgłoś
Avatar
Tytanhamon 2013-02-08, 1:16 4
@quindzal, jamnik to pies tropiący króliki i lisy idioto a nie mający uczestniczyć w walkach, spróbuj oderwać od ręki gryzącego Cie pitnula i jamnika, zobaczymy czy dalej będziesz rozkminiał "toki rozumowania". Pitbull mojego kumpla (pocieszny, łągodny i mało mu dupa nie odpadnie z radości jak mnie zobaczy) kiedyś na imprezie troszke się nudził i przegryzał butelki po piwie/winie/wódce. Wyobraźmy sobie co zostanie z ręki człowieka po takim spotkaniu.
Takie psy to psy które mają JEDNEGO pana, córka, żona, mąż etc. to niższe osobniki w stadzie, przeszkadzają w dojściu do pana,-trzeba zlikwidować.
Jak dla mnie ok, możesz mieć takiego psa, pod warunkiem posiadania zezwolenia (wystawiane na podstawie najprostszych i najskuteczniejszych badań psychologicznych). Brak zezwolenia- konfiskata psa i palulu na wieczność u weterynarza. {;os ścisła kontrola hodowli.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-02-08, 1:25
i to jest prawdziwy pies do pilnowania domu a nie zabawka dla dziecka !
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-02-08, 1:29 1
Rasy niebezpieczne to mit. Każdego psa, każdej rasy da się na agresywnego idiotę ze zrytą psychiką wychować.
Przez ludzi idiotów takie sytuacje mamy.
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-02-08, 1:30 1
Tytanhamon napisał/a:

@quindzal, jamnik to pies tropiący króliki i lisy idioto a nie mający uczestniczyć w walkach, spróbuj oderwać od ręki gryzącego Cie pitnula i jamnika, zobaczymy czy dalej będziesz rozkminiał "toki rozumowania". Pitbull mojego kumpla (pocieszny, łągodny i mało mu dupa nie odpadnie z radości jak mnie zobaczy) kiedyś na imprezie troszke się nudził i przegryzał butelki po piwie/winie/wódce. Wyobraźmy sobie co zostanie z ręki człowieka po takim spotkaniu.
Takie psy to psy które mają JEDNEGO pana, córka, żona, mąż etc. to niższe osobniki w stadzie, przeszkadzają w dojściu do pana,-trzeba zlikwidować.
Jak dla mnie ok, możesz mieć takiego psa, pod warunkiem posiadania zezwolenia (wystawiane na podstawie najprostszych i najskuteczniejszych badań psychologicznych). Brak zezwolenia- konfiskata psa i palulu na wieczność u weterynarza. {;os ścisła kontrola hodowli.


do kurwy nędzy, gdzie napisałem, że miał uczestniczyć w walkach?
skoro tamten cymboł generalizuje, że każdy pies z ras uznawanych za niebezpieczne jest urodzonym mordercą, to ja nie czuję się w obowiązku wyjaśniać Ci, co miałem na myśli, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
ps. uczą tego gdzieś w podstawówce...
i za wiki
Cytat:

Jamnik (niem. Dackel) – jedna z ras psów pochodząca z Niemiec. Niemiecka nazwa oznacza w dosłownym tłumaczeniu "borsuczy pies", etymologia nazwy związana jest z jego zbliżoną do borsuków budową oraz wykorzystywaniem tej rasy do polowania na zwierzęta ryjące nory.

Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-02-08, 1:36
nie powinna w ogóle istnieć taka rasa
Zgłoś
Avatar
hubert88 2013-02-08, 1:38 28
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-02-08, 1:43 3
2:44 jedyne słuszne zachowanie człowieka w takiej sytuacji

@up. pewnie jesteś 15 letnim drechem który spuszcza się na widok tej rasy. powiem Ci jedno, jesteś popierdolony jeżeli tak jest.

5:40 kurwa co za głupia baba! zamiast kopać psa to ona rękami macha jak jebany pingwin
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-02-08, 1:43 2
kuropatwa121 napisał/a:

2:44 jedyne słuszne zachowanie człowieka w takiej sytuacji

@up. pewnie jesteś 15 letnim drechem który spuszcza się na widok tej rasy. powiem Ci jedno, jesteś popierdolony jeżeli tak jest.



sądząc po Twojej wypowiedzi, to sam jesteś zdrowo pojebany.
można wychować chiuaua(tak, mam na myśli tego szczura) na morderce, który każdemu rzuci się do gardła(pomijam jego możliwości ) a można z mastiffa zrobić przytulankę...
wszystko zależy od właściciela, i zwierze nie jest winne temu jak i przez kogo zostało wychowane!
Zgłoś
Avatar
Kombivar 2013-02-08, 1:44 3
Od dziecka nienawidzę psów i to z różnych powodów; szczekają w nocy, kiedy nawet najgłupsze ssaki wiedzą że ma być cicho; wyskakują pod koła (co to za odruch?); etc... - dlatego pitbul potraktowany duble-shotem zrobił mi mega-banana na twarzy.
Zgłoś
Avatar
Tytanhamon 2013-02-08, 1:49
@quindzal Ty mnie do podstawówki nie wysyłaj, przeczytaj jeszcze raz co napisałem, potem co Ty napisałeś, powtórz 20 razy- zrozumiesz sens. Tak jak podkeśliłem, oderwij jamnika od ręki i zrób to samo z pitbulem.
Jak zawsze wikipedia, stary rozśmieszyłeś mnie jak cholera. Widać że Twoja wiedza o łowiectwie to mniej niż 0, po pierwsze na borsuki się nie poluje (gat. chroniony), po drugie jamniki wyganiały z nor (nora ma więcej niż 1 wyjscie więc w jedno chyc jamniczka, koło pozostałych myśliiwi- borsuczek chodu drugim wyjściem bo coś mu się po chałupie tarabani a tu bęc) a nie polowały (swoją drogą borsuk to taki sporawy skurwiel który pazurami takiego jamniczka by rozerwał). Więc teraz króliki i lisy pozostały.

Gratuluje właścicielom psów "ras agresywnych" za dobre utrzymanie pieska, ale niestety tak już świat skonstruowany że głupich więcej niż mądrych. Reszta rozumie się samo przez się.

A i jeszcze jedno, @quindzal nie sprawdzaj sposoobów antykoncepcji przez internet bo się jeszcze rozmnożysz. Poza tym poczytaj o układaniu psów, predyspozycjach i tendencjach w PROFESJONALNEJ literaturze a nie w wikipedii, może trochę przemyślisz sprawe.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-02-08, 2:00
moim zdaniem człowiek który chce mieć takiego psa powinien mieć odpowiednie warunki i przejść jakieś szkolenie które uprawniało by go do posiadania takiego psa ,poza tym takie psy to nie przytulanki dla dzieci tylko zwierzęta które powinny ochraniać dom przed złodziejami
Zgłoś
Avatar
PortgasD.Ace 2013-02-08, 2:00 5


Nie Taki Diabeł Straszny Jak Go Malują
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie