18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Eldryzif 2014-01-18, 18:49 4
Za Tomka Kopyre z blogu blog koprya kom zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-01-18, 19:09
Tu nawet niechodzi co lepsze, ale jest różnica w smaku. Spowodowana mniejszym otworem i ucieczką gazu, napełnianiem, nasłonecznieniem itp., itd... Takie niby proste rzeczy, a nadają posmak i niech nie pierdoli.
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-01-18, 19:18 2
Kurwa jak można być tak tępym i myśleć że w XXI wieku gdzie jest pierdyliard norm sanepidowskich czy unijnych, jest możliwe coś takiego jak przedostawanie się aluminium do zawartości puszki... Momentalnie by takiego producenta zdjęli z półek sklepowych i była by afera na cały kraj tak jak to media lubią nagłaśniać sprawy z żywnością.
Zgłoś
Avatar
piogo27 2014-01-18, 19:19
Oglądałem, ale kurwa, w całej karierze mojego picia nikt nigdy nie wytłumaczył i nie wytłumaczy mi kurwa dlaczego butelka jest tańsza od puchy nawet jak nie masz zamiaru butli oddać i tak wyjdzie taniej niż pucha... no kurwa. Jak piję piwo to tylko butla i nie przelewam go do szklanek, bo szklankę trzeba umyć, a tak to przynajmniej nie muszę sie męczyć z myciem kufla tylko na drugi dzień wypierdalam butelkę albo ją odnoszę do sklepu i satysfakcje mam że za każdym razem z innego "szkła" piję. Jakichś kosmicznych piw też nie pijam, jak już coś zagermanicznego to bardzo rzadko Staroprameny od pepików, ale jakoś te znienawidzone przez wielu koncernówki najlepiej mi wchodzą.
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-01-18, 19:33 3
@up widzisz bo nie ma co porównywać twojego podejścia, gdzie dla ciebie piwo ma najlepiej "wejść" z kimś kto chce je na prawdę smakować.
Zgłoś
Avatar
ujposprzata 2014-01-18, 20:58
uwaga podaje hasło: OKOŃ
Zgłoś
Avatar
ordeal 2014-01-18, 21:11
LOL musiałem założyć konto, aby napisać swoje wypociny . Pierwszy raz słyszę, aby to piwo w puszcze miało jakiś metaliczny posmak. Nigdy go nie poczułem. Co nie zmienia dla mnie faktu, że piwo z puszki smakuje jakby było mniej nagazowane, pozbawione jakby części smaku z piwa wypitego z butelki. Tak to mogę ująć.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2014-01-18, 22:12 2
bziktheblue napisał/a:

Nawet nie będę oglądał. Trzeba być upośledzonym żeby nie odczuć różnicy.


powiedział wyznawca żywca,tyskiego, urukłela i hajnekena?

piłeś ty kiedyś inne piwa?
pierw dowiedz się, co to za blog i kim jest Kopyra

do hejteruf - dupe już maścią nasmarowałem
Zgłoś
Avatar
marroz28 2014-01-18, 22:47
Cytat:

Przelej do szklanki piwo z puszki i piwo z butelki i porównaj sobie.
Nie porównuj piwa prosto z puszki z prosto z butelki, bo to inna sprawa.


No i tu jest pies pogrzebany. Jeśli juz kupuje piwo w puszce to nie kupuje go po to żeby przelewać w kufel, bądź szklankę. Po przelaniu do "szkła" smak w zasadzie się nie różni, ale nie zmienia to faktu, że pijąc piwo bezpośrednio z puszki smakuje ono inaczej (gorzej) niż to z butelki. Według mnie podobnie jest z Pepsi plastik<puszka<szkło.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-19, 0:04
piwo w butelce jest najlepsze moim zdaniem, szkło jest zajebiste. Piwo w puszce mi nie smakuje, jest droższe i gorsze.
Zgłoś
Avatar
boston0006 2014-01-19, 1:12
Przecież on ma 100% racji. Nazywam się świadomym piwoszem, bo piję więcej niż Tyskie, Żywiec i Lech. Do domu kupuję piwa tylko regionalne, więc tylko butelka. Dużo razy kupiłem piwo w puszcze i po przelaniu do szkła nie ma żadnej różnicy.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-19, 10:17
w butelce lepsze mówię po raz drugi, nie jestem ekspertem, ale swoje przeszedłem, nie ma co sie chwalić, z resztą i tak najlepsza jest siwucha
Zgłoś