18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jest to najlepiej sprzedające się piwo w Stanach Zjednoczonych. Bud Light jest orzeźwiającym piwem o delikatnym chmielowym aromacie. W smaku wyczuwalna jest słodowość. Końcówka jest lekko wytrawna. [/i]
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-12-02, 15:37
KaprysLosu napisał/a:

nie piłem, pewno jak siki weroniki, ale mają spoko reklamy, moja ulubiona



ta reklama kojarzy mi sie tak:

Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2020-12-02, 16:50
Jeśli Bud Light jest international lagerem, do tego w wersji lekkiej. Pewnie smakuje jak woda z bombelkami i dodatkiem alko. Szyli bezsmakowy szczoch. A tu jeszcze znalazłem czy mozna się czymś takim najebać.

For a 12oz Bud Light bottle, it takes 5 Bud Lights, for a 190 pound man, to get legally drunk in 1 hour. For a woman of 160lbs it would take 4 Light Buds in 1 hour. Bud Light Platinum would get you drunk with only 3-4 bottles.

Czyli prędzej się porzygasz albo obszczasz niż najebiesz.
Zgłoś
Avatar
szpunar85 2020-12-03, 0:53 3
Kiedys w 2008 poleciałem do USA na wakacje do kumpla co to tam nielegalnie dolary zarabiał. Byłem trochę zestresowany, że wstydu narobie jak słyszałem opowieści, że piją 24 browary na głowe na imprezie :DDDD Coż, okazało się, że a) puszki 0,33 b) bud light. Nie dość, że kurwa dla smaku lepiej pić coca cole to jeszcze naprawde nie da ale to nie da się tym nawet lekko wstawić. Szybciej szczasz niż się upijasz. Na szczęście mieli też wyborową.
Zgłoś