18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pitbulle do siebie to mają, że jak zaczną gryźć to nie przestają. Dosadne wtedy argumenty w ręce wziąć trzeba, i jak nie puści konia z własnej woli to wysłać go do psiego nieba. Koń maści kasztanowej w swej bezradności musiał oczekiwać pomocy ludności.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-27, 11:10 47
-Pse pana a można pogłaskać?
-Tak. On już nie gryzie.
Zgłoś
Avatar
GuziX 2017-04-27, 11:25 3
Koń chyba ma czarne korzenie, że leżącego kopie
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-04-27, 12:33 21
Niech mi ktoś powie, że to kompletnie nie wina rasy, tylko właściciel głupi (znowu)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-27, 12:47 12
buoba napisał/a:

Niech mi ktoś powie, że to kompletnie nie wina rasy, tylko właściciel głupi (znowu)


Dziwne masz zachcianki ale sprawię ci tę radość i powiem:
to kompletnie nie wina rasy, tylko właściciel głupi (znowu)

Zadowolony?
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-27, 12:52 2
buoba napisał/a:

Niech mi ktoś powie, że to kompletnie nie wina rasy, tylko właściciel głupi (znowu)


Tak to wina właściciela, rasa nie ma znaczenia. Pies to drapieżny ssak, będący w stanie zabić dziecko, i jako taki nie powinien przebywać w strefie publicznej w ogóle. Należy zmienić przepisy, a każdego właściciela, który wypuści psa należało by wsadzić do pierdla za stwarzanie zagrożenia. Tak więc sierściucha na łańcuch i niech spełnia swoją role, a jak zalezie pod szkołę to... widać na filmiku, co.
Zgłoś
Avatar
htp 2017-04-27, 13:02
Koń też dodał swoje 5 groszy.
Zgłoś
Avatar
SzalonyPilot 2017-04-27, 14:53 5
To niestety jest wina rasy. Pitbul to mała maszynka do zabijania, ma to w genach. Sam mam kota półdzikiego niby trochę większy od dachowca a z ptaków zostają tylko pióra po 10 sekundach, i mam od gnoja pełno blizn i nie raz wiedzę że instynkty powodują u niego "pierdolca i chęć mordu". Trza się nauczyć ze pewnych zwierząt nie powinno się mieć w domu jak np Pitbula kota jeszcze idzie ogarnąć i cie tylko podrapie a taki pieseł to ci może bachora zjeść
Zgłoś
Avatar
Neton 2017-04-27, 14:55 7
up. To się do niego nie dobieraj Wtedy nie będzie więcej blizn
Miłośnicy kotów i innych zwierząt zawsze mnie przerażali.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-04-27, 15:13
Labradorek by tego nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
k................u 2017-04-27, 15:25 3
Powiem tak, gdyby facet zrobił to z nudów, dla zabawy (nawet gdyby był to pitbull) to bym się chyba zagotował. Ale w tym przypadku piwo dla gościa i dla konia. Ten odgłos deski uderzającej w łeb, no miód po prostu.
Zgłoś
Avatar
szuleq 2017-04-27, 15:36
wyslijcie rozalowi to nagranie zobaczycie jak bedzie sie plul
Zgłoś
Avatar
Seszła 2017-04-27, 15:52 1
Nadużycie obrony koniecznej...
Zgłoś
Avatar
slawekk001 2017-04-27, 16:32 7
Za każdego zatłuczonego agresywnego kundla wielkie piwo!!! BRAWO!!! Właściciel powinien też parę razu dostać pałą.
Zgłoś
Avatar
cwelpompka 2017-04-27, 18:21
janlew smierdzisz kutasem smierdzaca fajo takie kocopoly to tylko antykundle pierdola
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie