18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Nyrewesa 2020-07-19, 18:11
No i dobrze. Piesek się wyszalal, zaspokoil swój instynkt, a pan żeby zapłacić właścicielowi za kozę będzie musiał sprzedać nerkę.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-07-19, 18:14 10
Nyrewesa napisał/a:

No i dobrze. Piesek się wyszalal, zaspokoil swój instynkt, a pan żeby zapłacić właścicielowi za kozę będzie musiał sprzedać nerkę.



oby taki piesek zaspokoił swój instynkt na tobie.
Powiedz mi, jak murzyn zgwałci ci córkę to też powiesz "ojej no cóż, zaspokoił tylko swój instynkt"
i dlatego baby nie powinny się wypowiadać gdy nie mają pojęcia o czym mówią - czyli zawsze.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-07-19, 18:29 3
pies, który nie słucha się właściciela powinien zostać uśpiony. Miałem dobermana i jeśli kazałem mu siedzieć, to siedział. raz pobiegł za kotem, ale jak go zawołałem, to przybiegł od razu. to kwestia tresury, a nie rasy psa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-07-19, 18:35
Jebane skońe pizdy

Ale bym tego kundla patroszył na żywca łooo
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-07-19, 18:35 1
daniel1040 napisał/a:

oby taki piesek zaspokoił swój instynkt na tobie.
Powiedz mi, jak murzyn zgwałci ci córkę to też powiesz "ojej no cóż, zaspokoił tylko swój instynkt"
i dlatego baby nie powinny się wypowiadać gdy nie mają pojęcia o czym mówią - czyli zawsze.



Czytać cię nauczyli w szkole, chociaż łatwo pewnie nie było. Ale rozumieć co czytasz to już nie dali rady .
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2020-07-19, 18:53
Zajebałbym mu takiego kopa z rozbiegu aż by mu kurwa żebra potrzaskały. Kiedyś u nas suka owczarka zaczęła rzucać w powietrzu jak szmatą na lewo i prawo starą , schorowaną pudlicą. Jak jej kopa zajebałem , to kwiknęła, przeleciała przez taki murek do kolan co na tarasie był i kwiląc uciekła. Oddaliśmy później tego psa gdzieś na wieś i chuj wie czy tam czegoś nie zagryzła...
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2020-07-19, 20:08
kurwa jak ja żałuje że nie jestem bogiem
Zgłoś
Avatar
yeahbunnycoolphone 2020-07-19, 20:32
Musiał mieć szkolenie w amerykańskiej policji
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2020-07-19, 22:12
gówno nie pies
Zgłoś
Avatar
latirro 2020-07-20, 0:03 3
Bloblas napisał/a:

Zajebałbym mu takiego kopa z rozbiegu aż by mu kurwa żebra potrzaskały. Kiedyś u nas suka owczarka zaczęła rzucać w powietrzu jak szmatą na lewo i prawo starą , schorowaną pudlicą. Jak jej kopa zajebałem , to kwiknęła, przeleciała przez taki murek do kolan co na tarasie był i kwiląc uciekła. Oddaliśmy później tego psa gdzieś na wieś i chuj wie czy tam czegoś nie zagryzła...



a wystarczyło wychować psa zamiast tylko hodować
Zgłoś
Avatar
macintosh 2020-07-20, 0:55 1
Nyrewesa napisał/a:

Czytać cię nauczyli w szkole, chociaż łatwo pewnie nie było. Ale rozumieć co czytasz to już nie dali rady .



zamknij morde ...
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-07-20, 2:57
Te podludzie tylko patrzą jak to biedne zwierzę jest zjadane żywcem. Mogli by chociaż tą koze za jebac odrazu
Zgłoś
Avatar
warderen 2020-07-20, 7:29 1
kurwa mam dwa pitbulle i nie ma takiej możliwości żeby kogoś lub jakieś inne zwierze zaatakowały . W stu procentach to wina właściciela nie psa .
Zgłoś
Avatar
ziomek53 2020-07-20, 14:36
piesek zajebiście wychowany.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2020-07-24, 14:49
warderen napisał/a:

kurwa mam dwa pitbulle i nie ma takiej możliwości żeby kogoś lub jakieś inne zwierze zaatakowały . W stu procentach to wina właściciela nie psa .



I tak bym zajebał dla pewności
Zgłoś