18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Blizzard93 2014-02-08, 21:37 1
@Dorodnykurczak: Bandytka (Kmieciak) nagadała Nielata (ten młody) by nagrywał swoich w zamian za pewną przysługę. Nielat się przyznał i Benek przeszedł się z nim do Kmieciaka, by wyjaśnić jak się sprawy mają

Tak w wielkim skrócie Oglądnij, nie pożałujesz. Lepszego polskiego serialu nie ma, zapewniam

EDIT: już mnie wyprzedzili
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-02-08, 21:39
ParanoiA napisał/a:



Szukam torrenta

Obrazek



Proszę. Nie musisz dziękować link
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2014-02-08, 22:55 1
Polecam Krew z Krwi. Serial krótki ale moim zdaniem zacny.
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-02-08, 23:03 1
A tutaj cały odcinek, mój ulubiony(na podstawie strzelaniny w Magdalence).
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-02-08, 23:44
Uwielbiam ten serial! W telewizji same Klany i inne pierdoły..
Zgłoś
Avatar
null 2014-02-09, 0:50
@pakicito

chociazby Ekstradycja. Obejrzyj, bo pewnie o nim nie slyszales gdyz byles zbyt maly albo byles dopiero w planach
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2014-02-09, 1:33 1
"Pierdol się. Hehe" Najlepszy tekst w pitbulu
Zgłoś
Avatar
Tomaszov 2014-02-09, 2:28
Jak dla mnie to również najlepszy polski serial - piwko!
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-02-09, 2:28
Ten serial to jest pierwsze co prawdziwy Polak powinien oglądnąć drugie co już mi się osobiście podobało to serial Fala Zbrodni .
Teraz obecnie to tworzy się seriale na zasadzie Gender , takie jednym słowem Chuj wie co
Zgłoś
Avatar
dzony91 2014-02-09, 2:35
Dla leniwych ,którym nie chce się pobierać: vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/pitbull. To samo jest dostępne na tvp vod na telewizorach z "szmart TV" Niestety z cenzurą...
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2014-02-09, 3:12
ja bardzo polecam niedlugi ale bardzo wymowny i ciekawie nagrany serial na faktach o mafii mokotowskiej i wołomińskiej - bardzo dobra produkcja, leciala w TV, ale obejrzałem dopiero w necie - ODWRÓCENI.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2014-02-09, 16:04
Wszystkie odcinki są też na ipli
Zgłoś
Avatar
flassh 2014-02-10, 11:29 2
Fakt, takich scen jest sporo, a cały serial jest konkrenty. Polecam także ale chyba jest mało już osób co nie oglądali.
Niektórzy płaczą, że 2 i później 3 seria jest słaba, dla mnie wszystkie były mocne i miały swój styl.
Niestety 4-tej serii nie będzie Szkoda.
Benio, Metyl, Gebels, Despero, Artak... chyba po raz kolejny obejrzę cały serial.
Zgłoś
Avatar
apol111 2014-02-10, 22:14 1
dorodnykurczak napisał/a:

o co chodzi w tej scenie ? pytam poważnie

bo na podstawie wyrwanej z kontekstu minuty ciężko ocenić co miał zamiar gajos ugrać tą gatką



nielat ( ten w zielonym) otrzymał przysługę od tych dwóch po prawej. nielat został pobity przez dilera na centralnym, a kmieciak i ciągły mu dali wpier..l ( połamali go kompletnie). w zamian nielat musiał wynosić ważne kwity z "fabryki" ( z komendy policji) oraz "monitorować trapeza" ( nagrywać kamerą co się dzieje w nieoznakowanym polonezie policji stołecznej). z płaczem przyznał się Beniowi o co kaman w kiblu jak szczali, a Beniu wziął sprawę w swoje ręce. Przygrywając scenę z "Królem" podnosi ciśnienie Kmieciakowi ( temu z prawej bliżej kamery)( Kmieciak jest szefem Ciągłego - tego po prawej dalej). Kmieciak zarabia na "ochronie" kantorów - wiadomo w jaki sposób.

"teraz już wiesz gdzie jest BARYKADA?" barykada to jest "linia", której nawet bandziory i koledzy tych ze stołecznej nie mogą za huj przekroczyć. obawiam się, że jestem ekspertem. jak ktoś ma jakieś pytanka to udzielę odpowiedzi.

ps. to jest serial mojego życia. nigdy już nie powstanie taki, żebym go nazwał lepszym od pitbula ( pod koniec 3 serii raczej zabrakło geldów na produkcję i zrobił się odrobinę gorszy) ( jakby Patryk Wega miał większy fundusz to by opierdolił jeszcze lepszy serial)
Zgłoś
Avatar
flassh 2014-02-11, 0:10 1
apol111 napisał/a:



nielat ( ten w zielonym) otrzymał przysługę od tych dwóch po prawej. nielat został pobity przez dilera na centralnym, a kmieciak i ciągły mu dali wpier..l ( połamali go kompletnie). w zamian nielat musiał wynosić ważne kwity z "fabryki" ( z komendy policji) oraz "monitorować trapeza" ( nagrywać kamerą co się dzieje w nieoznakowanym polonezie policji stołecznej). z płaczem przyznał się Beniowi o co kaman w kiblu jak szczali, a Beniu wziął sprawę w swoje ręce. Przygrywając scenę z "Królem" podnosi ciśnienie Kmieciakowi ( temu z prawej bliżej kamery)( Kmieciak jest szefem Ciągłego - tego po prawej dalej). Kmieciak zarabia na "ochronie" kantorów - wiadomo w jaki sposób.

"teraz już wiesz gdzie jest BARYKADA?" barykada to jest "linia", której nawet bandziory i koledzy tych ze stołecznej nie mogą za huj przekroczyć. obawiam się, że jestem ekspertem. jak ktoś ma jakieś pytanka to udzielę odpowiedzi.

ps. to jest serial mojego życia. nigdy już nie powstanie taki, żebym go nazwał lepszym od pitbula ( pod koniec 3 serii raczej zabrakło geldów na produkcję i zrobił się odrobinę gorszy) ( jakby Patryk Wega miał większy fundusz to by opierdolił jeszcze lepszy serial)



"Ty się nie wpierdalaj, bo nie wiesz gdzie barykada jest." Benek do Nielata
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie