18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
wojtas09999 2024-06-21, 9:24
Niema to jak dobry materiał na sadola
Zgłoś
Avatar
Adblood 2024-06-21, 10:46 6
Pitbull to dobry piesek był, zawsze ogonkiem merdał i łapę podawał. Niemożliwe żeby kogoś zaatakował. To wina jego kolegów - tych wstrętnych jamników. To oni go demoralizowali.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-06-21, 11:17 1
Adblood napisał/a:

Pitbull to dobry piesek był, zawsze ogonkiem merdał i łapę podawał. Niemożliwe żeby kogoś zaatakował. To wina jego kolegów - tych wstrętnych jamników. To oni go demoralizowali.



A zebys wiedzial.. a najgorsze sa miniaturki.. Jamniki miniaturki, chore pojeby.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-21, 11:51 3
KosmatyHui napisał/a:

A zebys wiedzial.. a najgorsze sa miniaturki.. Jamniki miniaturki, chore pojeby.



Tylko na tym portalu nie widzę jamników zagrażających ludzi tylko zawsze jest to jakiś zjebany pitabul, amsaf czy inne genetycznie wyrzeźbione gówno

[ Dodano: 2024-06-21, 11:52 ]
Zagryzających*^
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-21, 11:59 1
KosmatyHui napisał/a:

A zebys wiedzial.. a najgorsze sa miniaturki.. Jamniki miniaturki, chore pojeby.


Ale jamnikowi zajebiesz z buta i idziesz dalej. Problem z pitbullami i podobnym gównem jest taki, że kupują je zakompleksione patusy żeby mieć szacun na dzielni, a potem nie potrafią nad takim psem zapanować.
Zgłoś
Avatar
Tazoo 2024-06-21, 12:06 3
Adblood napisał/a:

Pitbull to dobry piesek był, zawsze ogonkiem merdał i łapę podawał. Niemożliwe żeby kogoś zaatakował. To wina jego kolegów - tych wstrętnych jamników. To oni go demoralizowali.



Mam jamniki, fantastyczne psy. Jedyna wada to zapędy myślowego i kopacze.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-06-21, 12:13 1
One się tylko bawią.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-06-21, 15:17 2
Ja się dziwię że władza pozwala na hodowlę ras niebezpiecznych jak PIT bul bulterier american staff terier i podobne rasy
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-06-21, 17:20 1
Smalce pierdolone
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-21, 22:55 1
Jak zawsze, "on nie gryzie"
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-06-21, 23:01 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tylko na tym portalu nie widzę jamników zagrażających ludzi tylko zawsze jest to jakiś zjebany pitabul, amsaf czy inne genetycznie wyrzeźbione gówno
Zagryzających*^



Czy wy wszystko musicie brac kurwa na serio? Mam suczke posokowca bawarskiego, taki przerosniety jamnik i jamnika miniaturke, taki kieszonkowy jamnik. Dwie suczki, obydwie slodkie i kochaja ludzi. I mam sasiada pojeba z taka swinia zmutowana jak na nagraniu. Jak kiedys w wiadomosciach bedziecie slyszec ze sasiad somsiodowi, odjebal psa z broni palnej. To bede to ja.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-22, 1:03
KosmatyHui napisał/a:

Czy wy wszystko musicie brac kurwa na serio? Mam suczke posokowca bawarskiego, taki przerosniety jamnik i jamnika miniaturke, taki kieszonkowy jamnik. Dwie suczki, obydwie slodkie i kochaja ludzi. I mam sasiada pojeba z taka swinia zmutowana jak na nagraniu. Jak kiedys w wiadomosciach bedziecie slyszec ze sasiad somsiodowi, odjebal psa z broni palnej. To bede to ja.


Też mam sąsiada pojeba z taką pokraczną świnią, ale nie wiem co to za rasa. A najgorsze, że chyba się boi z tym psem wychodzić, bo w UK niektóre rasy są zakazane i może ta też. Więc łazi z nim po podziemnym parkingu i ten jebany pies tam sra. Oczywiście, zjeb nie sprząta, po co.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-22, 21:05 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tylko na tym portalu nie widzę jamników zagrażających ludzi tylko zawsze jest to jakiś zjebany pitabul, amsaf czy inne genetycznie wyrzeźbione gówno
Zagryzających*^



Bo jamniki zagryzają też filmujących, a kamery i taśmy zżerają. Nie odpuszczaja nikomu. Dlatego nie ma filmów z nimi.
Zgłoś