18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Witam wszystkich,

Chciałem się podzielić z wami filmikiem w którym nie będzie o jacy to źli są ciapaci, ani o kibolach ( dobrych albo złych), nie będzie o najistotniejszych sprawach "jak jest" ( dwóch czarnuchów gdzieś na zadupiu w stanach pobiło białego, czy o bijatyce w porcie), też nie zobaczycie wypadku z Rosji. Nawet nie będzie o religii czy o pedałach. Więc dlaczego warto jednak obejrzeć ten dość długi film?

Ponieważ człowiek będący jak sam się określa "prosument, właściciel Browaru Kopyra, piwosz, piwowar, krytyk piwny, bloger, certyfikowany sędzia piwny PSPD" opowiada o czymś co jest dla każdego bardzo ważne ( nawet jeżeli chodzi o wirtualne czyli zwykłą zmienną typu int)czyli o Piwie. Do tego gada mądrze i zna się na rzeczy.



Mam nadzieje że się będzie podobać.

Dobra żartowałem jebie mnie to czy się wam będzie podobać, mnie się podoba.

__________________________________
Tradycyjna końcówka posta:
Jeżeli było to przypiąć na głównej jako najważniejszy temat.
To mój któryś tam temat więc proszę o cośtam.
Zgłoś
Avatar
Exias 2013-09-04, 19:14 6
"rozwodnione wodą" :rolleyes:
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-09-04, 19:20 3
Nie wiem jak smakuje rozwodnione piwo bo nigdy w życiu nie piłem tych szczyn z beczki. Zawsze, ale to zawsze piwo z butelki i piję tylko określone gatunki piwa. Mam swoje ulubione i tyle. I nie są to wcale piwa po 4 czy 5 zł za butelkę. Są zajebiste piwa kosztujące poniżej 2,50. Jak ktoś mnie częstuje jakimś tyskim, żubrem, żywcem, lechem czy innym gównem to po prostu odmawiam. Wolę nie wypić wcale niż pić siki.
Zgłoś
Avatar
contracts 2013-09-04, 19:21
Więc jest rozwodnione wodą? Do tej pory rozumiem.
Zgłoś
Avatar
AlexanderDeLarge 2013-09-04, 19:22 4
Będąc na wycieczce w Warce powiedzieli nam, że raz czy dwa udało im się nakryć takie instalacje dolewające wodę. Było to w jakimś dużym klubie bodajże w Łodzi. Więc zdarza się i myślę że sprzedając załóżmy 500 litrów w weekend i zyskując na chrzczeniu 20% opłaca się zainwestować w instalacje i jeszcze dać parę stów temu technikowi żeby nie zauważył.
Zgłoś
Avatar
jaguar714 2013-09-04, 19:37 16
Teraz wszystkie komentarze to specjalisci od piwa którzy piją TYLKO regionalne i rzygają po tych tanich piwach jak pewien słynny ostatnio vloger po tatarze. Pewnie kurwa.
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-09-04, 19:39 1
bziktheblue napisał/a:

Nie wiem jak smakuje rozwodnione piwo bo nigdy w życiu nie piłem tych szczyn z beczki.


To czasem tracisz:) Ja osobiscie wole piwo z kija, potrafi byc (przynajmniej jesli chodzi o nie koncernowki) lepsze niz z butelki.

jaguar714 napisał/a:

Teraz wszystkie komentarze to specjalisci od piwa którzy piją TYLKO regionalne i rzygają po tych tanich piwach jak pewien słynny ostatnio vloger po tatarze. Pewnie kurwa.


Rzygac moze nie - ale sproboj tatara z przyprawami a surowego miesa. Dla nas to taka sama roznica jak picie np. Tyskiego, a picie np Pinty.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-09-04, 19:43 1
Za Kopyrę zawsze piwko. W pytę czasu go już oglądam. Bywa nudny, ale wiedza ma skubaniec.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-04, 19:47 30
Ile jeszcze można czytać wypociny gimbusów, którzy udają znawców, a tak naprawdę są dziećmi, których tępe ryje krzywi po wszystkim co ma więcej niż 0,5% więc węszą spisek i podejrzewają nie wiadomo co, bo przecież mają łeb jak skurwysyn. Jeszcze zacznijcie pisać, że do mąki dodaje się mielony piasek, a gorzelnie to atrapy, gdzie wódkę syntezuje się z benzyny. Piwo wam śmierdzi? Główka boli? Producenci oszukują? Szukacie tradycyjnych receptur z małych lokalnych browarów. Proponuję oryginalne nieskażone niczym receptury ze średniowiecza, kiedy do kadzi dorzucano palce kupowane od miejskiego kata. Taki browar dopiero musiał jebać, ale jako zwolennicy tradycji na pewno wypilibyście ze smakiem. Dlatego proszę was wypierdalajcie bansować do polskiego rapu i popijać jacka danielsa z kubusiem w przerwach miedzy zajęciami w gimbazie, ale nie wypowiadajcie się o rzeczach, na które jesteście za głupi.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-04, 19:50 12
Ja tam nie wiem, ale ten sam żywiec z tej samej rozlewni, smakuje w każdym krakowskim klubie inaczej. Ciekawe kurwa czemu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-09-04, 19:53 2
Nie od dziś wiadomo że piwo na wszelkiej maści festynach, imprezach i koncertach nie ma takiego smaku jak piwo z butelki, szybciej wchodzi i bardzo szybko wychodzi (co pamięta każdy kto stał w 20 metrowej kolejce do toi-toia , słabo się pieni i nie kopie, to nie są jakieś "wypociny gimbusów" tylko opinie TYSIĘCY konsumentów. Skoro tam piwo jest rozcieńczane to na pewno robi się tak samo w dużych dyskotekach przy piwie lanym "z kija" (w małych pubach nie bo przeważnie chodzi tam stała ekipa i wszelkie próby oszustwa by się natychmiast odbiły na reputacji sprzedającego)
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-09-04, 19:55
bloodwar napisał/a:

Nie od dziś wiadomo że piwo na wszelkiej maści festynach, imprezach i koncertach nie ma takiego smaku jak piwo z butelki, szybciej wchodzi i bardzo szybko wychodzi (co pamięta każdy kto stał w 20 metrowej kolejce do toi-toia , słabo się pieni i nie kopie, to nie są jakieś "wypociny gimbusów" tylko opinie TYSIĘCY konsumentów. Skoro tam piwo jest rozcieńczane to na pewno robi się tak samo w dużych dyskotekach przy piwie lanym "z kija" (w małych pubach nie bo przeważnie chodzi tam stała ekipa i wszelkie próby oszustwa by się natychmiast odbiły na reputacji sprzedającego)


To obejrzyj moze caly material - on wyjasnia jak mozna "falszowac" piwo. W zdecydowanie prostszy sposob.

necroboss napisał/a:

Ja tam nie wiem, ale ten sam żywiec z tej samej rozlewni, smakuje w każdym krakowskim klubie inaczej. Ciekawe kurwa czemu.


Chociazby warunki przechowywania/temperatura podania. Sproboj sobie zmrozic Zywca do 4' , 8' i 14' - za kazdy razem bedzie inaczej (nie)smakowal.

ostatni napisał/a:

Szukacie tradycyjnych receptur z małych lokalnych browarów. Proponuję oryginalne nieskażone niczym receptury ze średniowiecza, kiedy do kadzi dorzucano palce kupowane od miejskiego kata. Taki browar dopiero musiał jebać, ale jako zwolennicy tradycji na pewno wypilibyście ze smakiem. Dlatego proszę was wypierdalajcie bansować do polskiego rapu i popijać jacka danielsa z kubusiem w przerwach miedzy zajęciami w gimbazie, ale nie wypowiadajcie się o rzeczach, na które jesteście za głupi.


I tu udowadniasz, ze jestes kretynem. Piwo sredniowieczne - nawet przed ropoczeciem chmielenia (czyli aromatyzowania innymi skladnikami jak ziola), bylo zdrowsze niz woda w tamtych czasach. I tak chetnie bym sprobowal piwa magicznie przeniesionego do naszych czasow.
Zgłoś
Avatar
defrastrator 2013-09-04, 20:20
To może Ci , którym koncernówki stają w gardle polecą jakieś dobre piwa "regionalne" z lubelskiego/mazowieckiego? Albo ogólnie warte spróbowania które można znaleźć fartem w marketach?
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-09-04, 20:48 1
Proszę bardzo "browar konstancin" dostępny w okolicach Konstancina jak i w każdym wagonie WARS (wygraliśmy przetarg). Osobiście polecam "Pszeniczne", wiadomo, inne niż zwyczajne, ale wyśmienite.
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-09-04, 21:00 1
defrastrator napisał/a:

To może Ci , którym koncernówki stają w gardle polecą jakieś dobre piwa "regionalne" z lubelskiego/mazowieckiego? Albo ogólnie warte spróbowania które można znaleźć fartem w marketach?


Nie wiem jak w mniejszych miastach ale u mnie w Wawie w Carefourze (czy jak sie to pisze) w Reducie wybor piw naprawde dobry. Osobiscie ostatnim czasy zakochany jestem w Chimay'u. Jesli maga byc sklepy internetowe polecam nowo otwarty sklep.piwpaw.pl/ i z ich oferty np Kruka i Kuguara - tworzonego przez autora tego filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie